15. Hafta Gaziantep FK 1-1 Beşiktaş
15. Hafta Gaziantep FK 1-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|15. Hafta Gaziantep FK 1-1 Beşiktaş Tarih : 25.12.2022 Saat : 16:00 Stadyum : Kalyon Stadyumu Hakemler : Atilla Karaoğlan - Cevdet Kömürcüoğlu - Serkan Ok - Tugay Kaan

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

15. Hafta Gaziantep FK 1-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 7565 defa] 15. Hafta Gaziantep FK 1-1 Beşiktaş

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Kırmızı Kart direkt.

Adama ne diye kafa atıyorsun sen ya.

Çevrimiçi levitate

ulan nkoudou yiyecen kırmızıyı
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

herif bir şey yapmamış niye diklendin ki
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Hakem kırmızı verse kimse bişey diyemez.
İyi yırttı.

Vardan kırmızı.

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi tolga1903

Nkudu sende beyin var mı oğlum?

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi MUSTAFA_

İlk yarıları çöpe atmaya devam. Güneş değişmemiş  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

tekrarını verdikçe acı çektim yemin ederim hareketin boşluğuna bak

Çevrimiçi Samet Demir

Adamda super atıyor kendini helal olsun. Vuracaksan adam gibi kafa vur. Böyle kırmızı mı olur

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı ferdi1903

Şükür etsin kırmızı yok

Gesendet von meinem Pixel 7 Pro mit Tapatalk

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi tolga1903

Gerçi değmemiş tamamen kitsiu denilen alçağın sahtekarlığı. Atilla karaoğlan adamsın lan sen yemedin şu ankaragucu beslemesi (...) sahtekarlığını

Çevrimiçi levitate

eleman abartmış ama ben olsam verirdim

Çevrimdışı murat baltacı

Hemen çıkar nkoudu yu (...) faydasından çok zararı var vardaki Serkan tokat (Küfür Yasak)₇ uğraştı kırmızı versin diye bakalım bizim lehimize olan pozisyonda çağıracakmi
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı murat baltacı

Takım birşey oynamıyor atiba umut el freni organize bir atak yok ağır çekimde oynuyoruz resmen üzerine birde duran top ve kornerler hiç oluyor
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi sEuL

Gedson bir orta yapamadi macin basindan beri 5 duran topu hic etti.

Cenk Allah askina her karardan sonra hakeme bagirmayi birak, cok itici oluyorsun.

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı ferdi1903

Nkodu napiyon ya

Gesendet von meinem Pixel 7 Pro mit Tapatalk

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimdışı Nazım Ar

Şu harekete fbnn penaltı kazandığı en az 4 maç biliyorum

Çevrimiçi Samet Demir

Nkodou yu da saymazsak kanatsız oynuyoruz.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı murat baltacı

Mertin maşallahı var nkoudu bunuda ver be kardeşim
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi sEuL

Umut yine ofsayti bozmus, Mert’in eline carpsa kirmizi kart olacak.

Etiketler: