2. Hafta Beşiktaş 3-0 Göztepe
2. Hafta Beşiktaş 3-0 Göztepe

Beşiktaş Forum|2. Hafta Beşiktaş 3-0 Göztepe Skor : Beşiktaş 3-0 Göztepe Tarih : 23.08.2019 Saat : 20:30 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Ali̇ Palabıyık - Serkan Olguncan - Serkan

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2. Hafta Beşiktaş 3-0 Göztepe  [Okunma sayısı 33676 defa] 2. Hafta Beşiktaş 3-0 Göztepe

Çevrimdışı cursedofdragon

Lens ısrarını anlarım, oyuncu takımın en yüksek maaş alan oyuncusu ve transfer ihtimali düşük.

Oğuzhan da tamam ama diğerler seçimleri  :s20: :s20:

hiç  birisini anlamam burda anlam verebileceğimiz mantıklı bir seçim yok.

Medel geçen hafta bize 2 gol yedirmiş adam ilk golde adamını kaçırmış 2.ci golde kaptırmıs maçı kopartmış bugün sahada yok dorukhan sakatlandı onun yerine filan anlamam koy orda kampın yıldızı muhayer var onu koyacaksız.

Oğuzhan geçen hafta oyuna sonradan girip 11 top kaybı yapmış bu hafta biraz daha yapsın diye mi oynuyor koy ordan yine kampın yıldızlarından erdem seçgini hata yapacaksa bu çocuklar yapsın 3 senedir yatan oğuzhan değil.

Sol bek koy rebochuyu yerden pas atma sıkıntısı olan her topu havaya kaldıran arkası tarla olan caneri değil.

Lens'i de oynatma koy güveni oraya çek santrafora umut'u.

hiç bir oynattığı oyuncunun mantıklı sebebi yok.

Çevrimiçi levitate

hoca caner ve q7 sayesinde nasıl bizi yendiğinden bahsediyordu. ilk geldiğinde bu ikisi kamp yüzü bile görmezler diye düşünmüştüm ama 11'den çıkmıyorlar maşallah
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Eray_Steiermark

hoca caner ve q7 sayesinde nasıl bizi yendiğinden bahsediyordu. ilk geldiğinde bu ikisi kamp yüzü bile görmezler diye düşünmüştüm ama 11'den çıkmıyorlar maşallah
Sanırım kendini kovdurmaya çalışıyor. Başka bir mantıklı açıklaması yok bu işin.

Gesendet von meinem Redmi 5 Plus mit Tapatalk

Çevrimdışı kyiv

Yazık...Lenslerle Canerlerle gençleri denemeden yine aylar geçecek. Abdullah Avcı kovulduğunda elimizde ne yeni kazanılmış bir genç,ne de üzerine konulabilecek bir oyun sistemi kalmış olacak.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Sosyal medyada kadroyu gören sinirleniyor. Herkes yeni transferleri izlemek ve ümitlenmek istiyor. Eldeki kadronun yeterli olmadığını düşünüyorlar alınan sonuçlardan dolayı. Böyle denemeler yapmaya devam ederse koltuğunda uzun süre kalması zor olur. İnşallah biz yanılıyoruzdur  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı savaş altay

Quaresma'yi kestin ok, muhayer'e guvenmiyorsun anladik ama caner nedir ya?

Pedro zaten hazir geldi hemen hemen. Sol bek varken sol beksiz cikmak  :alala:

Nesteri elinde tutuyor vuramadi bi  :D

Çevrimdışı haluk.m

hiç  birisini anlamam burda anlam verebileceğimiz mantıklı bir seçim yok.

Medel geçen hafta bize 2 gol yedirmiş adam ilk golde adamını kaçırmış 2.ci golde kaptırmıs maçı kopartmış bugün sahada yok dorukhan sakatlandı onun yerine filan anlamam koy orda kampın yıldızı muhayer var onu koyacaksız.

Oğuzhan geçen hafta oyuna sonradan girip 11 top kaybı yapmış bu hafta biraz daha yapsın diye mi oynuyor koy ordan yine kampın yıldızlarından erdem seçgini hata yapacaksa bu çocuklar yapsın 3 senedir yatan oğuzhan değil.

Sol bek koy rebochuyu yerden pas atma sıkıntısı olan her topu havaya kaldıran arkası tarla olan caneri değil.

Lens'i de oynatma koy güveni oraya çek santrafora umut'u.

hiç bir oynattığı oyuncunun mantıklı sebebi yok.

Net bir 6 numarası olsa Muhayer'i önüne atabilirdi ama olmadığı için Oğuzhan'ı deniyor, önüne Medel'i atmasındaki amaç sertliktir diye tahmin ediyorum.

Umut'tan Beşiktaş'a futbolcu olmaz.

Diğerlerinde bir şey diyemem haklısın.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Anlık saha zemini  :tabe: İyi gibi görünüyor.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

Sosyal medyada kadroyu gören sinirleniyor. Herkes yeni transferleri izlemek ve ümitlenmek istiyor. Eldeki kadronun yeterli olmadığını düşünüyorlar alınan sonuçlardan dolayı. Böyle denemeler yapmaya devam ederse koltuğunda uzun süre kalması zor olur. İnşallah biz yanılıyoruzdur  :tabe:
abi haklılar yani sinir bozucu

medel kabul edilebilir adam yok vs. ama canerin izahı yok

şimdi kötü oynasa çıkarmak durumunda 1 değişiklik hakkımız çöpe gidecek
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı mylife1903

Yahu senol hica gitti hala tercihleri elestiriyonuz
Adam salak mi daha gerideki oyuncuyu oynatsin
Adam dun gelmis daha yedigini sicmamis
Az rahat verin sinerjiyi bozmayin yahu

Kidemli oyuncu ile baslar normal sonra keser isterse kesmez

Çevrimiçi MUSTAFA_

İşte Avcı’nın yaptığı açıklamalar:

"Hayatın başka gerçekleri var"

“Aslında sadece Emine Bulut ile ilgili konuşmak istiyordum. Bizde anne kutsaldır. Bugün maç oynuyorsun ama hayatın başka gerçekleri var. Kadınlarımız ve kızlarımız bu coğrafyada sağlıklı bir şekilde devam edebilmeli.”

"Beşiktaş bugün muhteşem seyircisinin desteğiyle kazanacaktır"

“Bu akşam kazanarak devam etmek istiyoruz. Oyuncu profiline göre bir oyun dizayn etmek istiyoruz. Dorukhan, Karius ile çarpıştı ve sakatlandı. Bir değişim oluşturmaya çalışıyorum. Beşiktaş bugün muhteşem seyircisinin desteğiyle kazanacaktır."

"Oyunun akışına göre değerlendirmeyi düşünüyorum"

“N’Koudou, yaşı ve oyuncu profili uygun. Hızlı oyuna uygun. Takımından hazır bir şekilde geldi. Bugün oyunun akışına göre değerlendirmeyi düşünüyorum”

Haber Kaynağı: ortacizgi.com

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Nartallo

Net bir 6 numarası olsa Muhayer'i önüne atabilirdi ama olmadığı için Oğuzhan'ı deniyor, önüne Medel'i atmasındaki amaç sertliktir diye tahmin ediyorum.

Umut'tan Beşiktaş'a futbolcu olmaz.

Diğerlerinde bir şey diyemem haklısın.

Medel sertliğiyle geçen hafta 3 yedik, o oynamasa da en fazla üç yerdik.

Sertlik falan korkak hocanın bahaneleri

Çevrimdışı mrred

En proaktif oyuncumuz olan Dorukhan sahada yok. Çok zor maç . Allah Beşiktaşımıza şans versin...
The great gig in the sky

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Bana hak vermeye başladınız mı ? :busted_cop: :busted_cop:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı tangaz

geçen sene şenol niye oynatmadı die kızılıırken hafta içi hoca takımla beraber kimin ne olduğunu o görüyor diyordum yorumum hala aynı. rebocho belki hiç uyum sağlayamadı takıma nerden biliyoruz? hem reboşo dediğiniz adamı da kimse izlemedi burada herkesin izlediği kısa vidyolardan ibaret bilinenler. birde sanki juveden geldi de nie oynatmadı die kızıyorsunuz da adam 2.ligden geldi beyler. daglıs gg kısmına hiç girmeyeceğim zira sıkletleri farklı daglıs formda bir gg.yi kesemez ortalama gg.yi de kesemez ancak formsuz gg.yi keser
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi sEuL

Caner + Oguzhan

Avci boyle devam ederse 5. haftayi goremez. Muhayyer varken Oguzhan’i nasil oynatiyor anlayamiyorum. Rakip Goztepe, bu maclik taraftar gaziyla alinacak uc puandan sonra ayni kadro ile onumuzdeki hafta deplasmanda bir uc puan daha birakiriz.

Bu arada butun hafta boyunca maci bekledikten sonra Caner ve Oguzhan’i kadroda gorunce insanda hicbir heves kalmiyor. Allah kahretsin ya!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bana hak vermeye başladınız mı ? :busted_cop: :busted_cop:
Abdullah Avcı'nın henüz kredisi tükenmedi. Böyle hata yapsın diye beklemek yerine destek olmak daha mantıklı. Sonuçta o hata yaparsa üzülen yine biz oluyoruz. Şu an anlık yorumlarımızı yapıyoruz. Skor veya iyi oyun her şeyi değiştirir  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı haluk.m

Medel sertliğiyle geçen hafta 3 yedik, o oynamasa da en fazla üç yerdik.

Sertlik falan korkak hocanın bahaneleri

Geçen hafta 9 faul ile oynamışız, 2 tanesi zaten uydurma fauldü.

Forumda biri bahsetmişti(nick'i hatırlayamadım kusura bakmasın)  7 faul ile sertlik koymadan bazı maçlar kazanılmaz.  Yetenekliyiz de az faullü oynuyor değiliz  :kop:  umursamazlıktan faul bile yapmıyorlar.

Gerektiğinde sarı kartı alacaksın ama golü yedirmeyeceksin.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Quaresma'yi kestin ok, muhayer'e guvenmiyorsun anladik ama caner nedir ya?

Pedro zaten hazir geldi hemen hemen. Sol bek varken sol beksiz cikmak  :alala:

Nesteri elinde tutuyor vuramadi bi  :D
Bana giydiriyordunuz ya dün ne oldu muhteşem sistem hocanıza ? Beklentilerinizi karşılamadı mi?
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Arthur Dayne

Maç öncesi taraftarlar quaresma'ya tezahürat yapmışlar :ebebe: Ne diyelim bilemedim...

Çevrimiçi MUSTAFA_

Tribünler boş gibi görünüyor. Sezon bizim için pek iyi başlamadı  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı cursedofdragon

Tribünler boş gibi görünüyor. Sezon bizim için pek iyi başlamadı  :tabe:

çok bile transferler yetişmedi.

Çevrimdışı KARA BOĞA

Palabıyık maçın sonucuna etki ederse doğrudan başkanı sorumlu tutarım.
Beşiktaş kimsenin babasının çiftliği değildir!

Çevrimiçi mellfred

Maç öncesi taraftarlar quaresma'ya tezahürat yapmışlar :ebebe: Ne diyelim bilemedim...
Sonra Orhan ak silah taraftara sişah çekti oluyor, pompalasa yeridir

Çevrimiçi MUSTAFA_

Sarı kart vermek için ayağının kırılması lazım Oğuzhan'ın  :akuma:

Beşiktaş Tarihi
★★★