Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 37 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu  [Okunma sayısı 189699 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Çevrimdışı underworld

Hocayı hemen dakikasında gönderin. Dünyada 10 kişi kalan tek takım değiliz ama bu kadar geri çekilen tek takım olabiliriz.  Şu maçta şu durumda boyd nkoudu değişikliği yapan adam zaten hoca değildir.....
Orta takımların hocası...
Topun peşinde koş, geride yaslanarak bekle, bunlar bu kulübün işleri değil.

Çevrimdışı XiaoHan

3 0 öne geçmişsin 10 kişi kalmışsın evet hakem art niyetli ama zaten iyi niyetlisi gelmedi gelmeyecekte bunu öğrenmiş olman lazım geçen seneden 8 maçın var hoca 2de bu sene hatta sampdoria hazırlık maçındaki hakemide eklemek gerek 11 maçta öğrenemedinmi?

Beşiktaşta hocasın bu kadar korkak pısırık köşe sıkışmış çaresiz ezdirecek rakip mi lan alanya utan lan utan sakatın varsa çıkar yoksa topu ayağında tutacak rakip baskısını hafifletecek birileri sahada dursun değiştirdiklerinde o beceriye sahip olsun, yapmaya çalıştığın direnç ve kondisyonla maç tutulduğu nerde görülmüş? Rakibin barça değil madrid değil.

Sen takımı Beşiktaş gibi sahada oynat varsın yine berabere kalsın, atılacaksa kartı var diye oyuncuların yine atılsın hatta maç dönsün rakip kazansın ama böyle olmaz.

İsmail hoca istenmiyor Şenol Güneş için algısı var yahu arkadaş ismailden Şenol Güneş den başka hoca mı kalmadı Beşiktaşa kişilikli büyük takım gibi top oynatabilecek? Şenol Güneş öne sürülerek hocayı kouma aşkı nedir? Şenol Güneş miadını doldurdu sırasını savdı daha işi olamaz Beşiktaşta bırakın hedef saptırmayı.

Evet suçlu hakem 3puanımızı art niyetiyle çaldı. yönetim zaten tsye hizmet ediyor ama hocayı korumaz bu gerçekler 2. 45dk tekrar izleyin mahalle takımları bile olsa 3 pas yapardı bu kadar çaresiz oynamaz.
🦅🤍🖤🦅

Çevrimdışı Nartallo

Şu maçtan sonra çıkıp tüm tepkileri ve enerjiyi hakeme yöneltip hem kendi üzerindeki hem hoca üzerindeki baskıyı almamak için ya geri zekalı olmak ya da Beşiktaş'ın kötülüğü için o makamlarda duruyor olmak lazım.

Her kafadan bir ses çıkan camiayı toparlamak için ortada bir hedef var ama Seyit Ateş'i konuşturuyorsun...

Anlı şanlı başkan var, asbaşkan var, ikinci başkan var, kayyum direktör var, iletişim danışmanın var, var oğlu var... 

Çevrimiçi Talisca1903

şimdi herkes frikik ve penaltı sebebiyle hafiften gedsona yürümeye başlamış.kardeşim senin bir oyun planın yok tüm takıı kazmalarla doldurup iş yapacak adamları çıkartıp çanakkale geçşlmez oynamaya çalışıyorsun.baskıdan tek çıkış yoluda gedsonun driplingleri adam geberdi yahu weghorst gibi golcün var sürekli basmaktan yıkılacaktı herif ayaktan
bir takım 90 dk pres yaparmı yahu atmı bunlar hiç mi 2 pas yapıp aktif dinlemez bir takım biz buna mecbur muyuz?

Çevrimiçi Talisca1903

Orta takımların hocası...
Topun peşinde koş, geride yaslanarak bekle, bunlar bu kulübün işleri değil.
yazık Beşiktaş'a bizim işbilmez taraftara müstehak diyeceğimde dün ne uyuyabildim bugünde yediğim içtiğim zehir olan bize oluyor donuyla inatlaşan...
[ Son Düzenleme: 15 Ağustos 2022, 11:32:44 Talisca1903 ]

Çevrimdışı beno1903

Topçu desen topçu değil hoca desen hoca değil yönetim desen yönetim değil laf edicekken 3 e bölemiyorum içimizde patlıyo

Çevrimiçi Talisca1903

Topçu desen topçu değil hoca desen hoca değil yönetim desen yönetim diil kimseye kızamıyoruz
futbolcular 4sıraya girer burada yönetim -hakem -hoca varken
fubolcular art niyetli olsa tamam ama gedson rosier weghorst afedersinde yırtınıyor adamlar

Çevrimdışı aunt minnie

Zamanında Bilic varken öne geçince takımın ayakları titrerdi.Aynı etkiyi aldım dün.37’de kırmızıyı görünce tırsmadım ama dk 60’da maçın döneceği belliydi.Doğru düzgün pozisyon vermeden 3 tane yedik,şaka gibi

Çevrimiçi Talisca1903

stadda tepki verecek taraftar yok hakeme düdük astıracak yönetim yok takımı oynatacak hoca yok futbolcuların Allah yardımcısı olsun çaresizce çırpınıp duruyorlar 2-3 maç sonra onlarda düşmeye başlar bizim tarftar da sırayla rosier gedson wego felan yemeye başlar
yazıklar olsun çok sinirliyim yazıp yazıp siliyorum

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Adamlar daha ilk haftadan ve dün de iyice bokunu çıkararak koca camiaya mesaj veriyor. Biz hocanın tepesindeyiz bravo. Şu günde hoca yanlış da yapsa senin konuşman ve üzerine yürümen gereken federasyon ve mhk'dır. Hocanın yanlış oyuncu tercihleri var ama biz de taraftar olarak nereye yüklenmemiz gerek onu beceremiyoruz.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi Talisca1903

Adamlar daha ilk haftadan ve dün de iyice bokunu çıkararak koca camiaya mesaj veriyor. Biz hocanın tepesindeyiz bravo. Şu günde hoca yanlış da yapsa senin konuşman ve üzerine yürümen gereken federasyon ve mhk'dır. Hocanın yanlış oyuncu tercihleri var ama biz de taraftar olarak nereye yüklenmemiz gerek onu beceremiyoruz.
ilk iç saha maçında hakem iyi bile olsa yemeli bu taraftar ki zaten bize iyi hakem gelmez afedersin gömmek gerek hakemi koca stada

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Çare Rıza Çalımbay. Rıza hoca bu takımı şampiyon yapar.

Çevrimiçi Samet Demir

Çare Rıza Çalımbay. Rıza hoca bu takımı şampiyon yapar.
Hocadan önce yönetim gitmeli. Bu yönetimle anca Sergen Hoca şampiyon yapar oda 40 yılda bir denk gelir.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı tolga1903

Takımın 11'e 11 alanya sıcağında ligin henüz 2.ci haftası gösterdiği performans kötü müydü ki hoca kovuyoruz? Adam 3lü inadindan vazgeçti nkudu üzerinden güzel bir oyun planladı mesela dün sürekli 1v1 bıraktı delik deşik etti rakibi yarım saatte. Kanat transferi bitirilmiş olsa boyd yerine yeni oyuncu girecekti gerçekten elinde sınırlı kadro var ben 3lü yüzünden çok eleştirdim ismael'i takımın bunu oynayamayacağını düşünüyordum ama adam ısrar etmedi inatçı görüntüsü vardı inat etmiyor bırakalım 2 3 ekleme daha yapılsın ve takımı iyice oturtsun dün maçı bizden alan hoca değildi 5 6 yapacakken yediler bizi

Çevrimiçi Samet Demir

Yönetime kızıyoruz ama şu ortamda hala hoca konuşuluyor. Bu taraftarında bu yönetimden bir farkı yok.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Eray_Steiermark

İkinci devrenin tamamında 39 başarılı pas yapan büyük takım olur mu? Siz bunu Beşiktaş'a yakıştırabiliyor musunuz cidden? İlk defa mı 10 kişi kaldık bu ne rezilliktir?

Çevrimdışı caner.eryigit

Kronoloji şöyle devam edecek basın sözcüsü Sercan dikme  bir açıklama salar üç vakte kadar.
(...)

Çevrimdışı DieForYou1903

Kırmızı kart görene kadar ki Beşiktaşı çok beğendim VI hakkında olumlu görüşlerim vardı.İkinci yarı oda batırdı hakemle birlikte.M.City ile oynamıyoruz üçlüye dönüp %16 topa sahip olma kabul edilemez bir durum biri bunu hocaya söylemeli burası burnley değil.N'Koudou salih çıkmaz hadi  ghezzal çıktı ama diğerleri anlamsız sadece ghezzalın yerine bir oyuncu alırsın mecburiyetten boyd,kenan,emirhan delibaş biri olur.tek değişiklik ile devam edersin.orta sahayı boşaltmazsın berkayı geri çekersin üçlüye döndü savunma yine sapıttı.
Ersin
Rosier-Berkay-Saiss-Masuaku
X- Salih   -   Gedson  -  N'Koudou
               Wegorst

4-4-1 ilerleyen dakikalarda orta sahaya direnç için necibi alırdın böyle çıksa ikinci yarıya rakip yarı sahada biraz top tutsak  rakip tamamen ümidi kesecekti baskı yedikçe yedik allah foriali orta filan kestirmiyor daha farklı şeyler bile olabilirdi.Bu arada kendi kalemize atmasak penaltı yaptırmasak sabaha kadar gol atamayacaklardı forialli takımı olduğu için sürekli pas pas yaptılar.Hakem yüzünden 2 puan gitti.İlk hafta hakemi yendik bu hafta yenemedik karagümrük maçında taraftar dikkatli olmalı sahaya filan dalarlarsa saha kapatma filan verebilirler çok üstümüze oynuyorlar.
[ Son Düzenleme: 15 Ağustos 2022, 14:40:14 DieForYou1903 ]
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimdışı caner.eryigit

Şu açıklamadan snr federasyon ile mhk tir tir titriyordur.
Ben bunlar kadsr çapsınızı da görmedim yazıklar olsun.
Benim maçıma gelmesin ne demek kardeşim o müptezel daha düdük çalmayacak diyeceksin.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Karabay

Uff...
Beşiktaş'lı bir "dost" olarak benim bacaklarım titredi. Varın düşmanları siz düşünün.

Çevrimdışı Orhan_

Uff...
Beşiktaş'lı bir "dost" olarak benim bacaklarım titredi. Varın düşmanları siz düşünün.

Ahahaha.. Bunlar bir şey söyleyeceklerinden değil de işte dostlar alışverişte görsün hesabı..

Çevrimdışı mstfgz

Açıklama yapsalar bir dert, yapmasalar ayrı bir dert.
Sert çıksalar başka olur, yumuşak geçseler bam başka. Görünen o ki taraftar nazarında yönetime güven bitmiş. Böyle olunca da ne yaparlarsa yapsınlar beğenilmiyor. Bir de sahadaki Beşiktaş büyük takım kimliğinden uzak olunca, tepkiler katlanarak büyüyor.
Benim yaşam tecrübem ‘ne yaparlarsa yapsın beğenilmiyorsa sonu gelmiştir.’ diyor. Yönetimin ömrünün uzun olacağını sanmıyorum. Muhtemelen önce Valerien Ismael sonra da Ceyhun Kazancı kurban edilecektir ama sadece Yönetime kısa bir zaman kazandırır.

Çevrimiçi Samet Demir

Masaya yumruğunu vurdu ve en son sözü ben söylerim dedi ANÇ.

-Sen nasıl istersen Hayatımmm..

Etiketler: