7. Hafta Altay 2-1 Beşiktaş
7. Hafta Altay 2-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|7. Hafta Altay 2-1 Beşiktaş Tarih : 24.09.2021 Saat : 20:00 Stadyum : Bornova Aziz Kocaoğlu Stadyumu Hakemler : Fırat Aydınus - Aleks Taşçıoğlu - Erdem Bayık -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

7. Hafta Altay 2-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 21099 defa] 7. Hafta Altay 2-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Altay maçından kaç puan alır?
3 puan
7 [%35]
1 puan
3 [%15]
0 puan
10 [%50]

Toplam Oy Verenler: 20

Çevrimdışı AigleBordeaux

Töre illa küfür ettireceksin insanı
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi qp 383

Yeter monitörü kıracam artık bizim suçumuz ne Kenan la Töre yi izlemek zorunda kalıyoruz  :s20:
Aslolan hayattır hayat da Beşiktaş

Çevrimiçi sEuL

Hoca neyi izliyosun sen ya? Cikar toreyi kendin gir aliriz bu maci. Allah sabir versin, duvarlari yumruklamaktan duramiyorum

Çevrimiçi tolga1903

Pas verse soldan boş oyuncu geliyor ona çıkaracak. Bu herifi şu dakikaya kadar oynatan insan zeki falan değildir inanmıyorum ben

Çevrimdışı Orhan_

Töre zaten bitik de yanına koşu atmayan kimdi acaba? Yeteneksizlik tamam da kafa olarak da futbolla ilgisi olmayan adamlar bunlar.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Gol falan atamayız biz yemeyelim yeter

Çevrimdışı 38life

Bu işte, Gökhan Töre budur. Topu ne kadar dürterse ne kadar mesafe alacağını bilmez, ön göremez. Bomboş kalsa topa fazla sert dokunduğu için kaleciye gönderir topu. Sergen hoca bunu göremüyorsa hoca moca değildir, görüyor da ona rağmen oynatıyorsa bu kocaman bir soru işaretidir.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi levitate

yandan niye ona vermiyorsunuz diye mi kızdı yoksa ben mi yanlış anladım
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi sEuL

Töre zaten bitik de yanına koşu atmayan kimdi acaba? Yeteneksizlik tamam da kafa olarak da futbolla ilgisi olmayan adamlar bunlar.
Oguzhan, ondan zaten kosu mosu beklenmez. Az oncede tam sut cekmelik pozisyonda no-look pas atmayi denedi. Bugun vasat oynamasi bile sevindirici. Salih cok buyuk hayal kirikligi bu arada

Çevrimiçi tolga1903

Güven gözüme mane gibi geliyor şu herifi izledikçe

Çevrimdışı 38life

Umut Meraş girecekmiş. Hahahahahahahaa. Çıldır ya

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı AigleBordeaux

Umut Meraş girecekmiş. Hahahahahahahaa. Çıldır ya
1 puana oynuyoruz :D

Çevrimdışı kahyaoglueren

Oğuzhan Salihten 3 kat daha topçu. O derece.

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimdışı AigleBordeaux

İnşallah bir daha görmeyiz

Çevrimiçi tolga1903

Son kez izlemek dilegiyle seni ya

Çevrimdışı goktasoktay

Şimdi tekrar gördüm de, gol yediğimiz pozisyonda asisti yapan adam kendini yere atmış. Baya baya hakemi aldatmaya yönelik hareket yani. Hakemin orada düdüğü çalıp adama sarı göstermesi ve bizim serbest vuruş kullanmamız gerekirdi.

Çevrimdışı 38life

1 puana oynuyoruz :D

Hayır neden 1-0 öndeyken alınmadı o zaman?

Çevrimdışı kahyaoglueren

Ersin dışında oyuna girecek kimse kalmadı.

Çevrimiçi levitate

İnşallah bir daha görmeyiz
geçen sene sakatlanıyordu görmüyorduk :D artık hayırlısı

Çevrimdışı worns

kırk yaşındaki 1.lig stoperleri tarafından ezilen santraforumuz da sezonun kalanı adına güven verdi.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Hayır neden 1-0 öndeyken alınmadı o zaman?
Sergen’in prensi

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi Samet Ç

Etiketler: