Beşiktaş 3-2 Başakşehir / Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final
Beşiktaş 3-2 Başakşehir / Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final

Beşiktaş Forum|Beşiktaş 3-2 Başakşehir / Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final Skor : Beşiktaş - Başakşehir Tarih : 16.03.2021 Saat : 20:45 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Fırat Aydınus - Aleks Taşçıoğlu - Erdem

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş 3-2 Başakşehir / Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final  [Okunma sayısı 26454 defa] Beşiktaş 3-2 Başakşehir / Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final
Anket
Turu hangi takım geçer?
Beşiktaş
12 [%85.7]
Başakşehir
2 [%14.3]

Toplam Oy Verenler: 14

Çevrimiçi underworld

Çevrimiçi blackeagle35

Nkoudou çok iyi bence şu ana kadar, hafta sonu düşünülebilir aslında

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi kahyaoglueren

Bu kadar rahatlamaya belliydi. Ugras dur simdi.

Çevrimiçi Samet Ç

2-2 olur birazdan şu oyunu kontrollü oynamak için illa topu rakibe bırakarak oynamak gerekmediğini hocaya birileri hatırlatır umarım birgün bu yüzden fena patlayacağız.
Al işte durduk yere daha fazla yorulacak şimdi takım

Çevrimiçi MUSTAFA_

Final üstüne soğuk su içelim artık. Sergen savunanları da buraya alalım  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimiçi sEuL

2-1 ondeyiz, topu rakibe verip geri cekiliyoruz ama halen 5-3 kontra yiyoruz.

Saka gibi.

Bence 3'ude yiyelim mac bitsin, gerek yok uzatmlara falan.

Çevrimiçi blackeagle35

Çevrimdışı yaço58

Öndeyken nasıö bu kadar eksik yakalanıyoruz ya delirmemek elde değil

Çevrimiçi murat baltacı

Utku iki golude çıkarabilirdi ikinci yarıya rotasyon yapıp çıksak oyunu tutabilirdik muhtemelen hem yorgunluk hem aklı derbide oyuncuların iki sıfırı yakalamışken iki üç oyuncu değişmeliydi
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Samet Ç

Utku kötü kaleci deyince ayakları iyi diye savunuyorlardı birinci görevini yapmadıktan sonra ayakları iyi olsa ne olur hemde savunma oyuncularının %50'si bombacıyken.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Şimdi maç uzayacak ve dinlenelim derken iyice yorulacağız. Takımı geri çekersen golü yersin. Bu Allah'ın emri bizim için  :money:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi mellfred

Çevrimiçi mellfred

Çevrimiçi mellfred

N'Sakala'dan hallice oynadı bugün
aslan gibiydi çocuk özgüvenini bitirdi sergen

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi kahyaoglueren

Çevrimdışı can1903

Hoca şu maçı bildiğin kendi eliyle uzattı. Değişikliklerin hiçbiri katkı vermedi. Şu maçta 2-0 ken tempo yapabilecek Hasici almadı. Hem asları oynattık hem uzadı maç.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı can1903

Ljajic, vasat bile değil. Sıfır sorumluluk topu alıp yana pası vermeyi Necipte yapar.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi ferdi1903

Hic gerek yokdu böle maceraya, 2-0 yapmisin bi su isi düzgünce beceremiyoruz

Etiketler: