38. Hafta Çaykur Rizespor 2-3 Beşiktaş
38. Hafta Çaykur Rizespor 2-3 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|38. Hafta Çaykur Rizespor 2-3 Beşiktaş Skor : Çaykur Rizespor - Beşiktaş Tarih : 28.04.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Çaykur Didi Stadyumu Hakemler : Abdülkadir Bitigen - Ali Saygın

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

38. Hafta Çaykur Rizespor 2-3 Beşiktaş  [Okunma sayısı 38683 defa] 38. Hafta Çaykur Rizespor 2-3 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Çaykur Rizespor maçından kaç puan alır?
3 puan
17 [%73.9]
1 puan
2 [%8.7]
0 puan
4 [%17.4]

Toplam Oy Verenler: 23

Çevrimdışı Orhan_

34 yaşındayım doğdum doğalı o his bende de var Abi. İns gol yemeyiz, 2.gol gelmez, ulan 3-3 olur mu dedim.

Yapmadığımız işler değil de ondan. Beşiktaş'ın grisi yok. Siyah-Beyaz. O yüzden bizim takım can sıkmaz, direkt kalpten götürür :)
1 gol yediğimiz vakit elim ayağım titremeye başlıyor :D

Çevrimiçi levitate

Biz ne zaman yoğun fikstüre girsek daha iyi oynamaya başlıyoruz. Ne zaman araya tatil girse dağılıyoruz. Son 2 maçtır motivasyon ve istek kesinlikle çok yüksek.
+1903

hoca takımı saldı mı tam salıyor, çöküyoruz bildiğin :D bunlara rağmen takım gereken karakteri koydu helal olsun
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Can Sungur

Oyunculara mevcut durumun aktarılması güzel olmuş bizde ki yabancılar zaten biliyorlar yıllardan beri ancak dışarıdan gelen rosier,ghezzal vs. bilmiyordu.Sadece rakiplerle oynamadığımızı bilmeleri güzel.

Rachid Ghezzal:
Allah haktır. Dışarıdan kim ne yaparsa yapsın biz hak ettiğimizi alacağız.

Çevrimdışı Orhan_

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

Oyunculara mevcut durumun aktarılması güzel olmuş bizde ki yabancılar zaten biliyorlar yıllardan beri ancak dışarıdan gelen rosier,ghezzal vs. bilmiyordu.Sadece rakiplerle oynamadığımızı bilmeleri güzel.

Rachid Ghezzal:
Allah haktır. Dışarıdan kim ne yaparsa yapsın biz hak ettiğimizi alacağız.
Benimkorkum bu demeclerden ceza filan yemeyelim ..  Burada  hersey  olur soz konusu Besiktas ise eger ..
Yorgo

Çevrimdışı Can Sungur

Benimkorkum bu demeclerden ceza filan yemeyelim ..  Burada  hersey  olur soz konusu Besiktas ise eger ..

Birşey çıkmaz hakem demiyor,mhk,tff herhangi birşey belirtmiyor.

De Souzanin demeci mesela yenilir yutulur degil bunu  bir yoneticinin soylemesi daha makul bence...Futbolcular bilsin donen pislikleri ama dikkat etnmek lazim disariya koz vermemeliyiz
Yorgo

Çevrimiçi tolga1903

Yani 3 0 da öne geçsen rahat edemiyorsun. İsmail köybaşı frikikten gol atıyor böyle şey olmaz ya. Pozisyon verip de yemedik o golleri o yüzden montero'nun içeri atılmasını mantıklı buluyorum çünkü topu ayağımızda tutmak için önemli bir oyuncu bence pozisyon bilmemesiyle hava tolu olmamasıyla falan mı açıklayacağız 3 2'yi erman abi gözünü seveyim biri frikik golü birinde de yanlış görmediysem welinton vurduruyor topa. Yalnız sonradan oyuna giren kim olursa olsun takım geri gidiyor hani değişiklik yaptı taze kan girdi oyuna hiç olmuyor bizde mutlaka geri gidiyor takım bu olmaz 4 maç kaldı değişiklik yapmasın diyeceğim geliyor artık.

Çevrimdışı Can Sungur

Josef de Souza: "Bugün biliyoruz ki Rizespor bugün sadece kendileri için puan almaya çalışmadı. Güzel bir prim koydular ortaya. Tanrıya şükürler olsun ki onlara fırsat vermedik."

Ne biliim futbolcularimizi  mahkemede surundurmus pis bir lig
Yorgo

Josef de Souza: "Bugün biliyoruz ki Rizespor bugün sadece kendileri için puan almaya çalışmadı. Güzel bir prim koydular ortaya. Tanrıya şükürler olsun ki onlara fırsat vermedik."
Tesvik degil de  Rizeden konan primi  kastetmis  evet  buradan birsey cikmamali !
Yorgo

Çevrimiçi Necmi

De Souzanin demeci mesela yenilir yutulur degil bunu  bir yoneticinin soylemesi daha makul bence...Futbolcular bilsin donen pislikleri ama dikkat etnmek lazim disariya koz vermemeliyiz
oyuncuların söylemesi daha etkili olur o lafın üstüne ceza vermeye büzükleri yetmez

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimdışı goktasoktay

Bana kızıyorsunuz burada karamsarsın diye ama gördünüz işte takımı. 10 dk daha olsa 3-3 olurdu :s20: :s20:
Bi video vardı, izledin mi? Olum bak git diye.
Sana forumda yazma diyen yok, olumsuzluk kusma burda. Emin ol o iki golü senin şom ağzın yüzünden yedik. Takım şahane top oynuyor, ‘şimdi  yiycez’. Maçta iki net golümüz iptal olmuş, ‘kararlar doğru’..

Çevrimiçi emre_1978

Hatay’da da böyle oynarsak bizi bitirirler.

Sezonun en iyi oyunlarından biriydi yahu

oyuncuların söylemesi daha etkili olur o lafın üstüne ceza vermeye büzükleri yetmez
Valla  sira bize  gelince  nelere yemiyro bunlarin buzugu  ..  Hukmen galip gelecegimzi macin tekrarindan tut mahkeme koridorlarina tasinan futbolcularimiza  bir gecede kural cikarip 6 mac yedirmelr  onceleri bi rmacta 5 kirmizi kart gostermeler vs vs Korkmamak elde mi  :)
Yorgo

Çevrimdışı Erman1903

Yani 3 0 da öne geçsen rahat edemiyorsun. İsmail köybaşı frikikten gol atıyor böyle şey olmaz ya. Pozisyon verip de yemedik o golleri o yüzden montero'nun içeri atılmasını mantıklı buluyorum çünkü topu ayağımızda tutmak için önemli bir oyuncu bence pozisyon bilmemesiyle hava tolu olmamasıyla falan mı açıklayacağız 3 2'yi erman abi gözünü seveyim biri frikik golü birinde de yanlış görmediysem welinton vurduruyor topa. Yalnız sonradan oyuna giren kim olursa olsun takım geri gidiyor hani değişiklik yaptı taze kan girdi oyuna hiç olmuyor bizde mutlaka geri gidiyor takım bu olmaz 4 maç kaldı değişiklik yapmasın diyeceğim geliyor artık.

Welinton ve Vida iyilerdi ben tandemle oynamam Montero'yu 6 ya atarım. Orası iyiyken değişmez bu Montero-Welinton bambaşka oyuncular olduğu için değil tandem olduğundan. Durum oyken orası Montero-Vida olsaydı da kenardan Welinton'u yine 6 ya atardım. Savunma dengesini bozuyorsun maç 3-0 olarak bitmiş olsaydı da aynı şekilde söylerdim. Olaya çok bireysel bakmamak lazım değişiklik yapmak zorundasın başka yolu pek yok bence yerleri dediğim gibi olabilirdi, Mensah'ı ben de sevmiyorum ama skor oraya geldikten sonra alırdım ona bir şey diyemem. 1-0 iken falan hayatta alınmaz ama, ya da kenarda başka birileri varsa.

Sergen hoca  makineliyi seriye takmis    :steamed: :steamed: :steamed: :steamed: :steamed: :steamed:   :ok:
Yorgo

Çevrimdışı goktasoktay

Sergen hoca  makineliyi seriye takmis    :steamed: :steamed: :steamed: :steamed: :steamed: :steamed:   :ok:
Aynen dostum, harika konuştu. İçimin yağları eridi o konuşurken.

Aynen dostum, harika konuştu. İçimin yağları eridi o konuşurken.
+1903   :ok:
Yorgo

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Çevrimiçi levitate

Kahramanlar unutulmaz!

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
*canlandırma*
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı GreenBook

Beşiktaş’ın adı bile rakiplerin ayaklarını titretir !
Hakemleri de yendik bugün....
Hatayı ne pahasına olursa olsun bitirmeliyiz

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi ferdi1903

Fenerli kuslar hatayin bizi param parca edecegini inaniyorlar, yaw hele kendi macinizi kazanin kus beyinliler