Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 77 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu  [Okunma sayısı 375639 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Çevrimdışı Nartallo

Sergen'de istifa edebilecek Beşiktaşlılık, yönetimde de görevden alabilecek cesaret yok.

Olan Beşiktaş'a oluyor.

Çevrimdışı ALDENYX

Şu 4 oyuncuyu hiç bozmamali aksilik disinda kalede Ersin defansda Serdar sol bek Ridvan orta alanda Can...4 4 2 dewam edecekse Sergene bir tavsiyem batsuhayi nkodu yan yana yap ridvani önde dene...
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimiçi Samet Ç

Çözüm bulamıyorum ne yapacağımı bilmiyorum diyen hocayı tuttular takımın başında. Dortmund maçında tarihi bir skor bizleri bekliyor şimdiden hazırlayın kendinizi.

Çevrimdışı sefaköykartali

Kadromuz kalitesiz değil, mühendisliği sıkıntılı ve hoca çok formsuz. Merkezde tempo yapabilen, savunma hücum arası bağlantıyı kurabilen 1 adet oyuncumuz yok. Gedson transferi olsaymış çok rahatlatırmış gibi. Hem alex hem pjanic, fizik mücadele ve tempo konusunda yeterli olamadılar, başka şeyleri çok üst düzey yapıyorlar ama ikisi birden fazla lüks olurken, stoperde sakar welinton ve formsuz vidaya, orta sahada da genel olarak koşmayan, tempo yapamayan bir orta sahaya kalmış olduk. Atiba da eskisi gibi değil o yükü tek başına çekemiyor.

Ersin
Rosier - X X - Rıdvan
X X
Ghezzal X Nkoudou
X

Merkeze tempo sorununu çözecek orta sahalar, golcü bir forvet ve kaliteli fiyat performans stoperleriyle bu kadro yine şampiyonluk kadrosudur. Seneye yapılacak doğru hamleler ve doğru hoca tercihiyle biz yine şampiyonluğa oynarız. Olan bu sezona oldu. İnşallah seneye de aynı hataları tekrar etmeyiz.

Çevrimiçi Akil Emre

1 mağlubiyete aynı şeyler konuşulur, 1 ay önce göndermemiz gereken hocadan hala başarı bekleniyor. Önce hocam sıfır puanını alıp bizi iyice rezil etsin sonra yine konuşalım.

Çevrimiçi levitate

Çözüm bulamıyorum ne yapacağımı bilmiyorum diyen hocayı tuttular takımın başında. Dortmund maçında tarihi bir skor bizleri bekliyor şimdiden hazırlayın kendinizi.
dortmund yüksek ihtimalle bebelerle çıkacak ama yine yenerler bizi
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

paşa maçı 11'ini yazıyorum

ersin
rosi-vida-weli-umut
josef-pjanic-atiba
larin nkoudou
batsu

ghezzal sakat diye oynamaz, belki larin kesilip kenan başlar

ilk 20 dk baskılı başlarız 35-40 gibi golü yer kaybederiz sonrası aynı terane
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Erman1903

Yapıştı koltuğa, rezil oldu ve güçsüz ya o yüzden istifa etmiyor ne de olsa bundan kötüsü olmaz biraz çıkış olur hesabı.

I AM KESTANE.

Yönetim'e de yazıklar olsun, bu Twitter mafyasından mı korkuyorlar tazminat verecek para mı yok nedir bilmiyorum.

Bakın bu adamcı, Umut Güner tayfa Beşiktaş'ın kanseridir resmen zehirliyorlar taraftarı. Kulübe en büyük zararı veren bu gerilla tipler bunların kökünü kazımak lazım yönetimi baskı altına alıp istediklerini yaptırıyorlar.

Umarım biran önce kulübün dernek statüsünden çıkması adına somut adımlar atılır yoksa aklı fikri olan taraftar desteğini iyice çekecek, bu cahiller ordusuyla mücadele edemeyiz. 

Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ:

"Sergen Yalçın'ın kadro dışı talebi olmadı.”

Reçetede ne yazıyor baba o zaman nurofen mi yazdı burun spreyi mi yazdı bu adam? Iki maç önce oyunculara suç atıp şu an kadro dışı istememek ne? Sıkıntısı neymiş yani ben cidden anlayamıyorum, altı ayda yıllarca başarıdan başarıya koşarız rüyasından nerelere geldik Allahım yarabbim ya.

?t=T-yhfPcw1FfYZpkzMdjtBQ&s=19

İmza. Bu tayfadan acilen kurtulmamız lazım. Zaten muhtemelen 3 4 maç sonra çıkışa geçemezse kendisi utancından bırakacak, şahsen bugün bırakıp başaramadım, kusura bakmayın dese tek bi laf etmeden önümüze bakardık, ama istifa edememe cesaretsizliği Sergen Yalçın a yakışmadı.

Çevrimiçi Samet Demir

Hoca 4-4-2 de ısrarcı demek ki

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi tolga1903

paşa maçı 11'ini yazıyorum

ersin
rosi-vida-weli-umut
josef-pjanic-atiba
larin nkoudou
batsu

ghezzal sakat diye oynamaz, belki larin kesilip kenan başlar

ilk 20 dk baskılı başlarız 35-40 gibi golü yer kaybederiz sonrası aynı terane

Aynen öyle olacak maçın gidişatı. Yusuf erdoğan boş kaleye yanındakine falan çevirecek böyle rezalet takım nasıl olur da hocayla devam kararı alır neyi çözecek bu adam napacağımı bilmiyorum demesine rağmen bu nasıl akıl tutulmasıdır ulan anadolu takımı bile kan değişikliğiyle 1 2 galibiyet sıkıştırıyor bizim takım şu an ligin net olarak en kötü takımı nasıl müsade ediyorlar şu duruma

Çevrimdışı ardiles

Beşiktaş yönetimden ricam, forumdaki hakim görüş her ne ise lütfen tam tersini yapın. Taraftar Sergeni istiyorsa sakın almayın, Sergen gitsin istiyorlarsa sakın göndermeyin.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Bu aksam 2021-2022 sezonu bitmistir
Yeni sezona yeni bir yonetim yeni bir hocayla gireriz umarim  :)
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı ardiles

yönetimin sergenle değil, futbolcularla görüşme yapması lazım hocayı mı istemiyorlar yoksa sorun başka bir yerde mi
İşi bu noktaya getiren futbolculardı zaten. Yönetim Sergen hocaya güvenoyu vermiş oldu. Şimdi futbolcular düşünsün. Her kim/kimler sabote ediyorsa topun ağzında şuan, devre arası şutlanırlar. Sergen hocaya eleştirim olsa da sahada oynanan berbat futbolu sadece hocayla açıklayamıyorum.

Çevrimdışı COB

Benim için bu yıl bitmiştir. Büyük konuşmak istemiyorum ama Sergen gidene kadar da maç falan izlemiyorum. Yönetimin de karar alacak cesareti yok ise boşuna orada durmasınlar. Kriz anlarında çözüm bulamayacak kadar basiretsizler.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Benim için bu yıl bitmiştir. Büyük konuşmak istemiyorum ama Sergen gidene kadar da maç falan izlemiyorum. Yönetimin de karar alacak cesareti yok ise boşuna orada durmasınlar. Kriz anlarında çözüm bulamayacak kadar basiretsizler.
Ben iki hafta önce bıraktım maç izlemeyi. Zihnen ve mental olarak bittiğini haftalardır gösteren ve nihayetinde de bunu ikrar eden hocayla devam ediyoruz. Diplere doyamadık demek ki....

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı Erman1903

Mustafa Cengiz vefat etmiş, Allah rahmet eylesin. Kendisi malum şahıs hakkında söylenmesi gereken bazı gerçekleri ender görülen bir cesaretle dile getirmiş ve camiasından linç yemişti. Eminim Çebi de hocayı yollayıp sebeplerini açıklasa bizdeki adamcı tayfadan benzer muameleyi görürdü. Saha hakkında ağzını açmayanlar yeni planlamada uzman kesilir fırsat buldukça eleştirir hocalarını geri getirmenin yolunda olurdu.

Şimdilik adamcılık kazandı ama değişim er ya da geç olacaktır, en azından seçim zamanı - o vakit vizyonu Sergen olan bir zat çıkacağını sanmam. Bundan sonraki Grafikte biraz toparlanma gözükebilir ama uzun dönemde Sergen'le sağlıklı bir trend mümkün gözükmüyor. Hele başarı, bence imkansız. Minimum 2-3 sezon Anadolu'da pişip bir şeyler göstermesi lazım. Bana kalsa şu görüntüden sonra o şekilde de geri getirmem ya neyse, romantik olunduğu için isteneceği kesin.

Ben yönetimin burada seçimi kaybettiğini düşünüyorum açıkçası kazanacak olsa bile uzun dönemde kaybetti. Böyle her durumda sadece ilerle tuşuna basarak yöneticilik yapılmaz. Sosyal medyada yapılan algının akışında ilerlemek olmamalı olayımız Şl hikayesi, yıldızlar bilmem ne gördük.

Teknik ve yönetim personelimizden şu veya bu beklentilerim artık yok. Fazla ilgilenmemek işi oluruna bırakmak izleyip görmek en iyisi, zaten işi bu olanlar da öyle yapıyor.

Çevrimdışı mrred

Dur hele daha Sergen gitmedi. Bu yönetim gönderebilecek mi o bile belli değil. Bak sabahtan beri göndermeyi bile beceremediler. Gönderseler yenisi gelene kadar 2 hafta geçer.

Bak sen şu sergen yalçına işler sıkışınca Başkanın ayağına gitmeye başlamış . Sen Genel Kurulun seçtiği Beşiktaşın en saygın makamını temsil eden insanı ne hadle ayağına çağırıyordun ? Sırf o twitterdaki davar sürüsü seni destekledi diye
 kendini Beşiktaş'tan üstün mü sandın ?

[ Son Düzenleme: 29 Kasım 2021, 14:41:17 mrred ]
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Bu mükemmelmiş  :D :D
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Yapıştı koltuğa, rezil oldu ve güçsüz ya o yüzden istifa etmiyor ne de olsa bundan kötüsü olmaz biraz çıkış olur hesabı.

I AM KESTANE.

Yönetim'e de yazıklar olsun, bu Twitter mafyasından mı korkuyorlar tazminat verecek para mı yok nedir bilmiyorum.

Bakın bu adamcı, Umut Güner tayfa Beşiktaş'ın kanseridir resmen zehirliyorlar taraftarı. Kulübe en büyük zararı veren bu gerilla tipler bunların kökünü kazımak lazım yönetimi baskı altına alıp istediklerini yaptırıyorlar.

Umarım biran önce kulübün dernek statüsünden çıkması adına somut adımlar atılır yoksa aklı fikri olan taraftar desteğini iyice çekecek, bu cahiller ordusuyla mücadele edemeyiz.
Son 5 senedir ikinci kez beşiktaş maçını izlemedim. Kazanacağımıza zerre inancım yoktu. Çok acı...
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Bundan sonra transfer döneminde isterse messi olsun bir topçuya 1.5 milyon eurodan fazla verdiren yönetim, yönetici veyahut TD ya da her kimse gözünde Beşiktaş'ı satıyor demektir.
The great gig in the sky

Çevrimiçi levitate

bir şey olmamış gibi dewam

Çevrimdışı Karabay

Bundan sonra transfer döneminde isterse messi olsun bir topçuya 1.5 milyon eurodan fazla verdiren yönetim, yönetici veyahut TD ya da her kimse gözünde Beşiktaş'ı satıyor demektir.
Valla 1.5 milyona messi alınırsa ben de o işin altını kurcalarım.

Yönetime benden de açık bir göz dağı...

Çevrimiçi Samet Demir

Messiyi alacaklarına c.ronaldo gelsin. Yani bence.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Etiketler: