34. Hafta Beşiktaş 0-3 Kasımpaşaspor
34. Hafta Beşiktaş 0-3 Kasımpaşaspor

Beşiktaş Forum|34. Hafta Beşiktaş 0-3 Kasımpaşaspor Tarih : 25.04.2022 Saat : 20:30 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Yasin Kol - Serkan Olguncan - Aleks Taşçıoğlu - Yusuf Ziya Gündüz VAR :

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

34. Hafta Beşiktaş 0-3 Kasımpaşaspor  [Okunma sayısı 13523 defa] 34. Hafta Beşiktaş 0-3 Kasımpaşaspor
Anket
Beşiktaş, Kasımpaşa maçından kaç puan alır?
3 puan
9 [%69.2]
1 puan
2 [%15.4]
0 puan
2 [%15.4]

Toplam Oy Verenler: 13

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Talisca1903

adamın ağzına tekme ttı pen6 vermedi bu yönetim öyle bir güven verdi ki hakemlere nasıl baş edeceğiz bunlarla

Çevrimiçi İsmail Özyurt

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

ne farkeder bir o attırdı bir bu umutun hata yapması rıdvanın rezalet oyununu aklıyormu üstelik umut girdiğinden beri gayet iyi oynuyor
Bırakın artık vasat seviciliği yakıştırıyormusunuz bu oyuncuları beşiktaşa bir gence şans vereceksen emirhana ver ersin kim rıdvan kim rüyalarında bile beşiktaş forması giymemeleri gerekiyor kalemize gelen her top gol oluyor bilmem farkındamısınız bunların ayrıcalığı ne alt yapıdan çıkmasımı burası beşiktaş alt yapıdan geldi diye oyuncu oynamaz hak ettiği için oynar

Geçeceksin bunları. Şu durumun tek sebebi yönetim zaafiyetidir.
Bu çocukların sözleşme konuları çoktan halledilmiş olmalıydı, şu an akıllar bir karış havada.
20 yaşında çocuk bunlar robot değil. Umarım bit an önce giderler de kurtulurlar.

Çevrimiçi 38life

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Necmi

İstediğini kur, bu oyun anlayışıyla başarılı olamazsın. Adamın hayal ettiği şeyi oynayabilmen için aşırı üst düzey fizik kalite artı teknik lazım. Böyle bir kadroyu da bu ekonomik güç ile kuramazsın, hatta daha kısa ve öz yazayım. 25 milyon euroluk takımla Atalanta olamazsın 1 yıl içerisinde. Size hayallerinizle mutluluklar, seneye uyandığınızda tekrar konuşuruz.
ben hayal kurmam biz ffp deyken kurduk o takımları hiç bonservis harcayamazken yönetimin işi bu

Çevrimiçi levitate

abi şaka mısın ya nasıl başardın onu
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı goktasoktay

şu penaltı değil mi şimdi
Hakem de VAR da bok gibiydi bugün. Aynı takımın oynadığı oyun gibi…

Çevrimdışı Talisca1903

İstediğini kur, bu oyun anlayışıyla başarılı olamazsın. Adamın hayal ettiği şeyi oynayabilmen için aşırı üst düzey fizik kalite artı teknik lazım. Böyle bir kadroyu da bu ekonomik güç ile kuramazsın, hatta daha kısa ve öz yazayım. 25 milyon euroluk takımla Atalanta olamazsın 1 yıl içerisinde. Size hayallerinizle mutluluklar, seneye uyandığınızda tekrar konuşuruz.
hem ne gerek var atletmiyiz biz büyük takım topu rakibe verip koşturmaz kendi oynar bu işten hemen dönmeliyiz

Çevrimiçi Necmi

Geçeceksin bunları. Şu durumun tek sebebi yönetim zaafiyetidir.
Bu çocukların sözleşme konuları çoktan halledilmiş olmalıydı, şu an akıllar bir karış havada.
20 yaşında çocuk bunlar robot değil. Umarım bit an önce giderler de kurtulurlar.
sözleşme ayrı konu ama dediğin gibi bunlar genç oyuncular kafaları sözleşmedeyse tez elden gitsinler zaten sözleşmeler kafada değil sahada hak edilir

Çevrimdışı goktasoktay

Takımın topu içeri sokma sorunu ayyuka çıktı iyice. Hoca geldiğinde oyuncuların aşırı reaksiyonu da söndü. Bu sistemde çok koşmak ve presi bozmamak gerek. Şu anda o iş sekteye uğradı. Bats zaten gol atmaktan aciz. Ersin, aşırtma gol yeme konusunda kendini çok geliştiriyor. Vida bildiğimiz gibi. Umut neden olmazı güzel örnekledi. Söyleyeceklerim bu kadar.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Montrö bizden sonra İspanya ikinci ligde bir iki sezon takılır sonra kaybolur gider adamda hız yok hava topu yok yumuşak birde üstüne sakar
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

sözleşme ayrı konu ama dediğin gibi bunlar genç oyuncular kafaları sözleşmedeyse tez elden gitsinler zaten sözleşmeler kafada değil sahada hak edilir

Yarın Emirhan' da giderken aynı şeyleri söylersin.
Bu kadar futbol dünyasına uzak bir yönetim(!) uzun zamandır gelmemişti.
Oyuncuyla son 1 sene sözleşmesi kaldığında görüşmeye başla, menajerler para yedirmeyeceğim deyip 1 tane oyuncunu bile satama, ondan sonra Beşiktaşın hakkı için taş üstünde taş koymayız derken hakemler içinden geçsin.
Bir an önce, en kısa zamanda, tez elden, bugünden, şu saniye itibariyle gitsinler₁!

Çevrimiçi Necmi

Hakem de VAR da bok gibiydi bugün. Aynı takımın oynadığı oyun gibi…
hakem kesinlikle iyi niyetli değildi var için birşey diyemem ayak o kadar kalkıp kafaya vuruyorsa sahanın her yerinde fauldur bu ceza sahasındada penaltı olur

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Taraftar'a da ayrı uyuz oldum. Lay lay lom...
Haftalardir bunu diyorum, maglum grub stada döndügünden beri statta atmosfer diye bisey kalmadi, yetmiyormus gibi bide 1 ay önce kapali tribüne gectiler takima cok faydalari varmis gibi. Gitsinler gazinoda türkü söylesinler, bunlar taraftarlik nedir bilmiyorlar, umrularinda da degil, kendi kendi eglendiriyorlar
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı Talisca1903

ben hayal kurmam biz ffp deyken kurduk o takımları hiç bonservis harcayamazken yönetimin işi bu
işte mesele o abi bunlar sistem diye ucuz yollu takım kurmaya çalışacak kıcasa küçülecek bunlar FO yönetminin kurduğu kadroyu bunlardan bekliyorsan çok beklersin bence tuttutmuşlar Championshipden süper oyuncular bulma sevdası3 lü oynayacak koşu mesafesi yüksek adamlar felan  bu takıma kaliteli topçu alacaksın sonra boyd Visca olmuyor

ne sstemi kurmuşlar sportif direktörün kurduğu sistem 2,lige düştü

Çevrimdışı goktasoktay

hakem kesinlikle iyi niyetli değildi var için birşey diyemem ayak o kadar kalkıp kafaya vuruyorsa sahanın her yerinde fauldur bu ceza sahasındada penaltı olur
Abi biz alıştık artık bu duruma ama yönetim de artık baya baya etkisiz eleman modunda takılıyor. Bu kötü niyet durumundan da çok sıkıldım ben valla. Burda futbol sahada oynanmıyor sadece biliyoruz da bu kadar da kör gözüne parmak olmaz, yeter artık..

Çevrimiçi Necmi

Yarın Emirhan' da giderken aynı şeyleri söylersin.
Bu kadar futbol dünyasına uzak bir yönetim(!) uzun zamandır gelmemişti.
Oyuncuyla son 1 sene sözleşmesi kaldığında görüşmeye başla, menajerler para yedirmeyeceğim deyip 1 tane oyuncunu bile satama, ondan sonra Beşiktaşın hakkı için taş üstünde taş koymayız derken hakemler içinden geçsin.
Bir an önce, en kısa zamanda, tez elden, bugünden, şu saniye itibariyle gitsinler₁!
dostum ben bunları iki senedir söylüyorum ben söylerken fo cu oluyordum insanların şimdi aklı başına geldi
Şimdi herkes benim sözüme geldi eleştirirken fo cu diye sallayanlar şimdi utanıyormu acaba

Çevrimiçi sEuL

Neyse Avrupa'ya gidemeyecegimiz zaten haftalar oncesiden belliydi ve ligide buyuk ihtimalle Gs'nin altinda bitirecegiz bu gidisle. Yeni hocanin gelmesi ile kontrat kapmak icin bazi oyuncularin kendilerini yirtip hocanin gozunu boyamasindan korkuyordum ama cok sukur oyle bir durum olmayacak gibi. Umarim sene sonunda iyi bir temizlik yapilir kadroda

Çevrimdışı Talisca1903

Abi biz alıştık artık bu duruma ama yönetim de artık baya baya etkisiz eleman modunda takılıyor. Bu kötü niyet durumundan da çok sıkıldım ben valla. Burda futbol sahada oynanmıyor sadece biliyoruz da bu kadar da kör gözüne parmak olmaz, yeter artık..
işin kötüsü hakemler gemi ağzına aldılar iyice bu pervasızlığı nasıl yıkacağız yeni yönetim gelse onlar da bu işle bayağı uğraşacak

Çevrimiçi Necmi

ne zaman etkili oldularki artık diyorsun fo nun yedi yılda yaptığı borçtan fazlasını iki yılda yaptılar onu geçtim yönetimde futbol aklı diye birşey yok benim beklentim olmadığı için artık çokta sallamıyorum

Çevrimiçi Necmi

Güvenle rıdvan 29 top kaybı yapmışlar biz batsa sövelim
Herkes rıdvanı eleştiriyor ben kötü dedim diye linç yiyorum  😂
44 gol yedik 50 ile tamamlayacağız gibi görünüyor ama ersine laf yok o alt yapıdan geldi 20 yıl kalemizi korusun varsın kalemize her gelen top gol olsun mühim değil

Çevrimiçi Necmi

Neyse Avrupa'ya gidemeyecegimiz zaten haftalar oncesiden belliydi ve ligide buyuk ihtimalle Gs'nin altinda bitirecegiz bu gidisle. Yeni hocanin gelmesi ile kontrat kapmak icin bazi oyuncularin kendilerini yirtip hocanin gozunu boyamasindan korkuyordum ama cok sukur oyle bir durum olmayacak gibi. Umarim sene sonunda iyi bir temizlik yapilir kadroda
gitmek isteyende yoktuki zaten sadece biz üzülüyoruz yönetim bu maçtan sonra derin nefes almıştır

Çevrimdışı Sinan23

işin kötüsü hakemler gemi ağzına aldılar iyice bu pervasızlığı nasıl yıkacağız yeni yönetim gelse onlar da bu işle bayağı uğraşacak

Penaltıyı falan geçtim , beddua yemekten sonunda bacağı kopan eleman ilkyarıda kaç dakika yattı. Artı muleka ve 2 kişi daha. 24 üncü dakika falan da ilk yarının süresi bitse 12 dakika uzar demiştim. 5 dakika uzadı. O uzatmada 2 dakika falan oynandı.

Çevrimdışı Talisca1903

giresundan 4 bunlardan 3 yedik sahamızda avrupa yok cl de sıfır çektik kupayı tsye bıraktık ligde 7. mi kaçıncyız bakamıyorum bile tabloya şu gün istifa etmeyen yönetm olamaz neye aday olacaksınız hele bir anlatın

Etiketler: