Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

0 Üye ve 127 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1768106 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimdışı MUSTAFA_

Artık Türk duvarı olmayabilir  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

FB maçında net şike var. Kesinlikle izlemeyin. Net FB galibiyeti var. Emre ve Aykut'un açıklamaları şike kanıtı gibi. Aykut Kocaman Demba BA'yı kadroya almamış. Üstüne rakipleri hep puan kaybetmişmiş. Emre de 3 Temmuz sürecinde Aykut ile beraberdik demiş. Maça çıkmasınlar bence. Net satılmış maç  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

FB maçında net şike var. Kesinlikle izlemeyin. Net FB galibiyeti var. Emre ve Aykut'un açıklamaları şike kanıtı gibi. Aykut Kocaman Demba BA'yı kadroya almamış. Üstüne rakipleri hep puan kaybetmişmiş. Emre de 3 Temmuz sürecinde Aykut ile beraberdik demiş. Maça çıkmasınlar bence. Net satılmış maç  :tabe:

Bu dediklerin benimde aklıma geldi fakat adamlar daha da puan alamazsa küme düşecekler.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı MUSTAFA_

Bu dediklerin benimde aklıma geldi fakat adamlar daha da puan alamazsa küme düşecekler.
FB ayarlar. Başakşehir sonraki maçlarını kazandırırlar. İş hallolur.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

Düşmez başak ayar çekerler

Çevrimdışı MUSTAFA_

Düşmez başak ayar çekerler
Zaten fikstürlerine bakınca 5 direkt rakipleriyle maçları var. O maçlarda hakem yardım eder FB maçını unuturlar.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı kartalgolgolgol

Demba Ba'nın kadroya alınmaması açık ve net şike itirafıdır. Bize karşı sonradan oyuna girip golü atan, az kalsın puan kaybımıza sebebiyet verecek bir silahı hiçbir gerekçe sunmadan kadro dışı bırakmak büyük haysiyetsizlik. İrfancan transferinden fb şampiyonluk ihtimali üzerinden prim alacak olan takımın hocasının yaptığına bakın. Rıza Çalımbay Başakşehir'in hocası olsa , Beşiktaş'ın şampiyon olması durumunda şampiyonluk primi verilecek olsa başta ahmet çakar olmak üzere tüm spor medyası lince başlamıştı.
Çok cefalar çektik, bir gün olsun vazgeçmedik senden Kartal

Çevrimiçi sEuL

Ah be Giuli, fena kacirdi Basak

Çevrimiçi sEuL

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimdışı MUSTAFA_

Şaşırtıcı şekilde Başakşehir öne geçti. Herhalde bir Göztepe senaryosu izleyeceğiz.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Ali Tandoğan vuruşu yaptı.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Ali Tandoğan vuruşu yaptı.
Fena gol.

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

Aykut öne geçtin şimdi yapabildiğin tek iş olan savunma ve oyun soğutma işini yap en kötü beraberlik al bari.

Çevrimiçi ferdi1903

Basak gayet de iyi oynuyor

Çevrimdışı MUSTAFA_

Aykut öne geçtin şimdi yapabildiğin tek iş olan savunma ve oyun soğutma işini yap en kötü beraberlik al bari.
FB'nin kaybettiği puanlar direkt bizim hanemize yazılacak. Ben hala FB kazanır diyorum.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

FB'nin kaybettiği puanlar direkt bizim hanemize yazılacak. Ben hala FB kazanır diyorum.
Umarım puan bırakırlarda saçma sapan işler yapıp yok yere puan bıraktığımız haftada bile en yakın rakibimizle en kötü arada olan puan farkı erimez bu onlarında umutlarını iyice kaybetmelerine sebep olur hem.

Çevrimiçi ferdi1903

Fb nin kalecisi harun tam bir bomba beyendim

Çevrimdışı Erman1903

Fb nin kalecisi harun tam bir bomba beyendim

Bereket Pelkas'da solda yine. Caner'e çalışmaktan başka çaresi yok :D

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Aykut Hocam yapar bir güzellik. ,

Çevrimiçi sEuL

Basaksehir geriden pas ile cikmak istiyor ama inanilmaz sacma hatalar yapiyorlar.

Çevrimdışı Erman1903

Bu Başak yumurtlayacak tehlike çanları çalıyor bayadır.

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimdışı MUSTAFA_

Umarım puan bırakırlarda saçma sapan işler yapıp yok yere puan bıraktığımız haftada bile en yakın rakibimizle en kötü arada olan puan farkı erimez bu onlarında umutlarını iyice kaybetmelerine sebep olur hem.
FB puan kaybetmesi bizim için çok şey ifade ediyor. Kaybettiği puan kadar şampiyonluk puan barajı düşüyor. Mesela bu maçtan puan alamasa hanemize 4 puan yazılacak ve şampiyonluk için hafta başlarken 17 puana ihtiyacımız olacakken bu maçla 13 puana ihtiyacımız olacak.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi ferdi1903

basksehir düsmeye basladi uarim devreye gol yemeden girerler