Beşiktaş 3-1 Göztepe / Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu
Beşiktaş 3-1 Göztepe / Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş 3-1 Göztepe / Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu Skor : Beşiktaş - Göztepe Tarih : 10.02.2022 Saat : 20:30 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Yasin Kol - Murat Ergin Gözütok - Mustafa

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş 3-1 Göztepe / Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu  [Okunma sayısı 15952 defa] Beşiktaş 3-1 Göztepe / Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu
Anket
Turu hangi takım geçer?
Beşiktaş
8 [%80]
Göztepe
2 [%20]

Toplam Oy Verenler: 10

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Allah'tan Liverpool-Leicester maçı var biraz sonra.
Arınma fırsatı, gözlerim değil artık futbol ruhum kanadı resmen.

Çevrimiçi levitate

ruhum karardı ciğerim soldu ne izliyoz biz
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Aga bu nedir ya? Bu nasıl bir oyun ya.

Avcı zamanında bile bu kadar kötü oynamıyorduk valla.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Altıpastan stad dışına yollayacaktı topu neredeyse.

Çevrimdışı bjkozy

Ve ocakta golcu transfer etmedik. Takim boyle yonetilir

Çevrimdışı worns

Firsat bu firsat diyip 1989 daki 10-0'lik macinin rövansini almasinlarda, 😜, böyle bir BJK birdaha bulamazlar

Hadi eskiden büyük liglerdeki hocalara bakıp öykünürdük de Adana'nın göztepenin hocasına bakıp keşke bunlar bizde olsaydı dediğim bir sezon da hatırlamıyorum daha da yaşamam herhalde.

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi levitate

kerem çok iyi oynamakla berbat oynamak arasında gidip geliyor çözemedim

Çevrimiçi Talisca1903

kerem çok iyi oynamakla berbat oynamak arasında gidip geliyor çözemedim
berbat oynadı otoban oldu orası adamlar beceriksiz

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Liverpool macini actim ilk 15 saniye futbola doydum, tribünler tiklim tiklim, atmosfer muazzam, 15. Saniyede liverpoolun ilk gol şansi
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı worns

Göztepe bildiğin tempo kaybetti ama bunu bile değerlendiremedik şu maçı penaltılardan önce bitirmek için tüm koşullar var.

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimiçi Talisca1903

iyi oldu takım biraz daha weli sağı toparladı Güven top tutmada gayet iyi ah Bats ah

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Ya Rıdvan çok ezbere vuruyorsun topa. Bilinçli bir şekilde gönderdiği bir top yok şu maçta.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı 38life

Batshuayi'nin yerine keşke Sinan Kurumuş olsa.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı worns

iyi oldu takım biraz daha weli sağı toparladı Güven top tutmada gayet iyi ah Bats ah

Rakip de düştü, belli bölümlerde önde bastı, gitgele dönen bölümlerde kafa kafaya hatta bir tık baskın oynadı sonuç alamadı. Giderek düşüyor. Maçın bize gelmesi için tüm koşullar oluştu 70den filan sonra.

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !