6. Hafta Denizlispor 2-3 Beşiktaş
6. Hafta Denizlispor 2-3 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|6. Hafta Denizlispor 2-3 Beşiktaş Skor : Denizlispor - Beşiktaş Tarih : 26.10.2020 Saat : 20:00 Stadyum : Denizli Atatürk Stadyumu Hakemler : Alper Ulusoy - İbrahim Çağlar

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

6. Hafta Denizlispor 2-3 Beşiktaş  [Okunma sayısı 28095 defa] 6. Hafta Denizlispor 2-3 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Denizlispor maçından kaç puan alır?
3 puan
7 [%58.3]
1 puan
3 [%25]
0 puan
2 [%16.7]

Toplam Oy Verenler: 12

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Şu dan dun futbolundan bi kurtulamadik.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı AigleBordeaux

Şu dan dun futbolundan bi kurtulamadik.
Teknik direktörsüz zor o iş
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Rosier'in geri adım atmamasını ve dik duruşunu sevdim.
Topa sert, kayarak top-oyuncu karışık müdahalesi de karşısındaki rakibi sindirecek mesaj tarzındaydı.
Böyle adamlara ihtiyacımız var.

Çevrimdışı mrred

Kadro eleştirisi yapmak için erken. Sahada uygulamak istediğimiz plan nedir ona bakmak lazım. Topa baskı yapıp denizliyi sahasından çıkarmayacaksak ve aboubakar ve larine sırtı dönük topları direkt atıp duvar olmalarını isteyeceksek yine aynı şekilde ghezzal ile oyun kurcaksak orta sahanın çok üretken olmasını beklememek lazım. Ama uyuz uyuz kendi aramızda pas yaparak gol atmaya çalışcaksak facia bir kadro. Sonuç olarak oynacağımız oyuna göre kadroya bakmak lazım. Ne oynamak istiyoruz onu bir görelim sonrasına bakarız. Hemen enseyi karartmayalım
İlk gol kaptığımız toptan geldi
İkinci gol aboubakar atılan uzun top sonrası çok güzel kontrol ve indirmeyle gelen penaltıdan
Plan gayet güzel işledi
The great gig in the sky

Çevrimiçi MUSTAFA_

Teknik direktörsüz zor o iş
Sırf teknik direktör ile bitmez o iş. Ona uygun teknik oyuncular da almak lazım. Yani bu sene yapılan transferler geleceğimizi de baltalayacak.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı tangaz

Penaltıya da mı asist yazmaya başladılar  :alala:

penaltı golle sonuçlanırsa asist yazılır :tabe:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi MUSTAFA_

penaltı golle sonuçlanırsa asist yazılır :tabe:
Aynı oyuncu golü atarsa ne olacak o zaman? Aynı oyuncuya hem asist hem gol mü yazılacak?

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tangaz

Aynı oyuncu golü atarsa ne olacak o zaman? Aynı oyuncuya hem asist hem gol mü yazılacak?

o zaman gol yazılıyor sadece
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi tolga1903

Abuş her haliyle futbolcuyum diyor, josef de öyle, ama bukadar iste, diyerlerin ne yapdiği pek belli degil.

Bana ghezzal ve rosier bu ikisine ek olarak katkı verecekmiş gibi geldi ilk yarıda. Gökhan töre bencilliği yok ghezzal'de bir tek pas vermesi gereken yerde şut attı ama olur o kadar. Ljajic'i mutlaka takıma kazandırması lazım dorukhan atiba ve josef 3'lüsüyle geri düştüğümüz her maç sorun olacak ve ligdeki çoğu takım şu denizli'den iyi.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tangaz

rakip kötüydü takımı analiz etmede yeterli veri yok ama ben geneli pek beğenmedim

Çevrimiçi MUSTAFA_

o zaman gol yazılıyor sadece
Basketbolda da aynı kuralı uyguluyorlar. Ben hep saçma buluyorum bunu  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Mensahı kanat rotasyonunda kullansak daha iyi olacak gibi

Belki, ama söylemek kadar kolay değil o işi yapması. Zorunluluk olmadığı sürece pek görmeyiz onu kanatta... Eee düşen takımdan 2M e kiraladığın oyuncu, demek ki çok beğenmişler merkezde ki bu kadar para verildi. Sen şimdi onu olmadı deyip kanata koyarsan tefe koyarlar adamı, yürek ister.

Çevrimiçi mellfred

her sezon başı bıkıp usanmadan atiba’ya  artık teşekkür edilmeli diyen arkadaşlar online mı ?

Çevrimiçi kahyaoglueren

ben maça 3 bin kişi gelecek 4 bin kişi gelecek haberlerini okuyunca nerde öyle loca diyordum bir haftada bitirilecek die haber okumuştum locaya da kesin normal basamakdan giriliyorduk ayrı kapı pencere filan yoktur
Kartonpiyerden cevirmisler iste loca olmuş.

Çevrimiçi MUSTAFA_

her sezon başı bıkıp usanmadan atiba’ya  artık teşekkür edilmeli diyen arkadaşlar online mı ?

Bu sene ben teşekkür edilmeli diyeni görmedim. Mesela ben Atiba artık bu kadar fazla maçı kaldırmaz dedim. Çok fazla Atiba'nın sırtına biniyoruz.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi sEuL

Maci izleyemiyorum, Rosier ve Ghezzal'i nasil buldunuz ilk yarida?

Çevrimdışı mrred

The great gig in the sky

Çevrimiçi kahyaoglueren

Rosieri bekledigimden bir tik iyi buldum. Nsakalanin ortaladigi bir top vardı hizli atakta. Ceza sahasindaki 3 kisiden biriydi. Tempolu. Biraz daha izlemek lazım.

Çevrimiçi kahyaoglueren

Mukavvaydı sanki
Olabilir o tarz bişeydi. Burda asıl nokta denetimsizlik. Ulkede herkes kafasina gore biseyler yapiyor.

Çevrimdışı tangaz

Kartonpiyerden cevirmisler iste loca olmuş.

fıkra gibi ülke aslında vatandaşı olmasak uzaktan izlesek gülmek için baya malzeme çıkar burdan

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ghazel ve Rosier'in golü  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi blackeagle35