Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

0 Üye ve 148 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1789928 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

İçerdeki erzurum maçınıda ekle sen oraya.
Rahat kazanırlar içeride , Erzurum'da olsaydı 1 veya 0 puan yazardım kafadan , zeminden dolayı
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi Samet Ç

Fener en zor maçını oynadı , bu maça ben 0 yazmıştım Fenere kafadan , berabere bitti

Maçın hakkı 3-0 Alanya galibiyetiydi , Ankaragücü deplasmanından da ümidim var
Yılmaz hocam...

Çevrimdışı goktasoktay

Fener en zor maçını oynadı , bu maça ben 0 yazmıştım Fenere kafadan , berabere bitti

Yunus ateş hattında erzurum var. Sence kolay mı olacak o maç? Ligin sonu kimseye kolay maç yok. Sivas kolay mı? Tek tek saydırma. Fenerin kolay maçı yok. Hakemlerle bi yere kadar geldiler. İnşallah biz hatayı indirdiğimiz an umutlarını sökmüş olacağız. Merak etme sen..

Çevrimiçi sEuL

erzurum düşme potasına girdi onları da ekle
Riza hoca belki bi surpriz yapabilir, Sivas’ida ekleyelim. 15 mactir kaybetmiyo herifler

Çevrimiçi levitate

serdar ile sinan kavga etmiş

rize galibiyetimizin artçıları gibi geldi
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Çağrı Öz

Ligin sonunda kolay maç zor maç yoktur. WİNNER BEŞİKTAŞ vardır.  :kop:

ajsjshdh

Çevrimiçi levitate

Riza hoca belki bi surpriz yapabilir, Sivas’ida ekleyelim. 15 mactir kaybetmiyo herifler
unutmuşum onları :D

fenerin fikstürü de boru gibi maşallah
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Can Sungur

serdar ile sinan kavga etmiş

rize galibiyetimizin artçıları gibi geldi

Neden başarısız olduklarının en canlı örneği.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

4 maçın ikisini kaybetmemiz lazım ki şampiyonluk gitsin. Şu saatten sonra öyle bişey olacağıni düşünmek istemiyorum.

Çevrimiçi ferdi1903

Bu lig beni hiç yanıltmadı yanıltmaz.   
Valla kardes ümidi olan az kisilerden biri sendin herzaman. Sivas macina kadar bende hic süpe etmemistim. Sivas maci beni cok korkutmustu biara acabami dedim yani

Çevrimiçi levitate

Neden başarısız olduklarının en canlı örneği.
başkasının eşyasıyla bir işe girince böyle oluyor

Çevrimiçi Gökhan Kurt

bu sezon beşiktaşla olan maçları dışında ilk kez bir fener maçı izledim. abartısız söylüyorum bu takımın şampiyonluk yarışında olması bütün türkiye'nin ayıbıdır.(alıntı)

Çevrimdışı celiker1

bu sezon beşiktaşla olan maçları dışında ilk kez bir fener maçı izledim. abartısız söylüyorum bu takımın şampiyonluk yarışında olması bütün türkiye'nin ayıbıdır.(alıntı)
Dört tane net hakem ile aldıkları maç var.Onun harici ligimizin en büyük eksiklerinden olan "duran top savunması"eksiliginden attıkları goller ile ligde tutundular.Sene olmuş 2021 hala Caner orta Gönül kafa ile gol atabiliyorlar :ebebe:
[ Son Düzenleme: 29 Nisan 2021, 22:46:52 celiker1 ]
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı Çağrı Öz

Valla kardes ümidi olan az kisilerden biri sendin herzaman. Sivas macina kadar bende hic süpe etmemistim. Sivas maci beni cok korkutmustu biara acabami dedim yani

Valla hocam iş güç dolayısıyla benim tek eğlencem futboldur. Başka bir şeye vakit ayıramıyorum. Bu yüzden bu ligdeki takımların ciğerini bilirim. Mesele sırf umut dağıtmak değil, takımları da görüyoruz.

Mesela sivas maçı akşamı bu foruma yazdığım mesajların neredeyse tamamı silindi, haklıydı silen de ama çok sinirlenmiştim. 3 puan önde olan takımın taraftar forumu yangın yerine çevirmeye çalıştı. Herkes büyük takım olmaktan bahseder ama büyük takım taraftarı olmaktan konuşmaz kimse. Bu tip saçma tavırlar alemin maskarası yapar bu tarftarı.

Ertesi gün herkes Necip’i ileri koyup top şişirilmesi gerektiğini yazarken Töre’nin santrafor oynatılması gerektiğini de yazdım.

Ben Beşiktaş’ın puan kaybettiği çoğu maçı da önceden gördüm. Maçtan önce maç başlığında bir şey yazmamışsam o maçtan puan kaybı bekliyorum demektir. Çoğusunda da kaybettik ne yazık ki.

İçim hep rahattı. Ligi görüyoruz takımları görüyoruz. Her şey ortada. Ben keyfini çıkardım.

İnşallah son adımı da atıp şampiyonluğa uzanır takım.

[ Son Düzenleme: 29 Nisan 2021, 22:49:14 Çağrı Öz ]

Çevrimiçi Gökhan Kurt

29 Şampiyonluk konusuna devam edebilirler şimdi.

Çevrimdışı Erman1903

10 aydır winner winner diye kafa şişiren futbol gurmeleri iyi izleyin maçı.

Sizin winner takımlarınız bunlar işte. VAR olmasa yan hakem marifetiyle bir penaltı alıp bir de kırmızı kartı yenecekti.

Başa baş giden bütün haftalarda sizin winner takımlarınız bunlarla şampiyonluğu götürdü. Siz de gelip burada “son haftalarda şampiyonluk bırakmaz” diyip durdunuz. Onun bunun propagandasını bu taraftara sattınız.

Fenerbahçe bu maçı kazanır ya da kaybeder hiç önemli değil. Bunları görün kafi.

Egos üstad da kusura bakmasın bu üslubu bırakacaktım ama çok öfkeliyim.

Kimmiş o winner diyen futbol gurmesi sen bize bir anlatsana. Burada bir arkadaş vardı en çok benden cevap alırdı bunları dediğinde, sen daha bu forumda yokken de o arkadaş buradaydı benimle yaşadığı Atiba, korkak oyun vb muhabbeti yüzünden gitmişti. Adama Reis diyerek mecaz yaptığımı ve hocası benim her zaman söylediğim gibi 'Savaşacağız' diyen bir kulüpte geldiği günden beri 'Tarihin En Kolay Şampiyonluğu' algısı yapan ve camiayı edilgen bir mentale çeken zihniyete kinaye olduğunu bilmiyor musun? Bu iki görüş de zıttır ve faydası - zararı da birbirine eşittir.

Buraya oyuncular şişirilsin, transfer yapılmasın, Ali Koç'un medyada yaptıkları örnek alınsın. Rakiplerinin başarısızlığı senin başarındır, hakemi yenemezsin, Tarihin en kolay şampiyonluğu vb diye gelen. Tüm yapılan yanlışları sabunlama çabasında olan ve sana bu zamana kadar söylediğim 50 tane şeyi cevapsız bırakan ve Komisyon Reis ehi ehi, tamam sana bir iş versinler bu kadar biliyorsan üstünde 2 söz edemeyen birisin.

Ben sadece doğruları konuşurum, bunların vurulduğu yerde gül biter. Aylardır bekliyorum bir defa yanaş diye benimle tartışmaya ama yok sen gidip sana söylenen şeyin ne olduğunu anladığın halde eşantiyon bir hikaye yaratıp başkasının üzerinden kendini ispatlamaya çalışıyorsun.

Bırak bu işleri,

Sor bakalım hocana kolay mı oluyormuş bu işler anlatsın sana.

Çevrimiçi MUSTAFA_

38. haftanın ardından oluşan puan durumu  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Oooo ben Sivas maçını unutmuşum ya , İçerde mi o maç ? Deplasmanda mi ?

Eğer maç Sivastaysa yaz bi Sıfır puan daha :lol:

Çevrimdışı Çağrı Öz

Kimmiş o winner diyen futbol gurmesi sen bize bir anlatsana. Burada bir arkadaş vardı en çok benden cevap alırdı bunları dediğinde, sen daha bu forumda yokken de o arkadaş buradaydı benimle yaşadığı Atiba, korkak oyun vb muhabbeti yüzünden gitmişti. Adama Reis diyerek mecaz yaptığımı ve hocası benim her zaman söylediğim gibi 'Savaşacağız' diyen bir kulüpte geldiği günden beri 'Tarihin En Kolay Şampiyonluğu' algısı yapan ve camiayı edilgen bir mentale çeken zihniyete kinaye olduğunu bilmiyor musun? Bu iki görüş de zıttır ve faydası - zararı da birbirine eşittir.

Buraya oyuncular şişirilsin, transfer yapılmasın, Ali Koç'un medyada yaptıkları örnek alınsın. Rakiplerinin başarısızlığı senin başarındır, hakemi yenemezsin, Tarihin en kolay şampiyonluğu vb diye gelen. Tüm yapılan yanlışları sabunlama çabasında olan ve sana bu zamana kadar söylediğim 50 tane şeyi cevapsız bırakan ve Komisyon Reis ehi ehi, tamam sana bir iş versinler bu kadar biliyorsan üstünde 2 söz edemeyen birisin.

Ben sadece doğruları konuşurum, bunların vurulduğu yerde gül biter. Aylardır bekliyorum bir defa yanaş diye benimle tartışmaya ama yok sen gidip sana söylenen şeyin ne olduğunu anladığın halde eşantiyon bir hikaye yaratıp başkasının üzerinden kendini ispatlamaya çalışıyorsun.

Bırak bu işleri,

Sor bakalım hocana kolay mı oluyormuş bu işler anlatsın sana.

Konuş komisyoncu reis sen de konuş. Ama keyfim yerinde senin muhasebenin sezon sonunda yapacağım.
[ Son Düzenleme: 29 Nisan 2021, 23:01:22 Çağrı Öz ]

Çevrimdışı goktasoktay

Oooo ben Sivas maçını unutmuşum ya , İçerde mi o maç ? Deplasmanda mi ?

Eğer maç Sivastaysa yaz bi Sıfır puan daha :lol:
İçeri dışarı farketmez. Seyirci yok zaten. Fenerin kadıköy büyüsü bozuldu bi de..

38. haftanın ardından oluşan puan durumu  :tabe:

Tam su paylaşımı yapacaktım ki sen paylaştın  :D :lol: :lol:

Çevrimdışı Erman1903

Konuş komisyoncu reis sen de konuş. Ama keyfim yerinde senin muhasebenin sezon sonunda yapacağım.

Eşantiyonluk peşinde koşacağına yazsana bugün sabaha kadar, bunca zaman niye bekledin?

Çevrimdışı Çağrı Öz

Eşantiyonluk peşinde koşacağına yazsana bugün sabaha kadar, bunca zaman niye bekledin?

Yazdım da silindi be üstad. Çok mesajım silindi şansına küs artık  :by2:

İçeri dışarı farketmez. Seyirci yok zaten. Fenerin kadıköy büyüsü bozuldu bi de..
Psikolojik olarak farkediyor be oyle deme

Erzurum ile bir O beton gibi zeminde oynamak var , birde pamuk gibi zeminde oynamak var

Sivas ile o buzzz gibi Sivas ayazında sert zeminde oynamak var birde düzgün bir zeminde güzel bir havada oynamak var

Biz Sivas ile iceride oynasaydik alırdık o maçı

İyi bilirim o Sivas soğuğunu ben 🥶🥶🥶🥶

İstiklal marşı ve Kapanış :kop: :kop: