Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 155 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu  [Okunma sayısı 1170486 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla tamamlar?
95+
10 [%8.5]
86-95 arası
48 [%41]
76-85 arası
42 [%35.9]
65-75 arası
9 [%7.7]
65-
8 [%6.8]

Toplam Oy Verenler: 117

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Çanakkaleyi savunmuyoruz hocam futbol oynuyoruz, tank tüfek mantığının futbolda yeri olmaz ki. Ben burda bu akşamki puan kaybına değil Ankaragücüne son saniye kaybedilen puana, trabzon maçında kaybedilen puana, kasımpaşa maçında alınamayan beraberliğe, antalyaya puan bırakılmasından bahsettim. Bu akşam zaten gs bizden daha istekliydi kendi sahalarındalardı sıkıntı yok onda ama daha iyi bir oyun oynar mıydık? Bence oynardık, oynamalıydık. Motive olamamışız, konsantre olamamışız olabilir böyle maçlar. Önümüzde bakalım neler olucak.
Tamam

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı GreenBook

Sakin olalım avantaj hala bizde
Ama Nasıl olsa şampiyonum mantalitesinde arenaya gitmenin rahatlığı pahalıya patladı
Sağlam düzgün bi forvet almalıyız yeni sezonda.
Ne sürekli sakatlık nede para yüzünden takımı yalnız bırakan oyunculara taviz vermeden yollar ayrılmalı
Kimse bu takımdan büyük değildir . Karagümrüğe 3-4 atarsak rahatlarız

Çevrimiçi yaço58

Arkadaşlar rehavete kapılmadan sakin kalarak 2 maç 6 puan yapıp şampiyon olacağız bizim gümrük maçımı daha zor fenerin Sivas maçımı gs maçı için bu pusnm farkını yaptıj biz Cüneytin bize çaldığı penaltıyı açsak izlesek hiçbir maçta çalmamıştıer eminim onların attığı gol Bin kere ofsayttı bizim golünün yanında bizimkini yediler onların kini saydılar bunlar da takımı düşürdü biz 1 0 başlasak farklı olurdu ayrıca töre sakatlıktan çıkamamış belli oluyordu gümrük maçına nkwdounun dönmesi elzem dün fb şampiyon olmuş gibi sevindi haftaya cumartesi göreceğiz Sivas maçı sonrasında da aynı hava hakimdi Rize ile hatayı geçtik aynı ciddiyet ile 6 puan alacağız

Çevrimiçi yaço58

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Dünkü maçtan dakika 4 arkadaşlar maçın ilk 10 dakikasında aleyhimize ne kadar iş varsa yaptılar bunu yayıncı kuruluş gösterdimi hayır gsye olsa 30 farklı açıdan verirdi bunu dün gsbin en iyi 2 oyuncusu Cüneyt ile meteydi

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı GreenBook

Ghezzali kitlediler
Hoca buna bi çare bulamadı çünkü sakatlar takımına döndü takım
Hamle oyuncusu yok sayın başkana taraftar okadar seslendi bu transferler yetmez diye ama kendisi dinlemedi
Atiba saolsun bi penaltı aldırdı bide rakibe hediye etti.
Yeni sezon için atiba yerine bi ön libero almalıyız. Yaşa bağlı git geller yaşayacak
Ve en önemlisi sağlam bir forvet...
[ Son Düzenleme: 09 Mayıs 2021, 11:32:52 GreenBook ]

Çevrimiçi Akil Emre

Nasıl bizim başkanın fatih terimi gazlaması hata ise, onlarında ganyan adı altında Sergen hıcamızı gazlaması hatadır. İki maçı da alacağız ben inanıyorum. Beşiktaşın adının yetmesi gereken maçlardır. Noktayı koyacağız.

Çevrimdışı goktasoktay

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Dünkü maçtan dakika 4 arkadaşlar maçın ilk 10 dakikasında aleyhimize ne kadar iş varsa yaptılar bunu yayıncı kuruluş gösterdimi hayır gsye olsa 30 farklı açıdan verirdi bunu dün gsbin en iyi 2 oyuncusu Cüneyt ile meteydi
Hay ağzına sağlık

Çevrimdışı Ömer Kaan

Sezonun ilk yarısında fb,gs ve ts derbilerinden 9 puan çıkarmıştık. İkinci yarısında ise sadece 1 puan çıkarabildik. Bu da incelenmesi gereken bir şey bence.

Çevrimdışı Ömer Kaan

Nasıl bizim başkanın fatih terimi gazlaması hata ise, onlarında ganyan adı altında Sergen hıcamızı gazlaması hatadır. İki maçı da alacağız ben inanıyorum. Beşiktaşın adının yetmesi gereken maçlardır. Noktayı koyacağız.
Umarım ganyancı falan demişlerdir. Sinirlenmiş bir Sergen Yalçın = Lazrail modunu açmış bir Şenol Güneş. Bu ikilinin dünyada yenemeyeceği takım yoktur.

Çevrimiçi levitate

nkoudou antrenmana çıkmış
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

Omurgasız camia. Bunları hiç bir zaman adam yerine koymayacaksın. Sürekli rencide edeceksin. Böyle (Hakaret Yasak)₅ bir açıklama olamaz.

Hocam sahada gereken cevabı verecek inşallah. Biz kupayı alınca şaha kalkmış atı indirmeside onlara kalacak.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi MUSTAFA_

:)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Özgür Gültekin

nkoudou antrenmana çıkmış

fizyoterapist eşliğinde düz koşu yaptığı söyleniyor.
Eğer öyleyse bu maç bir şey beklememek lazım.

Çevrimiçi levitate

fizyoterapist eşliğinde düz koşu yaptığı söyleniyor.
Eğer öyleyse bu maç bir şey beklememek lazım.
azıcık zorlasın kendini katkı versin

1 hafta kaldı şurada dayansınlar
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı mrred

Bu aşağılık camia hocamıza "haydi ganyan bayine" falan diyerek güya küçültmeye çalışmış. Hoca için bu sözler umarım motive edici olur. İnsanların kumar oynaması at yarışı oynaması kimseyi ilgilendirmez. Adam istediğini oynar kimseyi ilgilendirmez. Jordan kumar oynamayı çok severdi ama onun efsane olduğu gerçeğini bu durum değiştirmedi.
The great gig in the sky

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu aşağılık camia hocamıza "haydi ganyan bayine" falan diyerek güya küçültmeye çalışmış. Hoca için bu sözler umarım motive edici olur. İnsanların kumar oynaması at yarışı oynaması kimseyi ilgilendirmez. Adam istediğini oynar kimseyi ilgilendirmez. Jordan kumar oynamayı çok severdi ama onun efsane olduğu gerçeğini bu durum değiştirmedi.
Kendi kara deliklerine çekmeye çalışıyorlar. Şenol Güneş ile düştüğümüz hataya tekrar düşmeye gerek yok. Önümüzdeki maça odaklanalım. Herkes kendi pisliğinde boğulsun. Sezon sonunda herkese gereken cevabı toplu olarak veririz.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı can1903

Sezonun ilk yarısında fb,gs ve ts derbilerinden 9 puan çıkarmıştık. İkinci yarısında ise sadece 1 puan çıkarabildik. Bu da incelenmesi gereken bir şey bence.
4 çıkarsak 1 puana şampiyonduk karagümrük maçında.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi mayguntr

Deplasman golunun ikili averajda sayilmamasi da ilgincmis cidden.

4 puan yetmeyebilir, iki maci da cikip catir cutur almamiz lazim, heveslerini kursaklarinda birakmamiz lazim.

Çevrimdışı Ömer Kaan

Deplasman golunun ikili averajda sayilmamasi da ilgincmis cidden.

4 puan yetmeyebilir, iki maci da cikip catir cutur almamiz lazim, heveslerini kursaklarinda birakmamiz lazim.
4 puan her türlü matematiksel olarak garantiliyor.

Çevrimiçi mayguntr

4 puan her türlü matematiksel olarak garantiliyor.
Dogru diyorsunuz, bir an GS ile 2 puan var aramizda zannettim.

Çevrimiçi yaço58

Dün organize bir şekilde yarışı son 2 haftaya taşıtturdılar 4.dakikads donk atılsa bu maç böyle bitmezdi kesinlikle ve en garibi yayıncı pozisyonun tekrarını falan maç içinde göstermedi hiçbirimiz farketnedik bile aşile bastığını önümüzdeki 2 maç da fişi erkenden çekmeliyiz özellikle gümrük maçında son 2 maç hataya yer yok

Çevrimdışı mrred

Bu yancı sahte kabadayı hocamızdan nasıl makas alır ya ? Hocamız da buna ses çıkarmaz ? O kim ki makas alıyor?
[ Son Düzenleme: 09 Mayıs 2021, 21:40:01 mrred ]
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

https://www.habername.com/haber-agardan-aysala-dua-et-misafiriz-yoksa-89907.htm

adam açıkça ben gs nin nefereyim demiş. Daha ne desin. Beşiktaşı tutan hiçbir taraftar bu adama ve birlikte olduğu insanlara değil destek sempati bile besleyemez! FT'ye "eleman" diyen eski başkan aysalı düşman bellemiş.
[ Son Düzenleme: 09 Mayıs 2021, 21:40:55 mrred ]
The great gig in the sky