32. Hafta Beşiktaş 3-1 Galatasaray
32. Hafta Beşiktaş 3-1 Galatasaray

Beşiktaş Forum|32. Hafta Beşiktaş 3-1 Galatasaray Tarih : 30.04.2023 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Ali Şansalan - Ceyhun Sesigüzel - Mehmet Emin Tuğral - Tugay Kaan

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

32. Hafta Beşiktaş 3-1 Galatasaray  [Okunma sayısı 7629 defa] 32. Hafta Beşiktaş 3-1 Galatasaray

Çevrimiçi Talisca1903

bunda ne varki ban yiyesin 😂
daha sert giriyordum abi de son dk düzelttim :lol:

Çevrimiçi Talisca1903

abou gram top oynamadı ama ne yaptı etti soktu gene acayip bir gol değişik herif :ebebe: :ebebe:

Çevrimiçi Samet Ç

Galibiyet alabilmemiz için Rosier, Masuaku ve Colley'nin %100'leriyle oynaması lazım. Maça başlarken kağıt üstünde 4-3-3 gibi başlıyoruz ama sahada Redmond'un Amir, Salih ve Gedson'un önünde konumlanmasıyla baklava 4-4-2'ye dönüyoruz bu dizilişte maalesef orta sahadan skor katkısı alamadığımız için beklerin performansı çok önemli ayrıca Colley'de savunmadaki en kötü oyuncumuz onun sürekli savunmada pozisyonunu kaybetmesi ya da takım hücum için öndeyken gereksiz derinde bekleyerek ofsaytı bozması başımıza çok iş açar bu maçta.
Yenilen ilk gol hariç herşey mükemmel gitti iki derbide kusursuz oyun planı hazırlayan Şenol hocayı ve o planı kusursuza yakın sahaya yansıtan oyunculari tebrik ederim.

Çevrimiçi Necmi

abou gram top oynamadı ama ne yaptı etti soktu gene acayip bir gol değişik herif :ebebe: :ebebe:
bize hem ikili hem üçlü averajı aldı abuş

Çevrimiçi Necmi

hem oynamasına gerek yok oynarsa atıyor oynamazsa yine atıyor ama varlığı psikolojik olarak yıpratıyor

Çevrimiçi Talisca1903

aşkın olayımmgggg mıydı neydi o Aboubakar aşk çocuğu değil hard core sever o

Çevrimiçi levitate

Yenilen ilk gol hariç herşey mükemmel gitti iki derbide kusursuz oyun planı hazırlayan Şenol hocayı ve o planı kusursuza yakın sahaya yansıtan oyunculari tebrik ederim.

bence ilk 20 dk rezalettik ama sonra bir şeyler oldu bizimkilerin iq arttı :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Talisca1903

oyunda dk dk ilerledikçe daha derli toplu oynadık çok rahat bir maç izledim ilk defa

Çevrimdışı autopsy

Şenol Güneş bu ligin sefiridir. Valerian Ismael fanboyları ve FM oynamaya çalışan yönetim yüzünden sezon çöpe atıldı. Beşiktaş'ı yürekten sevenler bu sezonu unutmasın. Bu kulüp vasatlara emanet edilemeyecek kadar büyüktür.

Çevrimiçi Talisca1903

gayet iyi oynamamıza rağmen gol amir ve salihten daha iyisini koymak zorundayız orta shaya

Çevrimiçi Samet Demir

gedson naptı yaaa
Özelime bütün ahlaksızca kutlamaları atabilir misin rica etsem

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

dün sivasa takılsaydı fener şampiyon bugün itibari ile bizdik yinede son maçda nler olur düşünemiyorum

Çevrimiçi Necmi

dün sivasa takılsaydı fener şampiyon bugün itibari ile bizdik yinede son maçda nler olur düşünemiyorum
yoo fenerin iddalı olması bize yarar gs ile maçları var fener loserdir son hafta hükmen maçta antepe bile puan kaptırabilir 😂

Çevrimiçi Talisca1903

yoo fenerin iddalı olması bize yarar gs ile maçları var fener loserdir son hafta hükmen maçta antepe bile puan kaptırabilir 😂
bence loserlik gs ye bulaştı iyice sapıttılar ya biz ya fener olur cinconun ayarlarını bozduk daha Rıza hocam saplayacak bunlara

Çevrimiçi levitate

Özelime bütün ahlaksızca kutlamaları atabilir misin rica etsem

hemen bakıyorum abi :D
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

gayet iyi oynamamıza rağmen gol amir ve salihten daha iyisini koymak zorundayız orta shaya
amir iyiydi yaw ama salih ilk yarı delirtti resmen bir pas bile mi isabetli olmaz

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi Talisca1903

amir iyiydi yaw ama salih ilk yarı delirtti resmen bir pas bile mi isabetli olmaz
oyun ilerledikçe 2 side iyi oynadı ama daha iyileri lazım kardeşim vurup geçmek için ittirip duruyorlar renklileri tüm takım iyi oynadı akıl ustalık kokuyordu maç ilerledikçe zerre heyecan yapmadım bu takım oldu artık winner ruhlu kazanma alışkanlığı olan bir takım rakipler artık öyle rahat rahat üstümüze gelemiyor korku evlerinde içeri girdi 3-4 iyi isim atıp vurup geçeceğiz

Çevrimiçi Necmi

İnsan o saçma sapan kaybettiği puanlara yanıyor

Çevrimdışı Liquidator

KOY DUK MU ?

Отправлено с моего 21081111RG через Tapatalk
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimiçi Talisca1903

KOY DUK MU ?

Отправлено с моего 21081111RG через Tapatalk
hemde nasıl :steamed: :steamed: :steamed:

Çevrimdışı Unnamed

Gedson Fernandes'in icine Kante kacmıs gibiydi. O nasıl deparlar öyle :D

Çevrimiçi Samet Demir

Şenol hocanın açıklamalarına bak birde Okanın kine. Okan terim olma yolunda ilerliyor.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Nazım Ar

Bu maçla ilgili diyebileceğim tek şey, Ismaelin Allah cezasını versin, onu getirenin de takımın başında o kadar tutanın da.

Etiketler: