5. Hafta Ankaragücü 2-3 Beşiktaş
5. Hafta Ankaragücü 2-3 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|5. Hafta Ankaragücü 2-3 Beşiktaş Tarih : 04.09.2022 Saat : 21:45 Stadyum : Eryaman Stadyumu Hakemler : Mete Kalkavan - Kerem Ersoy - İbrahim Çağlar Uyarcan - Bahattin Șimșek

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

5. Hafta Ankaragücü 2-3 Beşiktaş  [Okunma sayısı 13927 defa] 5. Hafta Ankaragücü 2-3 Beşiktaş

Çevrimdışı KAP

İlk yarı 4 atıp hesabı erken keseriz
hala haber bekliyorum senden
yazık bir şey gelmiyor elden

Çevrimiçi sozkul

Ghezzal oynayacakmış, öyle diyorlar.

Çevrimdışı Karabay

Ghezzal oynayacakmış, öyle diyorlar.
haha tüm muhabirlere ne gol olur.

Çevrimiçi Talisca1903

VAR hakemide Alper Ulusoy ne kadar tetikçi varsa iş başında

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi kahyaoglueren

Ghezzal bireysel antreman yapmış bugün. Sosyal medyasından paylaşmış.

Çevrimiçi Talisca1903

ilk yarı 2-3 atarız 2. yarıda josef reyis girer toplar orta sahayı

Çevrimdışı Ahmet Kömürcüler

Ersinin oynamama sebebi sozlesme ya da transfer teklifi ile mi ilgili yoksa hocanin inisiyatifi mi?
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi Necmi

Ersinin oynamama sebebi sozlesme ya da transfer teklifi ile mi ilgili yoksa hocanin inisiyatifi mi?
hoca geçen sene emreyi oynattı hazırlık kampındada sürekli şans verdi şu ana kadar ersin oynatma nedenide transferde önünü açmak içindi büyük ihtimal kesseler ufak bir satılma ihtimalide kalmazdı avrupada transfer bitti kaleye emre geçti başka açıklaması varmı sence

Çevrimiçi mellfred

VAR hakemide Alper Ulusoy ne kadar tetikçi varsa iş başında
tam bir marul evladı

Çevrimiçi Talisca1903

tam bir marul evladı
karnımda sıkıntılı maçlar öncesi bir ağrı oluşuyor  sebepsiz bu maç öncesinde de oluştu şu maçı kayıpsız geçelim inşallah

Çevrimiçi sEuL

(...) Basladi inceden dogramaya, acik faulleri vermedi biz dokununca aninda faul

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Bu mac kart yeriz kesin gibi.

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimiçi mellfred

weghorst gereksiz uzatıyor yaptığın faul

Çevrimiçi Talisca1903

hakemsi wegorstun üzerine oynuyor

Çevrimdışı murat baltacı

Bitane atarsak dağılır bunlar tribün gazıyla oynuyorlar
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi levitate

berbat bir hakem performansı daha
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

bunu kesin vara götürürler
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi kahyaoglueren

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi sEuL

Ghezzal lazim iste boyle maclarda, kapanan takimlari acamiyoruz. Muleka’nin ayagina top degmedi.

Çevrimiçi kahyaoglueren

Bu golu Ersin yemezdi. Emre ne açılıyor ne de çizgide. Ortada kötü yerde duruyor.

Takımı seyehat etkilemis gibi.

Etiketler: