Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

Samet Ç ve 120 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1767543 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimdışı MUSTAFA_

Şu Türk futbolunun özeti olmuş  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

Burak Kapacak ile fener ön sözleşme imzalamış. Biz alsak Rıdvan ile 5 yıl bek sorunu yaşamazdik.
Biz teklif versek bile alma ihtimalimiz yok çünkü bize topçu vermiyorlar ayrıca çocuk tüm kariyerini mahvetmiş fenere giderek.

Çevrimiçi Samet Demir

Burak Kapacak ile fener ön sözleşme imzalamış. Biz alsak Rıdvan ile 5 yıl bek sorunu yaşamazdik.

Burak artık bek oynamıyor ki. Kanat forvet gibi oynuyor hatta çoğu maçta.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı MUSTAFA_

En yakın rakibimiz kalecisiz kaldı. Geçmiş olsun. Onlar için büyük şanssızlık. Bakalım ne yapacaklar  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

En yakın rakibimiz kalecisiz kaldı. Geçmiş olsun. Onlar için büyük şanssızlık. Bakalım ne yapacaklar  :tabe:

euro 2020'yi kaçıracak kötü oldu bu

artık başak maçında harun şov olabilir
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı MUSTAFA_

euro 2020'yi kaçıracak kötü oldu bu

artık başak maçında harun şov olabilir
Harun da iyi kaleci bence. Çoğu FBli Altay'ın sakatlığı ile FB'nin de sezonu kapattığını düşünüyor ama her maçları final puan kaybederlerse direkt hanemize kaybettikleri kadar puan yazılacak. Kolay değil her zaman kazanmak. Tabi hakemler Başakşehir ve Antep maçlarındaki gibi yardırmaya devam ederse hiç kaybetmezler.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Başakşehir için tren kaçıyor. Bu onlar için kötü bir sonuç oldu  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Avcı paket olmak için elinden geleni yapıyor  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Başakşehir için tren kaçıyor. Bu onlar için kötü bir sonuç oldu  :tabe:

Yarın puan alsınlar da sonra istedikleri yere gidebilirler.

Çevrimdışı Erman1903

Çevrimiçi levitate

Harun da iyi kaleci bence. Çoğu FBli Altay'ın sakatlığı ile FB'nin de sezonu kapattığını düşünüyor ama her maçları final puan kaybederlerse direkt hanemize kaybettikleri kadar puan yazılacak. Kolay değil her zaman kazanmak. Tabi hakemler Başakşehir ve Antep maçlarındaki gibi yardırmaya devam ederse hiç kaybetmezler.

harun iyi değil bence

altay geldiği an ersun kaleye koydu, harun'a ne zaman iş düşse hep patladı

kupadaki başak maçında yediği goller hala akıllarda :D
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Göz göz fena sapladı. Gese biran önce yarıştan düşmeli. Telekom da bari puan bırakmayalım.

Çevrimiçi levitate

göz göz mesaiye başladı hadi bakalım

Çevrimdışı can1903

Harunla şampiyon olamazsın mesela bana kalırsa fenerin işi bitti ekstra olay olmazsa.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi levitate

salaklar aynı golü yediler

Çevrimdışı Erman1903

Kerem 2'yi attı. İşler karıştı Göztepe hiçbir şey oynamıyor. Bu Gedson'u da beğenmiyorum ben normalde ama bizim Mensah'dan iki gömlek falan daha iyi topçu.

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı Erman1903

Bir el değmesinden son adam diye kırmızı çıktı. Öyle bir dünya yok alın kartı geri.

Çevrimiçi levitate

Bir el değmesinden son adam diye kırmızı çıktı. Öyle bir dünya yok alın kartı geri.

el değmemiş abi arkadan gömmüş

ofsayttı zaten iyi oldu

Çevrimdışı celiker1

Iki tane ard arda pas yapamıyor Göztepe.Göztepe'nin orta sahadaki pas kanalı Zulj neden on birde değil?
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı Erman1903

Iki tane ard arda pas yapamıyor Göztepe.Göztepe'nin orta sahadaki pas kanalı Zulj neden on birde değil?

Ben de anlamadım valla, Zulj yok Esiti yok.

Çevrimdışı mrred

Atınç vasatını herkes görmüştür. Aynı golden 2 tane yedirdi. Vasat oğlu vasat
The great gig in the sky

Çevrimdışı MUSTAFA_

Ben de anlamadım valla, Zulj yok Esiti yok.
Her zamanki GS. Maçı satın almıştır. Basketbolda ligde kalmak için ne yaptıklarını görsen. Tam bir komedi ülke sporu  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Atınç vasatını herkes görmüştür. Aynı golden 2 tane yedirdi. Vasat oğlu vasat

Kağnı gibi.

Çevrimdışı Erman1903

Her zamanki GS. Maçı satın almıştır. Basketbolda ligde kalmak için ne yaptıklarını görsen. Tam bir komedi ülke sporu  :tabe:

İnanılır gibi değil Gs teknik heyetine sorsan kim olmasın diye 1 numaraya Zulj yazarlar. Göztepe de az değil Ligde kalış garanti ya kafalarına göre at koşturuyorlar gerçekten adı gibi SüperLig.