7. Hafta Altay 2-1 Beşiktaş
7. Hafta Altay 2-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|7. Hafta Altay 2-1 Beşiktaş Tarih : 24.09.2021 Saat : 20:00 Stadyum : Bornova Aziz Kocaoğlu Stadyumu Hakemler : Fırat Aydınus - Aleks Taşçıoğlu - Erdem Bayık -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

7. Hafta Altay 2-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 20864 defa] 7. Hafta Altay 2-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Altay maçından kaç puan alır?
3 puan
7 [%35]
1 puan
3 [%15]
0 puan
10 [%50]

Toplam Oy Verenler: 20

Çevrimiçi levitate

2 haftaya fitim milli ara giriyor araya ama bu sakatlıkların sorumlusu kim bir açıklama yapmaları lazım.
valla zemin dedik ama deplasmanda da dökülüyorlar anlamadım gitti

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı 38life

Oğuzhana yapılan hareket sarı kart değilse futbolda sarı kart diye bir şey yok.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi levitate

törenin attığı pas bile kötü
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı worns

Neden Pjanic sakatlaniyor mesela? Neden Salih değil, Oğuzhan değil? Neden hep en önemli oyuncular sakatlaniyor sadece?

adam uçaktan indikten iki gün sonra mı ne maça çıktı, o günden beri sürekli oynuyor. bir de bu maçta çok garip bir at finke taktiğiyle oynadık. limitlerini zorluyoruz bazen oyuncuların. önceki maçlardaki oyun planında da bu tür sorunlar vardı. bence kenardan yapılan planlamada ciddi hatalar var.

Çevrimiçi levitate

ahh ozzy güveni denesene önü boştu

Çevrimiçi levitate

ozzy rıdvan güzel oynuyor helal olsun

Çevrimdışı GreenBook

Çevrimdışı kahyaoglueren

Ofsayt yok ? Kenan 3 metre geriden çıkıyor?

Çevrimiçi Samet Ç

valla zemin dedik ama deplasmanda da dökülüyorlar anlamadım gitti
Yüklemede sıkıntı var hoca clde sadece tempoya dikkat çekti oraya odaklandı acaba kondisyonere şu aşamada yapılmaması gereken gereksiz ağır yükleme mi yaptırdı çözemedim ama zemininde katkısı var Ghezzal Leicester'da kamp geçirdi aynı şekilde Larin komple milli takımdaydı.

Çevrimdışı 38life

Şuan sahada umut vaad eden tek oyuncu Oğuzhan. O haldeyiz.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi levitate

Yüklemede sıkıntı var hoca clde sadece tempoya dikkat çekti oraya odaklandı acaba kondisyonere şu aşamada yapılmaması gereken gereksiz ağır yükleme mi yaptırdı çözemedim ama zemininde katkısı var Ghezzal aynı şekilde Larin komple milli takımdaydı.
rotasyon işlerine girmedi ondan da olabilir

Çevrimdışı GreenBook

Bu Kenan ne yapıyor ya ? Ozy bomboş niye aldık bu adamı

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi Samet Ç

Kenan şunu da at artık

Çevrimdışı GreenBook

Şu ülkenin futbolu hiç mi gelişmeyecek ? Gelen yatıyor geçen yatıyor oyun boyuna duruyor böyle gelişmez tabi

Çevrimiçi tolga1903

Yüklemede sıkıntı var hoca clde sadece tempoya dikkat çekti oraya odaklandı acaba kondisyonere şu aşamada yapılmaması gereken gereksiz ağır yükleme mi yaptırdı çözemedim ama zemininde katkısı var Ghezzal aynı şekilde Larin komple milli takımdaydı.

Nedense gün geçtikçe bu sakatlıkların sebebinin zemin olduğuna inancım kayboluyor. Gelen deplasman takımları havada oynamadığına göre ve bizim gittiğimiz deplasmanlara kendi zeminimizi götürmediğimize göre şu zemin işini bahane olmaktan çıkarıp gerçek sorumluların hesap vermesini bekliyorum. Yanlış anlaşılmasın bizim zemin iğrenç ama şu yaşananların sebebi bence başka.

Çevrimdışı Orhan_

Kenan'ın şutları da mıymıy...

Çevrimiçi Samet Ç

Şu ülkenin futbolu hiç mi gelişmeyecek ? Gelen yatıyor geçen yatıyor oyun boyuna duruyor böyle gelişmez tabi
Ne zaman orada o topu dışarı atmazsan o zaman bu yatışlar olmaz centilmenlik falan hikaye bulmuşlar bugu kullanıyorlar.

Çevrimiçi levitate

töre 15 dakikadır ismini duymadım

çıkarın şunu altyapıdan bir dostumuz oynasın pas yapar bari

Çevrimiçi Samet Ç

Kenan N'Sakala'dan daha yeteneksiz vallahi

Çevrimiçi sEuL

Alt yapidan getirilen cocuklari Sims’i late, bu kenan ve torenin hali nedir Allah askina.

Çevrimdışı worns

Yüklemede sıkıntı var hoca clde sadece tempoya dikkat çekti oraya odaklandı acaba kondisyonere şu aşamada yapılmaması gereken gereksiz ağır yükleme mi yaptırdı çözemedim ama zemininde katkısı var Ghezzal Leicester'da kamp geçirdi aynı şekilde Larin komple milli takımdaydı.

öyle gözüküyor. bir de üstüne muhtemelen hazır olmayan oyuncuları sürekli 2-3 gün offlarla oynatarak maç yorgunluğu altına soktuk. planlı bir rotasyon yapıp bazı oyuncuları ufak ufak içeri atmak gerekirken, herkesi bir anda sahaya attık. bir de üstüne ana taktiksel planın aşırı fizik güce dayalı olması tuz biber ekti. işin saha kısmında en azından sezonun bu bölümü için her şey yanlış gözüktü.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Bir de fair play diyoruz topu taca atınca.

Çevrimdışı GreenBook

Çevrimdışı AigleBordeaux

Kenan'ın şutları da mıymıy...
Valla zaten iyi bir özelliğini göremedik bugüne kadar
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Etiketler: