28.Hafta / Beşiktaş - Karabükspor
28.Hafta / Beşiktaş - Karabükspor

Beşiktaş Forum|28.Hafta / Beşiktaş - Karabükspor Skor : Beşiktaş - Karabük Tarih : 27 Nisan 2015 (Pazartesi) Saat : 20.00 Stadyum : Ankara Osmanlı Stadı Hakem : Bülent Yıldırım Yayın

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

28.Hafta / Beşiktaş - Karabükspor  [Okunma sayısı 138029 defa] 28.Hafta / Beşiktaş - Karabükspor

Çevrimdışı Rasim

BILIC. Son maçlara sensiz çıkarsak bir gazla şampiyonluğa yürürüz.
:claps: :claps: aynen
Beşiktaş!

Çevrimiçi Samet Ç

tebrikler YILMAZ VURAL.....yeminle senin için üzüldüm...biliç sen varya sen.....bu arada taraftarımızada sitem ediyorum....
Taraftar bugün bitikdi. Yine yuhalamaya başladılar.Burada yuhalanmayı hak eden birisi varsa Bilic'tir.
[ Son Düzenleme: 27 Nisan 2015, 22:03:31 Samo1903 ]

Çevrimdışı Yusuf

Nihayet biz de son dakikalarda kazandık bir maçı.

Çevrimdışı Deniz

Cenk tosun ve atinc bu takimin hakki yenen yetimleri.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı melyet

şu maçın şu hale gelmesinin tek sebebi iş bilmez biliç efendi
NASIL GELDİK BİRGÜN,ÖYLE GİDECEĞİZ..

BEŞİKTAŞ'LI DOĞDUK,BEŞİKTAŞ'LI ÖLECEĞİZ!!

Çevrimdışı Tolga

Cenk tosun ve atinc bu takimin hakki yenen yetimleri.
Ersan'ın oynadığı yerde Atınç 500 defa oynar diyorum hep ama söylediğimizle kalıyoruz.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı scape_bjk

Bana kızacaksınız ama ben vodafone arenaya yine bilic'le çıkılması gerektiğini düşünüyorum şampiyon olamasakta

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Taraftar bugün bitikdi. Yine yuhalamaya başladılar.Burada yuhalamayı hak eden birisi varsa Bilic'tir.
Arkadaş şakamısınız dakika olmuş 90, sivokla pedro orta sahada top çeviriyo heralde sinirlenecek taraftarda..
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Ersan'ın oynadığı yerde Atınç 500 defa oynar diyorum hep ama söylediğimizle kalıyoruz.
Ayneeeenn. Özellikle Cenk Tosun seneye Demba Ba'nın olmadığı maçlarda aratmaz bile Vodafone Arena'da.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Çağatay

biri 54 te girer 4 dk sonra atılır takımı yakar
diğeri 84 te girer golünü atar takımı kurtarır

ama biliç efendiye sorsan kendini kime öptürür ?
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı Tolga

10 kişi kaldıktan sonra Bilic'in yapması gereken şuydu ;

Atiba çıkıp Necip girecekti

Franco girip Mustafa çıkacaktı.

Böylece Ba da sahada kalmış olacaktı.

Çevrimdışı Anil

Konuşun bilicciler
Bas bas bagirdikorta sahaya adam lazım mustafa çıksındedik yersin böyle
Konuşuyorum.Senin yaptığın skor taraftarlığıysa şimdi de benim yaptığımda öyle.
Arkadaşlar Allah rızası için söylüyorum.Bencede Bilic 4 4 lük bir hoca değil ama şampiyonluk giderse Bilic şampiyonluğu kaybetmeyecek.Beşiktaş kaybedecek.Allahını seven şu takıma destek olsun.Kaç yıldır şampiyon olamıyoruz.Gol yer yemez gelip buraya Bilici destekleyenler adam değildir buda acı ama gerçek olan şeylerden birisi.
[ Son Düzenleme: 27 Nisan 2015, 22:07:42 Anıl ]

Çevrimdışı talha

Atınç iyi ama yeterli değil halen. Bir maçta oynamıştı gürül gürül söylemişti.

Cenk ise hakkatten hakkı yeniyor.
Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimdışı Neco

Şimdiye kadar Bilic'i en çok destekleyenlerden biriyim ancak bugün gördüm ki bu adamla biraz zor. Kusura bakmayın ama bu futbolla şampiyonluğu falan yedirmezler bize. Biliç yeni stadda maça çıkmayı hakediyor falan diyordum ama fikrim yavaş yavaş değişiyor. Necip nedir ya? (Bu arada kırmızı kart  pozisyonunda en az hatalı kişi Necip'tir) Tam Atınç'ın maçı bu adam neden kullanılmıyor. Sosa'nın hali ne öyle? Ersan bu takımın oyuncusu kesinlikle değil. En büyük sevincim Günay.

Çevrimdışı Yusuf

Her ne kadar son dakikada kazanmış olsak da maçı Biliç hakkında konuşulması gereken çok şey var. Golü yedikten sonra niye hala yan pas yapıyoruz da direk kaleye gitmek için herhangi bir çabamız olmuyor bunu anlamıyorum. Kaybedecek hiçbir şeyimiz yok ve puan kaybedersek şampiyonluk gidecek Biliç hala Sivok'u ileri göndermeyi düşünmüyor,ceza sahasında  2 tane futbolcumuz var. Bugün çok güzel bir kafa golüyle 3 puanı aldık ama böyle devam edersek kolay kolay hiçbir maçta galip gelemeyiz.

Çevrimdışı Tolga

Ayneeeenn. Özellikle Cenk Tosun seneye Demba Ba'nın olmadığı maçlarda aratmaz bile Vodafone Arena'da.
Yukarıda yazdım Pektemek'in üzerine bu kadar düşeceğine Cenk'in üzerine düşseydi bugün çok iyi bir forvet kazanmış olurduk.

Çevrimdışı talha

:evillol: :evillol:
Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimiçi Samet Ç

Arkadaş şakamısınız dakika olmuş 90, sivokla pedro orta sahada top çeviriyo heralde sinirlenecek taraftarda..
Sorun oyuncularda değil sorun Bilic'te iki senedir bu takımın B planı yok ne yapacağımızı şaşırıyoruz. Hadi onu geçtim Bilic'in taktik hataları sayesinde bu maç bu kadar zor oldu Demba'yı ne olursa olsun çıkarmayacaksın hadi onu da geçtim topu rakibin üstüne yıkacak iki adam var göbekte Sosa ve Tolgay birini çıkartıyorsun galibiyete ihtiyacımız varken.Tr'de maç kazanmak için ve iyi td olabilmek için  bunlardan başka hiçbir şeye ihtiyacın yok ama bunlar da Bilic'te yok.

Çevrimdışı salih

bu oyunda taraftar ne yapsın iyi oynasın yenilince zaten yuhalamaz hem kötü oyna hem kötü taktik hem orta sahada top çevir bence çok bile sabretti .ankara taraftarı bitikse bu sene istanbul taraftarı yoktur benim için hatırlatırım club brug maçınıı

Çevrimdışı Tolga

Atınç iyi ama yeterli değil halen. Bir maçta oynamıştı gürül gürül söylemişti.

Cenk ise hakkatten hakkı yeniyor.
Şu anki haliyle çok yeterli değil kabul ediyorum ama Ersan'ın şu halini gördükten sonra Atınç oynar bu takımda benim düşüncem bu.

Çevrimdışı f_madida

Bilic'e ettigim kufurleri uc uca yazsam Ankara'dan Istanbul'a yol olur... Bir takim bu kadar laubali bu kadar vurdumduymaz bir futbol oynayamaz..3 puan altin tepsiyle sana verilmis hala buradan maci veriyordun neredeyse. Bir mucizeyle gidiyoruz, insallah gerisi de gelir ama bu kadar onemsemeden, bu kadar ciddiyetsiz bir futbol, delirttiler vallahi...

Tabi bir numarali sorumlu Bilicse, 2 numarada Sosa ve Demba Ba var, arkadas biraz futbol oynayin, adamlar gol yiyene kadar maci izledi resmen, ayiptir yahu...Bence Trabzon'a karsi Cenk-Pektemek ciksin en azindan pres yapabiliriz.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 27 Nisan 2015, 22:07:32
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Alıntı

yetersiz₁ ismail senin yuzunden bir şampiyonlik gidiyor

Fenerliler de saydırıyor öyle bir lig ki herkes saydırıyor  :kop:
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Deniz

Necip bilinc altina islemis:)
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Tolga

Çevrimdışı Attila

Gunay cok iyiydi bugun bildigin libero gibiydi. Ayrica defansi da iyi yonetti, verdigi direktiflerle.
Senol Gunes

Etiketler: