21. Hafta Beşiktaş 3-0 Alanyaspor
21. Hafta Beşiktaş 3-0 Alanyaspor

Beşiktaş Forum|21. Hafta Beşiktaş 3-0 Alanyaspor Tarih : 27.01.2023 Saat : 20:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Yaşar Kemal Uğurlu - Ali Saygın Ögel - Hakan Yemişken - Ali Şansalan VAR

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

21. Hafta Beşiktaş 3-0 Alanyaspor  [Okunma sayısı 9265 defa] 21. Hafta Beşiktaş 3-0 Alanyaspor

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı tolga1903

Kardeşim cenk de bitirici ya

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Talisca1903

yessssssssssssssssssssssssssss

Çevrimdışı tolga1903

Bu gedson nazar değmesin çok kalmaz bizde ne yazık ki

Çevrimdışı Nazım Ar

İkardiye öyle değil böyle atılır demiş resmen :)

Çevrimiçi levitate

ula adam topu dışarıdan çevirdi

Çevrimiçi sEuL

Ulan Muleka dokun oglum su toplara at bi tane sende bizde rahatlayalim ya

Çevrimdışı tolga1903

Muleka yerine ghezzal döndüğünde ki dönebilirse çok farklı bi takım olcaz gibi

Çevrimdışı mayguntr

Takim cok istahli, bekler biraz calissa cok degisik bir seye donusme potansiyeli var  su an oynayan ileri hattin.
[ Son Düzenleme: 27 Ocak 2023, 21:19:00 mayguntr ]

Çevrimiçi sEuL

Goooooooooooooooooooooool Deleeee

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı tolga1903

Takim cok istahli, bekler biraz calissa cok degisik bir seye donusme potansiyeli var  su an oynayan ileri hattin.

Vay mallar vay😀😀😀

Çevrimiçi Samet Ç

Dele ben aradığım 8 numarayı buldum dümdüz 6 numara transfer edebilirler.

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi levitate

8 numaraya gerek yok dele varmış :D

Çevrimdışı tolga1903

Pardon @mayguntr sana cevap verecektim gol olunca onu yazmışım heycanla:) aynen takım çok istekli alanya'nın pozitif oyun çabası da bunda etkili bence ama en azından hırsları çok heyecan verici

Çevrimdışı kahyaoglueren

Necip yerine Kerem girse falan 3 0 zaten maç.

Çevrimiçi sEuL

Necip yerine Kerem girse falan 3 0 zaten maç.

Ya cidden, niye aldik Kerem'i neden Berkay yedekte oturuyor.

3-0 zaten, sans verelim bu cocuklara biraz

Çevrimiçi sEuL

Rakibin bizim sahada tek bir oyuncusu var, Tayyip onu tutacagina bos bos geziniyor. Kacinci oldu bu ama...

Çevrimiçi levitate

Rakibin bizim sahada tek bir oyuncusu var, Tayyip onu tutacagina bos bos geziniyor. Kacinci oldu bu ama...
seçim konusu germiş konsantrasyon kaybı yaşıyor diye yorumladım

Çevrimdışı tolga1903

Şu muleka'yı bi çıkar allah aşkına

Çevrimdışı kahyaoglueren

Cenkin cikma zamani geldi artık.

Etiketler: