36. Hafta Beşiktaş 1-1 Fenerbahçe
36. Hafta Beşiktaş 1-1 Fenerbahçe

Beşiktaş Forum|36. Hafta Beşiktaş 1-1 Fenerbahçe Tarih : 08.05.2022 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Arda Kardeşler - Mustafa Emre Eyisoy - İbrahim Çağlar Uyarcan - Bahattin

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

36. Hafta Beşiktaş 1-1 Fenerbahçe  [Okunma sayısı 13377 defa] 36. Hafta Beşiktaş 1-1 Fenerbahçe
Anket
Beşiktaş, Fenerbahçe maçından kaç puan alır?
3 puan
2 [%50]
1 puan
2 [%50]
0 puan
0 [%0]

Toplam Oy Verenler: 4

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı 38life

Batshuayi ıslıklanmamak için kale arkasından çıkıyor oyundan.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi tolga1903

Bir takımın santrafor rotasyonu batsuayi larin olabilir mi ne günah işledik

Çevrimdışı 38life

Serdar her hücuma çıktığında ilk önce doğru bir hareket yapıp ardından o hareketi çöpe atacak bir karar alıyor. Ne zaman akillanacak bakalım...

Çevrimdışı kahyaoglueren

Rıdvan 60. dakikada kondisyonun bitiyor.

Çevrimiçi sozkul

Serdar her hücuma çıktığında ilk önce doğru bir hareket yapıp ardından o hareketi çöpe atacak bir karar alıyor. Ne zaman akillanacak bakalım...

Yalnızca yeteneğine güveniyor, oyun görüşü yok sonrası için bir planı yok.

Çevrimiçi sEuL

Kenan’in bolge tehlikeli, oradan cok rahat geliyorlar.

Çevrimiçi sozkul

Çok garip Bats çok kötüydü ama o çıkınca daha kötü olduk

Çevrimdışı 38life

Ghezzal'i çıkarmanın arkasında nasıl bir taktiksel amaç olabilir merak ediyorum...

Çevrimiçi levitate

boş koşu atıyordu ortalığı karıştırıyordu o yüzden
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı ferdi1903

yenecegimiz mac berabere bitti

Çevrimdışı 38life

Ghezzal'i çıkarmasa şu maçta çok fazla elestirilmeyecek belki Valerien ama orada anlamsızca Ghezzal'i çıkartmak çok saçma iş.
[ Son Düzenleme: 08 Mayıs 2022, 21:03:19 38life ]

Çevrimdışı 38life

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Larin gereğinden fazla sahada kaldı bence

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi sEuL

yenecegimiz mac berabere bitti
Larin & Bats sagolsun.

Holosko olsaydi gol krali olurdu bu sezon. Larin’in 2. yarinin basindaki pozisyonunda abanip kaleciyide sokardi. Bizim Larin kalede cocuk var sanki alistirma yumusak top atiyor.

Çevrimdışı 38life

Emirhan ısındıkça daha iyi gösteriyor kendini.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Sezondan bir maç daha eksildiği için mutluyum. Kalan iki maçta umarım bir an önce biter.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

ilk penaltıyı ghezzalin elinden zorla almış yuh ya

Çevrimiçi Necmi

aynı şeyi düşündüm ghazzelin çıkması yüzünden olabilir

Çevrimiçi Talisca1903

Bats kötü tamamda onsuz takım daha da kötü Kenan iyiydi bu arada Ersin berbat her yan top pozisyon oluyor çık al bir tanesini elin var kolun var

Çevrimiçi Necmi

Fark atacağımız.
yediğimiz gol dışında pozisyonları yok sanırım zaten olsa gol olurdu 🤔
Farka giderdik

Çevrimdışı mrred

Bu oyunda takımda kaleci hariç 9 kişi koşuyor canı çıkıyor sakatlanma pahasına limitlerini zorluyor ama ilerde Belçikalı Youla var

Ben bu takımda oynasam vallahi koşmam. Ne koşacağım adam hem 3.5 milyon maaş alıyor hem de pozisyonları bozuk

para gibi harcıyor rezil herif.
The great gig in the sky

Etiketler: