Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 85 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu  [Okunma sayısı 375585 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Çevrimdışı sefaköykartali

Şenol Güneş bu sezon bu kadrodan en iyi verimi alacak hoca olacaktır. Ancak ilerleyen sezonlar için doğru olur mu bilemiyorum. Bence Edin Terzic kabul ederse hemen gelsin, sezon sonuna kadar eldeki kadroya bi baksın seneye elde kimleri tutmak isteyecek, nasıl bir oyun oynatacak onları görsün. Rıdvan, Ersin, Serdar, Can, Güven gibi gençlere baksın. Seneye zaten orta saha merkezi, forvet, stoperler, nsakala, atiba, oguzhan, lens, boyd vs. Yük kontratların hepsi bitiyor. Oynayacağı oyuna göre taktik, kadro vs denesin. Elde parlatılabilecek isimler de var. Ghezzal, Alex gibi kaliteli ayaklar da var. Stoperlerin kalitesini,merkez orta sahanın temposunu ve gücünü arttırabilirsek ve abuş şekli golcü işini çözersek seneye yine kafa kafaya oynayacak bi takımımız olur.
Çalışma motivasyonu olmayan emeklilik kafasına girmiş Şenol hoca bu sezonu kurtaracak diye gelecek 3 4 senenin planlamasını çöpe atmayalım.

Çevrimdışı ardiles

Sergen hocanın maç sonu basın toplantısı güzeldi. Hiç eğip bükmeden anlatmış. Eyvallah.

Çevrimiçi Necmi

Bilic nedir yapmayın, kafayı yiyecegim. Yine saçma sapan romantizm, taraftar saçmalıkları, kaybedilen derbiler..
Yerli gelecekse Okan'ı getirin geçin. Hiç değilse kazanma güdüsü olan ve bunu başarmış birisi.
sezon başı olsa istemem ama şu anda en mantıklı çözüm olur rasyonel düşünmek gerekiyor taraftarın suratına bakarak yalan söyleyen birini beşiktaşın başında görmek istemiyorum gönül elbette iyi bir yabancı isim ister ama bu mali durumda imkansız hiç bilinmedik bir isimlede yazı tura atılmaz
Gerçekler acıdır acıtır net söyleyeyim şenol olacaksa sergeni tercih ederim ama %60-70 başarılı olma olasılığı olan yabancı bir bilinmeyene isabet ettireceklerse onada varım

Çevrimiçi yaço58

?t=GWdpHVnYrcLKFaBrMkF2YA&s=19
Hoca maalesef şampiyon olup işleri bu noktaya kendi getirdi önce sözleşme krizi ve ardından bu durum kendi adına üzücü taraftara yazık etti transfer dönemi herkes nasıl heyecanlıydı şampiyon olmuşuz elimize fırsat gelmiş falan şimdi geldiğimiz duruma bak kaç haftadır maçlara öylesine bakıyoruz stadda 10 bin seyirci var çok üzücü gerçekten

Çevrimiçi Necmi

Hoca maalesef şampiyon olup işleri bu noktaya kendi getirdi önce sözleşme krizi ve ardından bu durum kendi adına üzücü taraftara yazık etti transfer dönemi herkes nasıl heyecanlıydı şampiyon olmuşuz elimize fırsat gelmiş falan şimdi geldiğimiz duruma bak kaç haftadır maçlara öylesine bakıyoruz stadda 10 bin seyirci var çok üzücü gerçekten
onbin 😳 nerde gördün o kadar seyirciyi

Çevrimiçi yaço58

onbin 😳 nerde gördün o kadar seyirciyi
Twitter da gördüğüm.rakamdi abi yanlış olabilir ama çok önemli değil o stad bu takım bu durumdaysa herkes hesap vermeli

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

En büyük yönetim muhalifi olarak mevcut durumda tek suçlu sergen yalçındır.
Ben yönetime suç bulamıyorum valla.
Ha suçları başka yönde ama şuan bu andan itibaren sergenle yollar ayrılması lazım. ne yazıkki şenolu getirecekler. sezonun geri kalanını da izlemem zaten. çağdaşı farnioliyi falan getirsele keşke.

Çevrimdışı ardiles

Sergen sorumluluğu aldı ve istifasını sundu. Ondan beklediğimiz hareket buydu. Yönetim istifayı kabul etmezse Sergen hocayla yeniden anlaşmış gibi oluruz ki alternatiflere bakınca Sergenin devam etmesi ve devre arası golcü alınması bence en doğru karar olur.

Bu arada güleceksiniz ama bana soracaksan olursanız şampiyonluk hala kaçmadı ts falan hayatta olamaz. Devre arasına kadar ortalama taktik bilen belli bir disiplinde oynatan ciddi bir antrenör olursa biz hala şampiyon olabiliriz. fb ve gs ile aramızda o kadar fark yok.

Çevrimdışı Erman1903

zaten bvbyi bıraksa 100 tane talibi var

bence ajax modeli falan bize ters, bize gidecek olan ne çok yaşlı ne aşırı genç oyuncularla dengeli bir kadro kurup iyi bir hocayla verim almaya çalışmak. ama bu hoca öyle belli şeylere takık yaşı fazla birisi olmamalı, 40-50 yaş arası hırs dolu sosyopat birisi lazım bize :D

şu sıralar marcelo gallardo ilgimi çekiyor niye bilmiyorum. adamın soyismi bile tutması için yeterli

40-50 bence de ideal Gallardo iyi bir hoca, çok zeki de bir futbolcuydu zamanında. Şu anda zaten elde bir kadro var istesek de o model olmaz ama bundan sonraki transfer stratejimizin değişmesi gerekiyor artık ütopik maaşlar, modası geçmiş topçular hikayesi bitmeli. Bu takımda 1-2 tane öyle bayrak oyuncu koyarsın onlar da modern futbola uygun olur, gerisini iş yapan adamlar olacak, değerini bulduğu zaman elden çıkarıp kar yapacaksın, aksi halde o milyonları verdiğin adamlardan bir kısmı performans yapmıyor, kimisi kontratı bitince bırakıp gidiyor. Bak daha bir adet satışımız yok 2,5 senedir insaf.

40-50 bence de ideal Gallardo iyi bir hoca, çok zeki de bir futbolcuydu zamanında. Şu anda zaten elde bir kadro var istesek de o model olmaz ama bundan sonraki transfer stratejimizin değişmesi gerekiyor artık ütopik maaşlar, modası geçmiş topçular hikayesi bitmeli. Bu takımda 1-2 tane öyle bayrak oyuncu koyarsın onlar da modern futbola uygun olur, gerisini iş yapan adamlar olacak, değerini bulduğu zaman elden çıkarıp kar yapacaksın, aksi halde o milyonları verdiğin adamlardan bir kısmı performans yapmıyor, kimisi kontratı bitince bırakıp gidiyor. Bak daha bir adet satışımız yok 2,5 senedir insaf.

Bunu yapacak ciddi bir yönetim ve antrenör ekibinin geleceği hayaliyle geçen dolu dolu 25 yılım var abi.

Çevrimdışı Erman1903

Bu arada güleceksiniz ama bana soracaksan olursanız şampiyonluk hala kaçmadı ts falan hayatta olamaz. Devre arasına kadar ortalama taktik bilen belli bir disiplinde oynatan ciddi bir antrenör olursa biz hala şampiyon olabiliriz. fb ve gs ile aramızda o kadar fark yok.

S.Y ile imkansız. Onsuz çok zor ama imkansız değil hala matematiksel olarak mümkün.

Çevrimiçi levitate

adam olmuyor deyip bırakmak istediğini söylemiş niye hala inat ediliyor anlamıyorum
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

daha 24 hafta var zaten ts bu balla o kadar devam edemez
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı ardiles

Atan ve tutan iyi olacakki saha içi ve dışındaki hatalar tolere edilebilsin. Kalede bir şekilde idare ediyor da Batshuayinin bitirici olmaması bizi bitirdi.

Çevrimdışı Erman1903

Bunu yapacak ciddi bir yönetim ve antrenör ekibinin geleceği hayaliyle geçen dolu dolu 25 yılım var abi.

Çıkmadık candan umut kesilmezmiş ben de senin gibiyim ama iş sürdürülebilir olmaktan çıktı başkan da en son bunu söylemişti. Sezon sonu kontratlardan açılan bütçeyle yine aynı tas aynı hamam gidemeyiz, bu kulübün bir daha böyle bir fiyasko planlamayı kaldıracak canı kalmadı.

Oynamak istediğin oyuna, yönettiğin bütçene uygun adam alacaksın yıldız ve isim oyuncu olmak tek geçerli sebep olmamalı.
[ Son Düzenleme: 28 Kasım 2021, 01:49:54 Erman1903 ]

Çevrimiçi Necmi

Twitter da gördüğüm.rakamdi abi yanlış olabilir ama çok önemli değil o stad bu takım bu durumdaysa herkes hesap vermeli
%13 doluluk vardı beşbin küsur

Çevrimiçi levitate

aslında o tip adamların alınacağı sezon buydu ama dedelerle takılıp yine de iyi iş çıkardık. twitter'da ekonomiyle ilgili hesaplar raporları falan incelemişler, takım maliyeti geçen seneye kıyasla inanılmaz artmamış ilginç bir şekilde

bu sezon şampiyon olsak biten sözleşmeler ve açılan bütçeler ile önümüze daha rahat bakıp dediğin tipten adamları kovalayabilirdik, onun yerine bu saçmalıklarla uğraşıyoruz

garantici takılıp, geniş kadro isteyen, en bilindik ve istediği adamları aldıran hocanın hiçbir şey yapamaması üstüne bir ton sakat vermesi de trajikomik oldu

Çıkmadık candan umut kesilmezmiş ben de senin gibiyim ama iş sürdürülebilir olmaktan çıktı başkan da en son çıkıp bunu söylemişti. Sezon sonu kontratlardan açılan bütçeyle yine aynı tas aynı hamam gidemeyiz, bu kulübün bir daha böyle bir fiyasko planlamayı kaldıracak canı kalmadı.

Oynamak istediğin oyuna, yönettiğin bütçene uygun adam alacaksın yıldız ve isim oyuncu olmak tek geçerli sebep olmamalı.

Evet hepimizin ortak noktasına varıyoruz işte geçen seneki taktiği oynatabilecek disipli bir antrenör ve oyuncu seçimi.

Çevrimiçi levitate

bruh

Çevrimiçi Necmi

bruh
anlaşıldı bu gece uyutmayacaklar bizi zaten uyuyamayızda kafayı yenilgiye takmamıza engel olacaklar unutturacaklar sonra pat sergenle devam kararı alındı istifası kabul edilmedi diyecekler herkes mutlu taraftar şaşkın the end

Çevrimdışı ardiles

Biliç ismi geçiyor aman Allahım! Hoca kalsın golcü gelsin. İlla biri geri dönecekse Aboubakarı tercih ederim. Giderken bizi büyü yaptı karaoğlan.

Çevrimdışı GreenBook

Sergen ısrarı çebiyide götürebilir
Üst üste kötü sonuçlar sergene kefil olan çebininde taraftarlar nezlinde kredisinin tükenmesine neden olur

Çevrimdışı Erman1903

aslında o tip adamların alınacağı sezon buydu ama dedelerle takılıp yine de iyi iş çıkardık. twitter'da ekonomiyle ilgili hesaplar raporları falan incelemişler, takım maliyeti geçen seneye kıyasla inanılmaz artmamış ilginç bir şekilde

bu sezon şampiyon olsak biten sözleşmeler ve açılan bütçeler ile önümüze daha rahat bakıp dediğin tipten adamları kovalayabilirdik, onun yerine bu saçmalıklarla uğraşıyoruz

garantici takılıp, geniş kadro isteyen, en bilindik ve istediği adamları aldıran hocanın hiçbir şey yapamaması üstüne bir ton sakat vermesi de trajikomik oldu

Aslında takım maliyeti epey arttı ama ne kadarı yansıtılıyor Hoca'nın maaşı dahil edilmiş mi, Rosier için 5M'în bu sezon ne kadarını vereceksin, o para önümüzdeki sezonların bütçesinden düşecek. Senelik olarak bakarsan aldatıcı olur. O sınırları belirleyenler banka ve federasyon, senin geleceğin onların umurlarında değil. Geçen sezon zaten gelirin yoktu pandemi dolayısıyla, bu sezon da pek olduğu söylenemez + satışın yok üstüne Larin gibi bir para çuvalı vardı elinde bu adam bedavaya gidecek.

Bu bütçeler son kuruşuna kadar harca diye verilmiyor ayağını yorganına göre uzatacaksın bankalar senin için bunu yapmaz kendi sınırlarını kendin belirleyecek ve arap zenginleri gibi davranmayacaksın. Araplar en azından elindeki parayı savurur biz Türkler onlardan fenayız bir türlü algılayamıyoruz içinde olduğumuz cendereyi.  Şu ana kadar görülen bu sezon verdiğimiz paralar hiçbir işe yaramadı havaya attık onları.

Eh sakatlanırlar tabi bu sezon zaten neyimiz doğru gidiyor ki, mal bulmuş magribi gibi saldırdık topçulara al al al. Böyle olur tabi kendi durumuna bakmadan bir şeyi haddinden fazla istersen onlarla teste tabi tutulursun sakatlanmasalar sürpriz olurdu. Hocada da benzer mevzu, paramızla rezil olduk.

Çevrimdışı ardiles

Sergen ısrarı çebiyide götürebilir
Üst üste kötü sonuçlar sergene kefil olan çebininde taraftarlar nezlinde kredisinin tükenmesine neden olur

Yaz döneminde Sergen ısrarı taraftarı “götürmüş“ durumda. Bence hiç seslerini çıkarmadan usulca yerlerine otursunlar ve nerede hata yaptıklarını düşünsünler.

Etiketler: