Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 79 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu  [Okunma sayısı 375488 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Çevrimdışı MUSTAFA_

Guti hernandez şuan ne yapıyor acaba

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ne yapıyorsa devam etsin. Bizim yöneticilerle iş yapamaz.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

Ne yapıyorsa devam etsin. Bizim yöneticilerle iş yapamaz.
Okan buruk?

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı MUSTAFA_

Okan buruk?

Dur hele daha Sergen gitmedi. Bu yönetim gönderebilecek mi o bile belli değil. Bak sabahtan beri göndermeyi bile beceremediler. Gönderseler yenisi gelene kadar 2 hafta geçer.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi yaço58

Kötü sonuçlar olur oldu hocaya tribünler falan destek çıktı da ben sportingden Giresun'dan falan 4 yenmesini kabul edemiyorum ayrıca hocanın çözüm bulamıyorum Beşiktaş her sene şampiyon mu olacak gibi açıklamaları artık istemediğini gösteriyor zorlamaya gerek yok taraftar gereken desteği verdi bu duruma geldiysek önce bir hoca kendini sorgulasın ajax Altay deplasmanlarijda 18 kişilik kadroyu oluşturamadik bu sakatlıkları Bi açıklasınlar o dönem ne kadar puan kaybettik ritm falan zaten kalmadı geçen sene efsane şampiyonluk alıp bu sene bu durumda olmak çok üzücü bu arada twitterda bir grup var hocayı yiyorlar diyen de maalesef hoca kendini yedi kimsenin bise yaptığı yol tek yetkili kendisiydi taraftar full destek verdi bu durumu bizler hsketmedik

Çevrimiçi levitate

Okan buruk?

özel bir durumdan dolayı çalışmıyormuş
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

çözüm reçetesi sunacakmış diyorlar, reçete varsa 2 aydır napıyorsun o zaman uygulasana

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı kahyaoglueren

Çözüm yok diye 2 haftadır açık açık söyleyen teknik direktörle devam edeceğiz.

Çevrimiçi tolga1903

Henüz aralık ayı gelmedi liderin 16 puan gerisindesin, şampiyonlar ligi'nde fenerle yıllardır dalga gectiğin duruma düşüp 0 çekmişsin, takım 25.ci dakikadan itibaren her maç istisnasız düşüyor oyun olarak hiçbir şey vaadetmiyor kariyerli ve pahalı oyuncuların elinde patlamış tarihinin en kötü sezonlarından biri ve hala daha sergen gitme edebiyatı yapıyorsun. Ulan adam çözüm bulamıyorum diyor çıkış yok diyor motivasyonunu kaybetmiş takımın bu adama inancı kalmamış görüyorsun işte bu adamcılığı niye yapar ki bir insan sen besiktaş'ı mı tutuyorsun sergen'i mi tutuyorsun hiç mi üzmedi seni dün yediğin 4.cü gol ulan bu gs ve fatih terim nasıl bir tümörse bizimkilere de yaydı şu ne yaparsa yapsın vazgeçmem salaklığını bu şekilde güdülen 2 kesim vardı ülkede biri gsliler diğeri malum kesim 3.cü olarak sizler anılacaksınız sergen taparlar.

Çevrimdışı ferdi1903

devam karari cikmis, hahahahaha :lol: :tabe: :D demekki yeterince rezilik olmamis daha

yaziklar olsun, bu sezon mac falan izlemem artik

Çevrimiçi levitate

adam oyuncularını medya önüne atıyor ondan sonra ayağa kalkacakmışız kesin öyle olur

Çevrimiçi levitate

bir süre maç falan izlemem ben sizlere ve izleyenlere sabır diliyorum

Çevrimdışı ferdi1903

adam oyuncularını medya önüne atıyor ondan sonra ayağa kalkacakmışız kesin öyle olur

oyunculara ve kendine güveniyormus öle demis, lan 3aydir nerdeydi aklin liderden 16 puan fark yedimizin farkinda deil galiba

Çevrimdışı can1903

Sen beni taraftara yem edemezsin, top sende.  :money:
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi Necmi

Yönetim sergene henüz kupayı kaybetmedin köy takımına elenip rezil olalım iyice ondan sonra gidersin demiş

Çevrimiçi levitate

Sen beni taraftara yem edemezsin, top sende.  :money:
iç siyaset yüzünden olan bize oluyor

e şimdi hiç bırakmaz? salakça bir karar

Çevrimdışı sefaköykartali

Yönetim topu kendi üzerinden attı, bu sezonu da çöpe atmış oldular. Ama bu şekilde taraftarın tepki gösterdiği, ghezzal kim, abu sakat, rosier kim denilen sezonda şampiyon kadroyu kurmuş, taraftarın istediklerini harfiyen yaptıkları sezonda başarısız olmuş olacağız. Bu da gelecek sezonlarda taraftarı dinlememe özgürlüğü sağlar. Zaten dinlenmesi yanlış da yanlış yapa yapa doğru yola gelmiş olacağız diye düşünüyorum.
Ayrıca Başkan Sergeni de erkenden yemediği için eski yönetim sevdalılarının ağzına laf vermemiş oldu. Kulüp siyaseti için doğru ama bu sezon için yanlış kararı vermiş olduk.
Başkan bu karar sayesinde Mayıs 2022de seçilir, yeni istediği hocayı getirir, artık bütçeye, ekonomiye ve hedeflere göre kadro planlamasını da yapar. Olan bu sezona oldu, bu saatten sonra futbolcularına suçu atan, mücadele etmemekle suçlayan hoca ya neşter vuracak, başka bir oyun, sistem ortaya koyacak, ya da yıl sonuna kadar böyle rezil oynatmaya devam edip bir daha gelme şansını da ortadan kaldıracak.

Çevrimdışı Umutcan Kaya

oyuncuların vücut dili birçok şeyi anlatıyor, ya bazı oyuncuların bileti kesilecek yada sonu yine Sergen istifa olacak, adaylara bakınca aslında doğru tercih yapıldı kimse gelip bu takımı kolay kolay almz ve kaldıramaz olan gelen adama olur. Sezon ortası veya sonunu bir sekilde getirmemiz lazım
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı Umutcan Kaya

yönetimin sergenle değil, futbolcularla görüşme yapması lazım hocayı mı istemiyorlar yoksa sorun başka bir yerde mi
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi levitate

istifa etmemiş deniyor isterseniz görevden alın muhabbeti dönmüş, yazık

Çevrimdışı Umutcan Kaya

+ son bir şey daha ekliyorum,
sergen yanına kesinlikle oyunu okuyan gerektiğinde söyleyen bir yardımcı alması lazım bknz; çağdaş
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı MUSTAFA_

Size dedim ben bu yönetim beceriksiz diye anlatamadım kendimi. Alın size yönetim. Herkese iyi seyirler...

Bundan sonra acı çeke çeke yönetimi de Sergen'i de eşit olarak eleştirirsiniz. Bu dakikadan sonra ikisi birlikte gider, gitmesi gerekir. Kimse sorumlu aramasın bundan sonra başka yerde. Ben Beşiktaş orucuma devam edeceğim. Umarım her şey iyi olur.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

?t=XjOwHqzHK-uBbjCRdV2oZw&

çok haklı

Çevrimdışı MUSTAFA_

Bundan sonra tüm oklarım yönetimde. Sergen'e laf söylemek anlamsız.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Etiketler: