32. Hafta Beşiktaş 3-1 Galatasaray
32. Hafta Beşiktaş 3-1 Galatasaray

Beşiktaş Forum|32. Hafta Beşiktaş 3-1 Galatasaray Tarih : 30.04.2023 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Ali Şansalan - Ceyhun Sesigüzel - Mehmet Emin Tuğral - Tugay Kaan

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

32. Hafta Beşiktaş 3-1 Galatasaray  [Okunma sayısı 7580 defa] 32. Hafta Beşiktaş 3-1 Galatasaray

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Hoca cikart subsalihi artik,
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi levitate

la rastgele vurmayın şu topa yeter
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Talisca1903

Çevrimdışı Talisca1903

sağına sağına vurun hepsini alır içeri  :steamed: :steamed: :steamed:

Çevrimiçi levitate

torreira'nın ya 3. ya da 4. faulü

Çevrimiçi Samet Demir

Kart vermemek için yemin etmiş. (Küfür Yasak)₅.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi levitate

Kart vermemek için yemin etmiş. (Küfür Yasak)₅.

salihe çift daldığında sözde son kez uyarmıştı :D

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bu konyaliyi bize çok fena çaktılar. Fizik gücü olmayan dum düz topçu.

Çevrimiçi levitate

Abuş hic yok ortalikta
merkezi iyi kapatıyorlar top gelmiyor abime

Çevrimiçi Samet Demir

inatla kart vermiyor
Gs liler nasıl yerlere atıyor kendini. Karaktersiz arsızlar. Taraftarından tut oyuncusuna, oyuncudan tut yöneticisine kadar hepsi arsız bunların.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Talisca1903

oyunda iyice üstünlüğü ele aldık redmond salih gedson masuaku rosier gayet iyi gidiyor colley de goldeki hatasından sonra ezdi icardiyi

Çevrimiçi mayguntr

gsnin 3.cu turku kim bilen var mi? yoksa ben mi yanlis sayiyorum keremle-abdulkadir harci turk yok sanki kadroda

Çevrimiçi Samet Demir

oyunda iyice üstünlüğü ele aldık redmond salih gedson masuaku rosier gayet iyi gidiyor colley de goldeki hatasından sonra ezdi icardiyi
Maçı iyi izle abi. Sene başından beri hep durum böyleydi. Bizim maçlarda sene başından beri hakemler takdir haklarını karşı takımdan yana kullandı. Şimdide arsızlardan yana kullanıyor.

Çevrimdışı goktasoktay

gsnin 3.cu turku kim bilen var mi? yoksa ben mi yanlis sayiyorum keremle-abdulkadir harci turk yok sanki kadroda
Adekugbe olması lazım. Bunlar yabancı sayılmıyordu sanki

Çevrimiçi Samet Demir

Bizde maxim, onlarda adekugbe yerli statüsünde.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Hacı-Salih-Gedson

Üçünü topla 1 orta saha etmez.

Çevrimiçi mayguntr

eyv ben de diyorum ne oluyo kurallar mi degisti yine :D

Çevrimdışı goktasoktay

Golden sonra toparlandık. Gole kadar çok pas hatası yaptık ama sonrasında iyiydik. Hakem sağolsun kart göstermemeye yemin etmiş onlara. İkinci yarı da böyle devam edersek

Çevrimdışı Talisca1903

salh ve amir yerine daha iyi orta sahalar lazım seneye mücadele var yetenek yok amir özellikle bizim seviyelerden çok uzak

Çevrimiçi Samet Demir

Hacı-Salih-Gedson

Üçünü topla 1 orta saha etmez.
Hacı bence şuan en faydalı adam orta sahada. Bu 3 adamda tek olarak iyi. Sorun bu üçlü birbirini tamamlamaz.  Ne defans anlamında ne de üretkenlik anlamında.

Çevrimiçi Samet Demir

salh ve amir yerine daha iyi orta sahalar lazım seneye mücadele var yetenek yok amir özellikle bizim seviyelerden çok uzak
Amir olmasa şuan oyun kuramazsın.

Çevrimdışı Talisca1903

Maçı iyi izle abi. Sene başından beri hep durum böyleydi. Bizim maçlarda sene başından beri hakemler takdir haklarını karşı takımdan yana kullandı. Şimdide arsızlardan yana kullanıyor.

neyse cinconu yenelim :lol: keyfmiz yerien gelsin baskette çok canım sıkıldı

Etiketler: