2. Hafta Alanyaspor 3-3 Beşiktaş
2. Hafta Alanyaspor 3-3 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|2. Hafta Alanyaspor 3-3 Beşiktaş Tarih : 14.08.2022 Saat : 21:45 Stadyum : Bahçeşehir Okulları Stadyumu Hakemler : Yasin Kol - Cevdet Kömürcüoğlu - Ekrem Kan - Muhammet Ali

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2. Hafta Alanyaspor 3-3 Beşiktaş  [Okunma sayısı 18152 defa] 2. Hafta Alanyaspor 3-3 Beşiktaş

Çevrimdışı Nazım Ar

Kaleye gelen tek şut gol oldu yine değil mi?

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı tolga1903

Ersin falan diyorsunuz hala yani şoklar icindeyim şu maçta konuşulacak tek şey var şu an ersin'e gelen şutu bile uydurdu yarattı gol olmasını sağladı faul yok aklımı oynaticam samsun maçını da izledim ben bunun gibisini görmedim tarihi maç şu maç ersin şu bu diye gündemi degistirmeyin allah rızası için yalvarıyorum size

Çevrimdışı XiaoHan

Acil hocanın müdahele etmesi gerek 2. yarı başı takımda panik başladı hakem zaten niyeti açık alanya gazı alırsa maç sıkıntıya girer
🦅🤍🖤🦅

Çevrimiçi Talisca1903

hakem berbat ersin duble berbat

Çevrimdışı XiaoHan

Çıkıp yalandan 2 demeç vermeye bile tenezzül etmeyen yönetime böyle hakem müstehak.
🦅🤍🖤🦅

Çevrimdışı kahyaoglueren

Hakem umarım daha büyük rezalet çıkarmaz.

Çevrimdışı DieForYou1903

Hakem hakkında konuşmayı çok sevmem ama hayatımda gördüğüm en art niyetli bir zihniyet var sahada bu hakemin düdüğünü astıramayan ultimatom yapmayan yönetim o koltukta bir saniye  oturmasın mümkünse.!
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimdışı matias_27

Eger bu düdüğünü asmazsa yazıklar olsun o yönetime.
4 yıl üst üste şampiyonluk gelecek

Çevrimiçi Talisca1903

Hakem umarım daha büyük rezalet çıkarmaz.
o zaman onun... küfür yasak

Çevrimdışı matias_27

Yanlış yazdım astirmazlarsa

Çevrimiçi levitate

bizim jenerasyonun samsun maçı bu olacak galiba
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı XiaoHan

Beşiktaşın hakkını yiyen çalan herkesten misli çıksın (...) elden gelen tek beddua bi gün tutar
🦅🤍🖤🦅

Çevrimdışı matias_27

Mac isterse 7-1 bitsin o düdük açılmazsa bitmiştir benim için yönetim. Taraftar bunu bırakmaz bu yönetimin yanina

Çevrimdışı Gökhan Güvenç

İki haftada (şimdilik) iki kırmızı kart. Hakemler formda başladı. ANÇ susmaya devam etsin...
Be the change you want to see in the world.

Çevrimiçi Talisca1903

geçen sene ads maçını da böyle bir hakemsi yemişti ama bu sefer takım diri yönetim maç sonu yangın yapmazsa istifa etsin

Çevrimiçi Samet Demir

Allah bildiği gibi yapsın seni hakem müsvettesi. 30 dk da 3 gol en çok sana girdi anlaşılan.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı aunt minnie

Berkay’in karti faul bile degil
Emrecan’ın ilk kartı sari degil
Weghorstu düşüren oyuncu kırmızı görmeliykwn Wego sarı gördü.

Korkunç hatalar izliyoruz

Çevrimdışı 38life

Emrecan ve Masuaku'yu hiç beğenmedim. Berkay gayet iyi.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi levitate

beinsports'da hakem bir şey yapmamış gibi konuşuyorlar çok komik valla

Çevrimdışı aunt minnie

Salih ve Gedson kaç tane top ezdi sayamadım.Orta sahamız çok zayıf

Çevrimdışı Orhan_

Emrecan kendi kendini sikintiya soktu ve geriye verdigi pas da tehlikeliydi gibi gordum. Ersin zaten sasirtmiyor. Zor bi frikik de degildi. Tam olarak neyi nicin izledi anlamak zor artik bu cocugu.

Hepsini gecelim, bunlar konusulur ama her bos konuda fikir beyan eden yoneticiler bu mac sicagi sicagina bu hakeme duduk astirmazsa bu sezon daha da konusmalarini beklemeyelim. Boyle rezil bisey olamaz. Hakem bizi bicmeye cikmis.

Çevrimdışı tolga1903

Bu maç döner. Dönmesi de bizim için belki daha hayırlı olacaktır sezonun başında delik deşik edeceksin bu hakem denilen şahısları ki cesaret edemesinler. Beinsport açık şu an güya objektif yorumcular emrecan'ı suçluyor amatorluk yapmış:) ulan çocuğun 2 sarısı da sarı değil git fransiz hakeme göster zeka özürlü der şu maçı yönetene 2 haftada 2 kırmızı kart trabzon bölgesi hakemiymiş bu aşşağlık bitirin yönetim ne transfer ne başka bişey bu hakemi bitirin

Çevrimiçi Talisca1903

Berkay’in karti faul bile degil
Emrecan’ın ilk kartı sari degil
Weghorstu düşüren oyuncu kırmızı görmeliykwn Wego sarı gördü.

Korkunç hatalar izliyoruz
hata mi kasıt bu

Çevrimdışı Nazım Ar

Salih ve Gedson kaç tane top ezdi sayamadım.Orta sahamız çok zayıf

Topla adam eksiltebilen oyun görüşü iyi bir oyuncu şart, Amiri için hala ilgimiz varsa veya bir muadili zorlanır umarım.

Etiketler: