22. Hafta Karagümrük 1-1 Beşiktaş
22. Hafta Karagümrük 1-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|22. Hafta Karagümrük 1-1 Beşiktaş Tarih : 31.01.2023 Saat : 20:00 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Stadyumu Hakemler : Ali Şansalan - Mehmet Emin Tuğral - Esat Sancaktar - Burak

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

22. Hafta Karagümrük 1-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 8886 defa] 22. Hafta Karagümrük 1-1 Beşiktaş

Çevrimdışı murat baltacı

Hoca wenilton yerine sais alıp defansa çözüm bulacaktın çorba ettin yine
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi tolga1903

Gerçekten bir kenar muleka bir kenar dele olarak dizip ne bekliyor hocam acaba nasıl hücum etmeyi planlıyor

Çevrimiçi blackeagle35

Aboubakarın varlığı bile tehlike rakip için çıkarmak çok mantıksız. Şimdi şu gol atar diyeceğimiz Cenk hariç bi adam yok. Ancak Nkoudou birebirle bir şey yaparsa ya da duran toplar.

Çevrimiçi Samet Ç

Orta sahalık bir şey yoktu Saiss'i ortaya alıyorsun Abu'yu niye çıkartıp Cenk'i stoperlerin kucağına bırakıyorsun Abu hiçbir şey yapmasa bile Cenk'e alan açıyordu şansa bir gol atmazsak maç gitti.

Çevrimiçi tolga1903

Aboubakar saniyelik oyuncu. Bir saniye dönüp kurtulup pozisyona girer sokar. Sakatlanmadı ise şayet çıkması aşırı saçma.

Ayrıca masuaku şu duran topları yüksekten kaleciye atmaktan ne zaman vazgecicen?

Çevrimiçi levitate

hoca şu çorba işini salsa keşke yıllardır tutmuyor
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

e baştan çıkartsaydın madem ne saçma hamleler ya

Çevrimiçi Samet Ç

Cenk fizik olarak Dele ile aynı seviyede son vuruş kalitesinden dolayı şans buluyor adamı gitti iki tane stoperin kucağına attı hiçbir şeye dokunmasa maçı rahat kazanırdık.

Çevrimiçi tolga1903

1 puan iyi şu an en azından 2.lik yarisimiz devam eder ama çok zor

Çevrimdışı Nazım Ar

Rakibin tek kaleyi bulan şutu var ya.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Ne oynuyoruz ya.

Cidden şansa bir gol, bir tane de direkten dönen top.

Çevrimiçi levitate

topu da bıraktık yeriz şimdi

Çevrimdışı kahyaoglueren

Bu mulekadan olmayacak herhalde

Çevrimiçi levitate

dele kaleye vursana karşim

Çevrimiçi blackeagle35

Rakip stoper gibisin be Muleka

Çevrimdışı Liquidator

Biz ne oynuyoruz, yada oynamıyoruz? Biz ne izliyoruz???

Отправлено с моего 21081111RG через Tapatalk

Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimiçi tolga1903

Muleka pozisyona girileceği an öyle bir hareket yapıyor ki yani niye abi sen niye bizdesin cidden bu çocuk ne ya

Çevrimdışı Nazım Ar

Muleka çok düz yahu Zenci forvet ya trknik olur ya hızlı olur ya güçlü olur, bir tanesi yok malesef.

Çevrimdışı murat baltacı

Takım beraberliğe gitmiş geçmiş olsun
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı Nazım Ar

Çevrimdışı kahyaoglueren

Takımın herhangi bir taktiği yok. Rastgele oynuyoruz.

Sezonu zaten kapatmıştık acaba mi derken artık tamamen kapattık. Geçmiş olsun.

Acaba dedirten de Mertin müthiş mac kazandıran performanslarıydı. Oyun olarak bir adım gelişemedik.
Tabi masauku performansini da eklememiz lazım.

Çevrimdışı ferdi1903

Yazık oldu, azda olsa umudum yeşermisti sapiyonluk icin

Gesendet von meinem Pixel 7 Pro mit Tapatalk

Çevrimiçi blackeagle35

Şu ismi hariç kodumunun stadında yine 4 puan bırakmış oluyoruz.

Etiketler: