2. Hafta Alanyaspor 3-3 Beşiktaş
2. Hafta Alanyaspor 3-3 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|2. Hafta Alanyaspor 3-3 Beşiktaş Tarih : 14.08.2022 Saat : 21:45 Stadyum : Bahçeşehir Okulları Stadyumu Hakemler : Yasin Kol - Cevdet Kömürcüoğlu - Ekrem Kan - Muhammet Ali

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2. Hafta Alanyaspor 3-3 Beşiktaş  [Okunma sayısı 18055 defa] 2. Hafta Alanyaspor 3-3 Beşiktaş

Çevrimdışı XiaoHan

Beşiktaş bu kadar ezdirilmez ezik gösterilmez hakeminden hocasına yönetimine ....
🦅🤍🖤🦅

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Boyd denen ruhsuz nerede gören var mı?
Rosier' e yardıma da gelmiyor. Nerelerde geziyor?

Çevrimiçi tolga1903

Hocayı çok eleştirdim ama bugünkü değişiklikler konusunda size hiç katılmıyorum. Hepsi doğru ve yerindeydi. Çünkü ikinci yarıyı böyle bir planla oynamak zorundaydık. Ghezzal zaten sakat, ekstra zorlamanın manası yok. Nkoudou da sarı kartlıydı. Bir tek Salih değişikliği tartışılır ama onda da direnç kazanmayı düşündü sanırım. Şu ana kadar da çok iyi uyuttuk.

Olabilir ama girmesi gerek oyuncu boyd değil mulekaydı. Böyle de hiç tehdit yaratamadık ve topu tutamıyoruz

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Kenan nedir Hocam yapma lütfen!!!

Çevrimdışı Nazım Ar

Beşiktaş bu kadar ezdirilmez ezik gösterilmez hakeminden hocasına yönetimine ....

Hoca ne yapsın bu sıcakta art niyetli hakem varken takım eksikken açık oynatıp yenilsin mi?

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Nazım Ar

Çevrimiçi tolga1903

Saiss ya yapacak bir şey yok büyük takım bu kadar kapanmaz golü yiyeceğin ayan beyan ortada weghorst bile ceza sahamızda oynuyor ne bu 10 kişisin diye

Çevrimiçi Özgür Gültekin

ulan bunların atacağı yoktu, kendimiz attık.

Çevrimiçi murat baltacı

BeŞiKtAşK

Çevrimiçi mayguntr

Hoca bizi mi trolluyo anlamadim, Kenan nedir golu yedikten sonra ozellikle.

Çevrimiçi levitate

cücü falan olsa bu maç 7-0 biterdi

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Çevrimdışı tuncaboylu

Ulan Saiss, be diyeyim ben sana.

Çevrimdışı tuncaboylu

Muleka'yı biz bu maçlarda kullanmayacaksak, turşusunu mu kuracağız?

Çevrimdışı 38life

Ulan şansa bak ya. Hiçbir şey üretmiyorlardi, tehlike yaratamiyorlardi yok yere gol hediye ettik adamlara.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi murat baltacı

Kenan nedir ya çıkar Boyd (...) millet kendini yırtıyor adam ortada yok
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı aunt minnie

Bu hocayla işimiz var.İkinci yari tam olarak bu oyunu hayal ediyordu heraldi.Top tutacak kimse yok

Çevrimdışı aunt minnie

Ersin kaleye gelen bir topu da çıkarsan keşke

Çevrimdışı XiaoHan

Hoca ne yapsın bu sıcakta art niyetli hakem varken takım eksikken açık oynatıp yenilsin mi?

ghezzal nkoudou niye çıktı? yerine ayağında top tutacak biri yoksa 2si birden mi sakatlandı çıktı
🦅🤍🖤🦅

Çevrimiçi tolga1903

Wegorts muleka yap bari de kontra kovala bu ne ya giresun gibi gömdü takımı

Çevrimdışı aunt minnie

Çevrimdışı XiaoHan

ulan 40 dakikadır mahalle takımı gibi ne yapacağını bilmeyen takım var sahada
🦅🤍🖤🦅

Çevrimiçi kahyaoglueren

Adam arkadan çelme takıyor. Faul yok. Bariz kötü niyetli.
Hakem Trabzon bölgesinden. Alanyanin da siyasi bağlantısını biliyoruz..

Etiketler: