Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 25 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu  [Okunma sayısı 190866 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Ağrıları devam eden Salih'in Antalyaspor maçında oynama ihtimali düşük.

Şenol Güneş, Amir'in yanında Necip veya Tayfur'a görev verecek. (TRT Spor)

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Beşiktaş'ın transfer gündemi: (Sercan Dikme)

• Redmond'ın takımda kalması, düşük ihtimal. Eşi, İngiltere'ye dönmek istiyor.
• Saiss'in takımda kalma ihtimali, her geçen gün artıyor.
• Sol kanat pozisyonuna, Babel tarzı bir oyuncu bakılıyor.
• Beşiktaşlı yetkililer, Muleka'dan zarar etmeyeceklerini düşünüyor. 3-3.5 M€'luk teklifler var.
• Yedek santrfor olarak Umut Nayir düşünülüyor.
• El Shaarawy gündemde.

Çevrimiçi Talisca1903

İstanbulspor'un Galatasaray maçını Vodafone Park'ta oynamak için yaptığı başvuru Beşiktaş tarafından reddedildi. (Hürriyet)
kibarca yürü git demek istiyorum başka kapıya

Çevrimiçi Mehmet57

Amir’i begenerek izliyorum. Eminim ki yaz kampindan sonra iyice acilacak. Kaleye biraz daha yakin oynamali kanimca.

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Hocaya oyunculara güzellemeler yapılıyor ama mert olmasaydı ersinle devam etseydik bu gün hepsine sövülüyor olurdu hepsi aynı oyuncular fark kalede her geleni alıp herkesi psikolojik olarak düşüren ersin yok şenolla değişen birşey yok hala ilk yarılar çöpe atılıyor yersek ikinci yarı çıkartmak için deli gibi efor sarfediyoruz doksan dakikaya yayılan dengeli oyun yok tabi takımın üzerinde psikolojik izlerde var herşeyi şenol hocaya yüklemek yanlış galibiyet golünü attıktan sonra geri çekiliyor takım bu sene rahat izlediğim tek maç fener maçıydı
Bir gerçek tekrar ortaya çıktı hoca taktik falan hikaye atanın tutanın iyi olacak
Bu sezona ileride Abou kalede Mert ile başlamak vardı. Belki Şenol hocam yine de gelirdi ama fark bu kadar açılmazdı en azından.

Çevrimdışı COB

Bu işi buraya kadar getirmek bile çöpe gitmiş bir sezonda iyi bir kapanış demek. Biz 80 puana ulaşırsak, ligi kaçıncı bitirirsek bitirelim başarılı sayılırız.

Insan gerçekten üzülüyor. Kaybettiğimiz saçma sapan puanların haddi hesabı yok.

Çevrimdışı COB

Önümüzdeki sezon kadroya hem derinlik hem kalite katacak 5-6 oyuncu ile bambaşka bir takım olacağız. Şenol Güneş Ceyhun Kazancı ikilisinden asgari 80% transfer başarısı bekliyorum.

Çevrimiçi levitate

amir ne top oynuyor ama :D valla hakkına giriyordunuz

daha da iyi olacak güveniyorum ona
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

amir ne top oynuyor ama :D valla hakkına giriyordunuz

daha da iyi olacak güveniyorum ona
Amir, abu ve mert...

3 futbolcu takıma nasılda etki etti.

..Artık pozisyon bulduğumuz zaman atıyoruz ya da forvetimiz bir şekilde pozisyon buluyor.

.. Artık kalemize gelen ilk şut gol olmuyor. ( Bu nedenle ilk yarı çok puan kaybettik, bu durum takımın gardını düşürüyordu )

.. Artık defansdan oyunu kurabilek bir orta saha oyuncusuna sahibiz. Oyun kurulumunda artık stoperlerin ayağına bakmıyoruz.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Demir

Redmond'u sene başında yerin dibine soktular... Daha önce Redmond izlemeyen şimdi verdiği performansı görünce mahareti hocada arıyor. Hocalık durumlar tabikide var ama oyun anlamında yok şuan. Hala ilk devrelerimiz kötü. Kendi sahamızda yaptığımız pas ile istatistik kasıyoruz. Tam anlamıyla oyun kurgumuz yok. Mert sayesinde ilk verdiğimiz pozisyon gol olmuyor fakat bu seferde defansif zaafiyetlerimiz arttı.

Sene başı super olan kadromuza Mert ile beraber 3 takviye yaptık, yazında 5-6 takviye ile takım istenilen seviyeye gelecek.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Necmi

Redmond'u sene başında yerin dibine soktular... Daha önce Redmond izlemeyen şimdi verdiği performansı görünce mahareti hocada arıyor. Hocalık durumlar tabikide var ama oyun anlamında yok şuan. Hala ilk devrelerimiz kötü. Kendi sahamızda yaptığımız pas ile istatistik kasıyoruz. Tam anlamıyla oyun kurgumuz yok. Mert sayesinde ilk verdiğimiz pozisyon gol olmuyor fakat bu seferde defansif zaafiyetlerimiz arttı.

Sene başı super olan kadromuza Mert ile beraber 3 takviye yaptık, yazında 5-6 takviye ile takım istenilen seviyeye gelecek.

merak etme bu yönetim yine saçmalığını yapar il devre ligi kaybettirir ikinci devre takımı toparlar bizde bunada şükür deriz bu abuyu üç kuruşa temah ettikleri için kaybettik sonra weghorsa daha fazlasını verdiler mert kampda hazır gibiydi onca zaman sırf karpuz tezgahında çalıştırılmayacak adamı kaleci diye satacaklarını düşündükleri için ligi kaybettik o kaleci yüzünden giden maçlardan birini kazansak şimdi şampiyonluk hesabı yapıyorduk birinide berabere bitirsek şimdi şampiyonluk türküleri söylüyorduk tesadüfe bakınki şenolun geldiği hafta mert iyileşi verdi mert kalede olsa biz geçen sene bile şampiyon olurduk bir takımın tutanı iyi olursa bir şekilde ligde tutunur yemedikten sonra illaki atıp kazanıyorsun yemedimi rakibi çökertiyorsun yediğinde kendi takımını çökertiyorsun 

Çevrimiçi Necmi

ha seni başı kadromuz şu kadrodan iyi oynuyordu ama kaleye ilk gelen gol olunca oyuncuların şevki düştü

Çevrimiçi murat

Dün tayfur bingöl de iyiydi..biraz fazla dağınık bir oyuncu yoksa bilekleri iyi.

Çevrimiçi Necmi

Dün tayfur bingöl de iyiydi..biraz fazla dağınık bir oyuncu yoksa bilekleri iyi.
başı kesik tavuk gibi bana hala heyecanını yenemedi gibi geliyor

Çevrimiçi mellfred

takımda normalde oyuncu tutmam ama
masuaku’yu çok beğeniyorum çok başka bir oyuncu çok güven veriyor bana soğukkanlı, hırslı fiziken çok güçlü ve teknik
kırmızı çıkan pozisyonda topu indirişi ve mm’lik pası çok iyiydi
cenkin desteğini bile almadan tek başına topluyor kanadı
resmen düşes atmışız

Çevrimiçi Necmi

Amir, abu ve mert...

3 futbolcu takıma nasılda etki etti.

..Artık pozisyon bulduğumuz zaman atıyoruz ya da forvetimiz bir şekilde pozisyon buluyor.

.. Artık kalemize gelen ilk şut gol olmuyor. ( Bu nedenle ilk yarı çok puan kaybettik, bu durum takımın gardını düşürüyordu )

.. Artık defansdan oyunu kurabilek bir orta saha oyuncusuna sahibiz. Oyun kurulumunda artık stoperlerin ayağına bakmıyoruz.

pozisyon bulup atmıyoruzda daha çok abuş lambadan cin çıkarıyor gs forumunda okudum abu için haksız rekabet diyorlar 😂 arabistandan gelmiş forumunun dibinde ama bu haliyle ligin içinden geçiyor diyorlar 🤔 haklılar

Çevrimiçi mellfred

dün rosier de iyiydi
maxim’i artık almayacağımız ortaya çıktı içim rahatladı
cenk karambol golü dışında sıfır katkı uzun zamandır
amir biraz daha özgüven kazanmalı normalde topu aşıp dikine gidebilecekken sağa sola dönüyor
daha iyi olacağına inanıyorum
abuo kırk bir kere maşallah

Çevrimiçi Necmi

dün rosier de iyiydi
maxim’i artık almayacağımız ortaya çıktı içim rahatladı
cenk karambol golü dışında sıfır katkı uzun zamandır
amir biraz daha özgüven kazanmalı normalde topu aşıp dikine gidebilecekken sağa sola dönüyor
daha iyi olacağına inanıyorum
abuo kırk bir kere maşallah
amiri büyük takımda oynama sendromu yaşıyor herhalde hata yapmayayım garanti oynayayım olayı gedsonda sezon bitti şutu yok mesela

Çevrimdışı ferdi1903

Bari ligi ikinci bitirelim, teselli olsun en azindan

Gesendet von meinem Pixel 7 Pro mit Tapatalk

Çevrimiçi murat

başakşehir kazanırsa şampiyonluk yolu açılır.

Çevrimdışı ferdi1903

başakşehir kazanırsa şampiyonluk yolu açılır.
Kazanacağına pek ihtimal vermiyorum ama İnşallah diyelim

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Ne ikincisi abi , şampiyonluk hesapları yapmaya başladık  :biggrinking:

Çevrimdışı ferdi1903

Ne ikincisi abi , şampiyonluk hesapları yapmaya başladık  :biggrinking:
Çok zor be Gökhan'ım ama İnşallah bişeyler olurda şampiyon oluruz

Çevrimiçi Necmi

Çok zor be Gökhan'ım ama İnşallah bişeyler olurda şampiyon oluruz

gs nin pili bitti dış yardımla götürürse götürür yoksa bu takım ist yide ankarayıda yenemez ikiside can derdinde fenerin dış yardımla götürecek hali bile kalmadı işin kötü yanı bizde bize en ters gelen bize karşı ölümüne oynayan üç takımla oynayacağız adana kasımpaşa konya üstelik ikisi deplasman ve biz deplasmanda berbat ötesi oynuyoruz anca gs başak ve ist ye puan kaybederse belki gaza geliriz

Çevrimiçi Talisca1903

ben yine de fenerden daha çok çekiniyorum dün hakem gol atsınlar diye yapmadığını bırakmadı bir sürü yan top frikik uydurdu JJ Hocam sağolsun beceremedi

Etiketler: