Beşiktaş 3-2 Başakşehir / Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final
Beşiktaş 3-2 Başakşehir / Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final

Beşiktaş Forum|Beşiktaş 3-2 Başakşehir / Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final Skor : Beşiktaş - Başakşehir Tarih : 16.03.2021 Saat : 20:45 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Fırat Aydınus - Aleks Taşçıoğlu - Erdem

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş 3-2 Başakşehir / Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final  [Okunma sayısı 26489 defa] Beşiktaş 3-2 Başakşehir / Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final
Anket
Turu hangi takım geçer?
Beşiktaş
12 [%85.7]
Başakşehir
2 [%14.3]

Toplam Oy Verenler: 14

Çevrimiçi Samet Ç

aslan gibiydi çocuk özgüvenini bitirdi sergen

Sergen'de her Türk hoca gibi bazı konularda aşırı takıntılı
[ Son Düzenleme: 16 Mart 2021, 22:50:11 Samet Ç ]

Çevrimiçi mayguntr

Hocanin en buyuk hatasi bence Josefi 8 Dorukhani 6 gibi kullanmasi oldu. Oguzhan da 50'den sonra presde cok kotuydu.

Çevrimiçi kahyaoglueren

Derbi öncesi skoru almışsın. Maçın geldiği duruma bak. Yazık. Oyuncularımiz gereksiz gevsediler.

Bu arada Utkunun yediği ilk gol inanılmaz kötü. 90 dan top çıkarıp su golu yemek konsantrasyon dalgalanmasi.

Josefin enerjisi iyice düşecektir. Zaten iyice yorulmuştu.

Çevrimdışı can1903

Necip-Hasic atıp Josef-Ghezzalı almamız lazım. İsteselerde şuan tempo yapabilecek seviyede değiller kondisyon olarak.

Ayrıca Rıdvan bugün kariyerinin en kötü maçını oynadı, ben olsam daha erken çıkarırdım.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi blackeagle35

Rıdvan konusunda hocanın da hataları var ama sakatlıktan pek iyi dönmedi gibi geliyor bana esas sebep bu sanki

Çevrimiçi bjkozy

Bosu bosuna 30dk daha oynayacagiz. Yenilirsek tam icine etmis olacagiz. Fener macindan evvel bu yapilirmi

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Rıdvan konusunda hocanın da hataları var ama sakatlıktan pek iyi dönmedi gibi geliyor bana esas sebep bu sanki
Deyneklerle bile oynasa nsakaladan iyi oynar
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi kahyaoglueren

Ridvan konusunda ise kendisi açıklamasında kondisyon problemi olduğunu ifade etmişti. 60 dan sonra düştü. Ayrıca aynı açıklamada psikolojik olarak etkilendiğini söylemişti sakatlıktan. Hocayi bu konuda suçlayamiyorum.

Ayrica nsakala gercegi var...

Çevrimdışı can1903

Çok çalışıyor diye söylüyorlardı da sanki biraz koyvermişlik var gibi rıdvanda
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi Sinan23

Çevrimiçi MUSTAFA_

Uzatmaya gittik. Bu dakikadan sonra finale çıkamazsak hocaya yazar. FB maçını oyuncu değişikliklerini bekleterek riske attı. Finale çıkamazsak ilk kızacağım kişi Sergen olur.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi blackeagle35

Deyneklerle bile oynasa nsakaladan iyi oynar
Nsakalanın futbolculuğu bile şüpheli olduğu için o değerlendirme dışı zaten

Çevrimiçi Samet Ç

Hoca Josef, Ghezzal ve Rosier'in cılkını çıkardı hafta sonu pek birşey beklememek lazım bu oyunculardan

Çevrimiçi murat baltacı

Hocam napıyorsun bugün Allah aşkına maç uzadı atsana necipi hasici Monteroyu oyuna kendi elimizle oyunu ne hale getirdik ghezal rosie Josef neden ikinci yarı dinlendirilmedi
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi kahyaoglueren

Çevrimiçi yaço58

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi underworld

Çevrimiçi MUSTAFA_

Lukaku  :)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Ç

Uzadigi icin 1 hakkimiz var.
bilmiyordum bunu Necip'i sokmak lazım o zaman josefin yerine

Etiketler: