Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

0 Üye ve 206 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1798479 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimiçi MUSTAFA_

ayrıca klasik play off grubundan değil, şampiyonlar grubundan gireceğiz. şansımız kesinlikle daha önce tr takımlarının katıldığı eleme grubuna göre çok daha yüksek olacak. ama şimdiden onu çok konuşmaya gerek yok, gerek kalmayacak diye umuyorum.
Oradan her türlü çıkarız kalsak bile ama direkt katılmak varken uğraşmaya değmez.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı mellfred

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Chelsea ilk 4' te bitiremez ve cl alırsa kaç eleme oynayacağız cl' de? ve de mesela elendik diyelim. Avrupa Ligi için de eleme oynayacak mıyız?

Ayrıca fb direkt gruplara mı kaldı yoksa eleme oynayacak mı?

Sıkıntı yapma bence yüreğini ferah tut.
Chelsea 2-0 önde.

Çevrimdışı worns

Çevrimdışı tuncaboylu

Sıkıntı yapma bence yüreğini ferah tut.
Chelsea 2-0 önde.
2 ya da daha farklı bitmesi önemli.

Son maçta Leicester Tottenham'ı yenemezse, diğer maçlara bakmadan Chelsea ilk 4'e girecek.

Çevrimdışı can1903

şanlı chelsea 2 yaptı  :D
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Chelsea daha atar.
Leicester pozisyon bulamıyor.

Çevrimdışı Eray_Steiermark

şanlı chelsea 2 yaptı  :D

Garantiledik mi yani CL gruplarını?

Çevrimdışı blackeagle35

Çevrimdışı tuncaboylu

Trabzondan bu kafayla bir halt olmaz.
Peres ve gervinho falan almışlar. Tam anlamıyla gerizekalılar.

Yahu bu peres denen adam 3 5 2 nin sağ kenar oyuncusu bek olmakla alakası bile yok. Bunlar nasıl transfer yapıyorlar inanamıyorum. Gerçekten inanılır gibi değil
Çok iyi transferler bence.

Çevrimdışı worns

maç sıkıntıya girdi. chelsea'nin haberi yok ama bu tablonun sorumlusu biziz. takıma havamızı taşıdık resmen. :D hiç dönmeyecek gibi görünen maçtı.

Çevrimdışı worns

werner ne uyuz adamsın sen ya

Çevrimdışı tuncaboylu

werner ne uyuz adamsın sen ya
Dua etsin maçlar seyircisiz oynanıyor, yoksa he maç 35. dakikada kulağını tutarak çıkar.

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi MUSTAFA_

:)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı worns

yendi chelsea. son bölüm biraz sıkıntılıydı ayoze perez bomboş dışarı attı :) yine ufak doz bi stresimizi aldık. son maç villa'yı yenerler herhalde.

Çevrimdışı mellfred

Dua etsin maçlar seyircisiz oynanıyor, yoksa he maç 35. dakikada kulağını tutarak çıkar.

ingilizlerin kıta avrupasından her sene yedikleri klasik kazıkların en  büyüklerinden

Çevrimdışı mellfred

chealsea maçında bile stres yaşıyoruz alüminyum

Çevrimdışı tuncaboylu

yendi chelsea. son bölüm biraz sıkıntılıydı ayoze perez bomboş dışarı attı :) yine ufak doz bi stresimizi aldık. son maç villa'yı yenerler herhalde.
Belli olmaz, beraberlik de yetebilir.

Leicester son maçını kazanamazsa ya da Liverpool son 2 maçını kazanamazsa, Chelsea'ye beraberlik de yetecek.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

YEAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH CHELSEA KOYDUUUUUUUUUUUUUUU

Chelsea tek kale oynadı zaten, bir de kante sakatlandı ilk yarı ve golleri sayılmadı elden bir pozisyonla.
Ona rağmen farkı arttırabilecekken gittiler zorla gol yediler.
Uzatmalarda ise kavga falan çıktı, ama gerçekten makas çok açık adamlar falan felaket top oynuyor. Bizim welilton nskala falan çıkarsak gülerler.

Bir de Chelsea forumuna bakmıştım maç öncesi intikam falan istiyolardı, kupa finalinde kaybetmişler leicestera o gerginlikte vardı maçta allahtan kırmızı falan yemeden maçı bitirdiler.

İngilterede genel averaja bakıyorlar şuan 3.sırada ve leicster liverpooldan genel averajı yüksek. Son haftada yenip inşallah kafa rahat izleticek maçı bize.

Çevrimdışı tuncaboylu

Chelsea tek kale oynadı zaten, bir de kante sakatlandı ilk yarı ve golleri sayılmadı elden bir pozisyonla.
Uzatmalarda ise kavga falan çıktı, ama gerçekten makas çok açık adamlar falan felaket top oynuyor. Bizim welilton nskala falan çıkarsak gülerler.

Bir de Chelsea forumuna bakmıştım maç öncesi intikam falan istiyolardı, kupa finalinde kaybetmişler leicestera o gerginlikte vardı maçta allahtan kırmızı falan yemeden maçı bitirdiler.

İngilterede genel averaja bakıyorlar şuan 3.sırada ve leicster liverpooldan genel averajı yüksek. Son haftada yenip inşallah kafa rahat izleticek maçı bize.
İkili averaj var Premier League'de diye biliyorum.

Son dakikalarda ayoze boş pozisyonda kaçırdı, kendisini şampiyonlar ligi maçlarımıza davet edelim

İkili averaj var Premier League'de diye biliyorum.

Ben yok diye biliyorum, chelsea koysun geçsin hiç bunlarla uğraşmayalım.

Çevrimdışı tuncaboylu

Bundan da bir gerginlik oluşmuş. Ama şanlı Chelseamiz cevabını verdi  :lol: :lol: