37. Hafta Kasımpaşa 2-5 Beşiktaş
37. Hafta Kasımpaşa 2-5 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|37. Hafta Kasımpaşa 2-5 Beşiktaş Tarih : 03.06.2023 Saat : 19:00 Stadyum : Recep Tayip Erdoğan Stadyumu Hakemler : Volkan Bayarslan - Cevdet Kömürcüoğlu - Erdem Bayık -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

37. Hafta Kasımpaşa 2-5 Beşiktaş  [Okunma sayısı 4599 defa] 37. Hafta Kasımpaşa 2-5 Beşiktaş

Çevrimiçi levitate

Hoca Gedson'a dokunmuş umarım böyle devam eder seneye ayrılırken hem o hem biz mutlu oluruz.
+1903
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

fena vurdu ama mertte çok ileri çıkmış
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Su dakikada yapılan değişikliklerin hiç bir anlamı yok.

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi sEuL

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimdışı MUSTAFA_

Maçın sonunda Atiba gözlerimizi yaşarttı  :bawling:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı COB

Atiba sen ne güzel bir detaysın.

Çevrimiçi Samet Ç

Atiba dedemde güzel veda etti.

Çevrimdışı mellfred

onları daha önce gördük pek bir numaraları yok demir ege ve burak serveri görelim
demir ege’yi çok merak ediyorum seneye kiralasalar bari izlesek

Çevrimiçi Samet Demir

onları daha önce gördük pek bir numaraları yok demir ege ve burak serveri görelim
Kaç dakika oynadılar ki? Hemen anladın abi. Gerçi Amiride beğenmeyen adamsın :)

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

Kaç dakika oynadılar ki? Hemen anladın abi. Gerçi Amiride beğenmeyen adamsın :)

Berkayı kaç sefer izledik sadece genç diye oynatacaksak oynatalım ama bizim seviyemizden çok uzak romantik takılıp genç oynatacağız diye kendimizi yakarız
Semih’te oynadığı maçlarda hiç bir varlık gösteremedi
Benim kızdığım formayı alan adam yırtacak o sahayı bunlar sanki ilk 11 gediklisi gibi rahat rahat takılıyor
Sergen’in ilk çıkışı Nihat’ın ilk çıkışını hatırlıyorum ben burdayım diye bağırıyorlardı
Amir iyi oynuyor evet ama daha iyisini arıyorum Kondagbia kante felan demek ki büyük takım için çok ta yeterli değil

Çevrimiçi Talisca1903

B17 gelecek yardımcı hoca olarak diyorlar oyuncu hoca olsun çaktırmadan 10 tane sallar ihtiyaç halinde

Çevrimiçi Samet Demir

Berkayı kaç sefer izledik sadece genç diye oynatacaksak oynatalım ama bizim seviyemizden çok uzak romantik takılıp genç oynatacağız diye kendimizi yakarız
Semih’te oynadığı maçlarda hiç bir varlık gösteremedi
Benim kızdığım formayı alan adam yırtacak o sahayı bunlar sanki ilk 11 gediklisi gibi rahat rahat takılıyor
Sergen’in ilk çıkışı Nihat’ın ilk çıkışını hatırlıyorum ben burdayım diye bağırıyorlardı
Amir iyi oynuyor evet ama daha iyisini arıyorum Kondagbia kante felan demek ki büyük takım için çok ta yeterli değil
90 dakika boyunca Muleka ne yaptı? Onun yaptığının kat be kat fazlasını Semih yapardı.

2 sene önce Umut'ada laf ediyordu senin gibi düşünenler...

17-18 yaşında çocukdan bahsediyorsun verdiğin örnekde Sergen ve Nihat kahveci onun gibi kaç tane oyuncu çıktı ülke sınırlarından.

Kerem Aktürkoğlu ile bizim de adımız anılmışdı gs aldı. Biz alsak belki bu konuma gelmezdi. Nedenleri belli.

Neyse futbolu siz biliyorsunuz biz romantikler bilmiyoruz :)

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

90 dakika boyunca Muleka ne yaptı? Onun yaptığının kat be kat fazlasını Semih yapardı.

2 sene önce Umut'ada laf ediyordu senin gibi düşünenler...

17-18 yaşında çocukdan bahsediyorsun verdiğin örnekde Sergen ve Nihat kahveci onun gibi kaç tane oyuncu çıktı ülke sınırlarından.

Kerem Aktürkoğlu ile bizim de adımız anılmışdı gs aldı. Biz alsak belki bu konuma gelmezdi. Nedenleri belli.

Neyse futbolu siz biliyorsunuz biz romantikler bilmiyoruz :)

ben oynadığı maçları izledim Semih in hiç bir şey yapamadı
Alt ligi gol kralı adam biraz ışık vermesi lazım çok pasif kaldı
Berkay henüz bizim seviyemizden çok uzak o kadar güzellemiyor ki anlamak mimğün değil oynadığı her maç çok kritik hatalar yapıyor
Futbolcunun genci yaşlısı olmaz iyisi yada kötüsü olur
Emirhan Delibaş Hasic Emirhan İlkan bunlar bu sene başı en parlaklarıydı şimdi piyasada yoklar
Ben daha bizden gidipte parlayan bir genç oyuncu görmedim
İyi futbolcu kendini belli eder

Çevrimiçi Samet Demir

ben oynadığı maçları izledim Semih in hiç bir şey yapamadı
Alt ligi gol kralı adam biraz ışık vermesi lazım çok pasif kaldı
Berkay henüz bizim seviyemizden çok uzak o kadar güzellemiyor ki anlamak mimğün değil oynadığı her maç çok kritik hatalar yapıyor
Futbolcunun genci yaşlısı olmaz iyisi yada kötüsü olur
Emirhan Delibaş Hasic Emirhan İlkan bunlar bu sene başı en parlaklarıydı şimdi piyasada yoklar
Ben daha bizden gidipte parlayan bir genç oyuncu görmedim
İyi futbolcu kendini belli eder
Hikaye anlatıyorsun abi. Diyorum ki muleka yerine oynamayamaz mıydı?

Sene başı Berkay hiçde kötü oynamadı. Aynı Berkayı izlemediğimize eminim.

Ayrıca genç adam bunlar tabikide hata yapacaklar.

Neyse Şenol hocam en iyisini bilir. En kötü 1 Serdar aziz bir ozan tufan çeker orta saha ve defansı sağlama alırız.

Çevrimiçi Talisca1903

Hikaye anlatıyorsun abi. Diyorum ki muleka yerine oynamayamaz mıydı?

Sene başı Berkay hiçde kötü oynamadı. Aynı Berkayı izlemediğimize eminim.

Ayrıca genç adam bunlar tabikide hata yapacaklar.

Neyse Şenol hocam en iyisini bilir. En kötü 1 Serdar aziz bir ozan tufan çeker orta saha ve defansı sağlama alırız.

ozanı alırım yerli kuralında Serdar’a gerek yok Nejip oynar ama Salih&Ozan rotasyonu iyi olu 8+3 de
Talha dönemezse bize yerli stoper yok 2 yabancıyla geçeceğiz mecburen

Çevrimiçi Samet Demir

ozanı alırım yerli kuralında Serdar’a gerek yok Nejip oynar ama Salih&Ozan rotasyonu iyi olu 8+3 de
Talha dönemezse bize yerli stoper yok 2 yabancıyla geçeceğiz mecburen
Ozanı ne yapacağız abi Allah aşkına ya. Uzak dursun bizden başka adam mı yok. Yağ tulumu herif. Tabiatı ve beyni futbola aykırı herifin.

Çevrimdışı Nartallo

Muleka'nın psikolojik desteğe ihtiyacı var...

Sahada kendi kafasına göre takılıyor, senin yanında Aboubakar gibi bir hazine var, sadece onun yanında takılsan zaten seni futbolcu yapar...

Etiketler: