2. Hafta Alanyaspor 3-3 Beşiktaş
2. Hafta Alanyaspor 3-3 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|2. Hafta Alanyaspor 3-3 Beşiktaş Tarih : 14.08.2022 Saat : 21:45 Stadyum : Bahçeşehir Okulları Stadyumu Hakemler : Yasin Kol - Cevdet Kömürcüoğlu - Ekrem Kan - Muhammet Ali

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2. Hafta Alanyaspor 3-3 Beşiktaş  [Okunma sayısı 18270 defa] 2. Hafta Alanyaspor 3-3 Beşiktaş

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Boyd' a bak ya, resmen jog atıyor.

Çevrimiçi tolga1903

Şu boyd yerine keşke muleka cekseydin hoca dünyada hücumu en kotu hücum oyuncusu bunla kenan karaman ikisi de bizde

Çevrimdışı kahyaoglueren

Çevrimiçi levitate

öyle bir hakem var ki basit pozisyon tekrarı bile vara gitmiş gibi hissediyorum
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Nazım Ar

Candeias gene indirdi gene kart yok.

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi murat baltacı

Weghorst çıkmalı pert oldu adam sarısıda var Boyd çok yetersiz
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı XiaoHan

Lan boyd sen alt tarafı boyd sun lan her pozisyonda sağdan atıp soldan geçme çabası nedir
🦅🤍🖤🦅

Çevrimdışı beno1903

Atağı kesiyo kart yok bu nasıl hakem

Çevrimiçi levitate

fatihi falan çıkardı kart görmesin diye cidden bravo hakem

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Yavaşlatın oyunu iyice, bu çakallar dayanamaz hır gür çıkarır.

Çevrimiçi tolga1903

Çok gereksiz 8 kişi kalmış gibi tüm hücumcuları çekti hoca boyd'u koyması da + hucumcu eksiltmek çünkü muleka yapsaydin top tutardı wegoyla ikisi

Çevrimdışı beno1903

Emrecana yazar 3-0 öndesin vur gitsin necip yerine oynasın dedim ama pişmesi lazım

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Çevrimiçi tolga1903

Çevrimiçi tolga1903

Sol ön gedson fernandes şaka gibi

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı Nazım Ar

Emrecana yazar 3-0 öndesin vur gitsin necip yerine oynasın dedim ama pişmesi lazım

2. Ligden çaylak oyuncu alıyoruz ilk 11 e koyuyoruz hakemler malum bunları beklemek lazım malesef. Emrecanın pişeceği maç Alanya deplasmanı olmamalıydı zaten de neyse.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Gedson neredeyse 15 saniye sağdan Boyd'un gelmesini bekledi, beyzade kadraja bile girmedi.

Çevrimiçi levitate

candeias mıdır nedir 7. faulünde sarı gördü galiba

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Herif 6. sarı karlık faulünü yaptı.

Çevrimdışı 38life

Candeias 15. Foul'u sonrası sarı kartı gördü.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi murat baltacı

Dördü atıp fişi çekmemiz lazım tempo düştü ikiyi yersek sıkıntı
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı Nazım Ar

6 tane atacağımız maç ne hale geldi.

Etiketler: