Beşiktaş 1-0 Çaykur Rizespor / Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu
Beşiktaş 1-0 Çaykur Rizespor / Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş 1-0 Çaykur Rizespor / Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu Skor : Beşiktaş - Çaykur Rizespor Tarih : 13.01.2021 Saat : 20:45 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Sarper Barış Saka - Kerem Ersoy - Yusuf

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş 1-0 Çaykur Rizespor / Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu  [Okunma sayısı 23462 defa] Beşiktaş 1-0 Çaykur Rizespor / Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu
Anket
Turu hangi takım geçer?
Beşiktaş
7 [%87.5]
Çaykur Rizespor
1 [%12.5]

Toplam Oy Verenler: 8

Çevrimdışı can1903

Sahada top oynanmadı sanırım ya 22 tane arkadaş yürüdü arada koştular falan
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi MUSTAFA_

Avcı dönemini aratmadı futbolumuz.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı mrred

The great gig in the sky

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Boşu boşuna as kadroyu yorduk. Hepsi GS maçını düşünüyor gibi. Sahadaki futbolcuların yarısının kafası sahada değil gibi oynuyoruz.
Katılıyorum. Takımın aklı derbi maçında gibi. En ufak bir konsantrasyon emaresi yok. Umarım uzatmaya gitmeden bir şekilde turu alırız.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Hoca dorukhandan 6 olmaz
Ondan ne olur konusu da tartışmalı. Bizim sistemimize uymadığını artık herkes gördü. Umarım Sergen de görür.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Akil Emre

Hasic ve ljaiç denenmeliydi, Mensah gibi gamsız bir topçu seneye kalmamalı, weligton ve nsakala yedekten öteye gidemez. Son olarak alt yapıdan sağ bek çıkarmak lazım Necip olmaz orda.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Bu maçta gs macı kadar önemli. Tamam derbi maçın konsantrasyonu farklı olur ama ne olursa olsun bu kadar kötü oyun olmamalıydı.

Çevrimdışı mrred

Ondan ne olur konusu da tartışmalı. Bizim sistemimize uymadığını artık herkes gördü. Umarım Sergen de görür.
sağ bek ya da 8 başka da bir şey olmaz
The great gig in the sky

Çevrimiçi MUSTAFA_

Hasic ve ljaiç denenmeliydi, Mensah gibi gamsız bir topçu seneye kalmamalı, weligton ve nsakala yedekten öteye gidemez. Son olarak alt yapıdan sağ bek çıkarmak lazım Necip olmaz orda.

Mensah konusunda kulislerde konuşulan hocanın da umudu kalmadığı yönünde. Onun yerine Ljajic'e şans versek belki verdiği performansın fazlasını alamazdık ama azını da almazdık.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı mrred

Dorukhan panik oyunu ve pas hataları rakibin bize baskı yapmasına sebep oluyor. O bölgede kartal oynasa vallahi daha iyi. Hiç olmazsa pas isabeti daha yüksek ve sakin kalabiliyor
The great gig in the sky

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Şenol hoca zamanında çok verimli oynuyordu Dorukhan. Nasıl bu hale geldi ilginç.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Şenol hoca zamanında çok verimli oynuyordu Dorukhan. Nasıl bu hale geldi ilginç.
Sakatlık onu çok etkilemiş. Herhangi bir faule maruz kaldığında hareketlerine dikkat et. Hep sakatlandığı ayağını tutuyor. Fizik gücüyle etkili olan bir oyuncuydu. Eskisi kadar etkili olamama sebebi bence sakatlık  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

Mensah konusunda kulislerde konuşulan hocanın da umudu kalmadığı yönünde. Onun yerine Ljajic'e şans versek belki verdiği performansın fazlasını alamazdık ama azını da almazdık.
şu kulis neymiş be inş doğrudur :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı 38life

Futbolcular topu kontrol edemiyor, ayağından açıyor, ayağının altından kaçırıyor, anlamsız paslar atıyor. Çünkü konsantrasyon yok! Hem elindeki as oyuncuları boşu boşuna yoruyorsun, hemde sahada performans alamıyorsun. Yani olacak olan bu, maç öncesinde söyledik, maçta da söylediğimizi izliyoruz...

Hasic bu maçta nasıl yedek olur ya? Aklım almıyor aklım.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı 38life

Sergen hoca dışında dünyanın geri kalanı çoktan umudu kesmiş Mensahtan zaten de hocanın kesmesini bekliyoruz bakalım...
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı mrred

Dorukhan sağ beke. Ön liberoya kartal ya da josef .
The great gig in the sky

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Dorukhan sağ beke. Ön liberoya kartal ya da josef .

Josefi de yoralım sakatlayalım falan.
Bu maç aboubakar josef ghezzal aboubakarın çıkması kocaman bir "YASAK İŞARETİ"

Çevrimdışı mrred

The great gig in the sky

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Nsakala yanlış meslek seçmiş. İşin komik kısmı biz nasıl bunu görmedik?

Beşiktaş Tarihi
★★★