Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 69 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu  [Okunma sayısı 375674 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Çevrimiçi levitate

bir çıkış görebiliyor musunuz diye sordular hayır dedi bruh
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

Tazminatın peşinde almadan gitmez
bu güne kadar hiç bir kulüpden tazminat almamış kendi söylemişdi

Çevrimiçi Necmi

bir çıkış görebiliyor musunuz diye sordular hayır dedi bruh
gerçekten bunu dediyse kovun beni demek bu

Çevrimiçi tolga1903

Ya başkan bırak hakemi onu bunu 12 maçta 10 mağlubiyet almışsın bırakkkk şampiyonlar ligi'nde de hakem yüzünden mi 0 çektin bırak pisliği üstünüzden atmaya çalışmayın giresun'dan 4 tane yemişsin yüzünüz olsun biraz ne hakemi

Çevrimiçi tolga1903

Adana demir maçında harcandıktan sonra çıkıp örgüt bunlar diyecektin başkan, o maçın var hakemi senin maçına verilince çıkıp konuşacaktın iş bitmiş 13 puan geriye düşmüşsün giresun sana istanbul'da 4 tane atmış skoru geçtim oyun olarak kazandığın 1 tane maç yok hakem diyorsun şaka mısın sen

Çevrimiçi levitate

ne haklı sebebi başkan ne anlatıyorsun ya
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Kartal Ç

bizim lige uygun boşta t.direktör kimler var? adama gelirken peşin peşin söylesinler içine düşeceği ortamı.

Çevrimdışı Erman1903

Mantıklı olan bu yol ama işte bakalım ne yapacaklar. Genelde düşünmediğimiz bir şey yapıyor bu yönetim. Seçimi düşünerek yerli bir hocayaa gideceklerini düşünmek en akılcı seçenek gibi duruyor. Daha fazlasına vizyon yetiremezler.

Birkaç maç önce Şenol hariç kurt bir yerli hoca bizi tekrar yarışa sokabilirdi ama şu an için bunun pek mümkünatı kalmadı. Flaş ve donanımlı genç yabancı ilerisi adına hayırlısı olur ama doğru kişinin bulunabileceğine ve olması gereken çalışma ortamının oluşturulabileceğine dair şüphelerim var. Bir ara yönetim çok hevesliydi bu Ajax modeline ama aradan çok zaman geçti. Yapamayacaksak herhangi bir yerli işimizi görür sezon sonuna kadar. Hem hocaya boşa para vermemiş olur hem de yanlış bir planlamayla kendimizi iyice bitirmemiş oluruz.

Çevrimiçi Samet Ç

bu güne kadar hiç bir kulüpden tazminat almamış kendi söylemişdi
Hiçbir kulüpte bizden alacağı kadar parayı bırakmak zorunda kalmadığı içindir o ilki biz oluruz

Çevrimdışı Nartallo

İki maç önce avans veriyordun şimdi çete mete geveliyorsun başkan.

Söylediğiniz lafın mürekkebi kurumadı.

Ne oldu şu maçta, penaltı gayette penaltı, bize verilmese, hakemin kulaklarını çınlatırdık. Kırmızı da Necip'in ihaneti...

Azıcık yönetebilme kapasiteniz olsaydı, içerdeki Lisbon maçında biletini keserdiniz...

O kadar korkaksınız ki, adım atamıyorsunuz, hesap soramıyorsunuz, Sergen sizinle çocuk gibi oynuyor...

Sergen'le beraber gidin.

Çevrimdışı can1903

Herkesin biri bile kalmaz dediği Ghezzal-Rosier ikilisini takımda tutup üstüne Batshuayi-Alex-Pjanic alıp gününde bütün maaşları ödeyen başkan güçsüz ve suçlu  2 aydır hiçbir bok oynatamayan 2 galibiyeti olan hoca süper. Başkan olsam yarın paramı ister bırakırım. Bu taraftar topluluğuna 16 şampiyonluk çok fazla.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı MUSTAFA_

Herkesin biri bile kalmaz dediği Ghezzal-Rosier ikilisini takımda tutup üstüne Batshuayi-Alex-Pjanic alıp gününde bütün maaşları ödeyen başkan güçsüz ve suçlu  2 aydır hiçbir bok oynatamayan 2 galibiyeti olan hoca süper. Başkan olsam yarın paramı ister bırakırım. Bu taraftar topluluğuna 16 şampiyonluk çok fazla.
Sergen'i göndersinler. Yaptıkları tüm hamleleri hiç etti. Bu hamleler iyi olabilir ama ben iyi olduklarını hala düşünmüyorum. Düşünmemem için çok neden var. Ama şimdi konumuz futbol  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı ferdi1903

Can durumlar nedir haberin varmi? Ayrica sana katiliyorum, baskanin tek hatasi müdahele etmekte gec kaliyor 4 mac önce bu izdirabi bitirebilirdi

Çevrimdışı can1903

Sergen'i göndersinler. Yaptıkları tüm hamleleri hiç etti. Bu hamleler iyi olabilir ama ben iyi olduklarını hala düşünmüyorum. Düşünmemem için çok neden var. Ama şimdi konumuz futbol  :tabe:
Beşiktaş başkanını bir hocanın ayağına gönderdik, bu taraftar grubunun yazın yaptığı en büyük hata. Ben dahil.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı 38life

Başkan hocayı vaktinde gönderecek cesarete sahip olmadığı için güçsüz. Beşiktaşta böyle pasif başkan olmaz. 118 yıllık tarihin en uzun mağlubiyet serisi gelmiş hala pasif pasif oturuyor başkan. Böyle yönetim olmaz. Şirket yönetmiyorsun, futbol kulübü yönetiyorsun.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Samet Demir

Rıza Hoca nasıl olur ki

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı AigleBordeaux

Rıza Hoca nasıl olur ki

Riza hoca gelirse sezon sonu yine hoca arariz  :)
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Riza hoca gelirse sezon sonu yine hoca arariz  :)
Şuanda ki oyun taktik bilgisi ile bence

Rıza>>> Sergen

Çevrimdışı AigleBordeaux

Şuanda ki oyun taktik bilgisi ile bence

Rıza>>> Sergen
Sergen gitsin tabi ama Riza hoca'da gelmesin bize zaten geldi olmadi ve ondan sonra oyle bir buyuk basarisida yok
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi Necmi

Beşiktaş başkanını bir hocanın ayağına gönderdik, bu taraftar grubunun yazın yaptığı en büyük hata. Ben dahil.
gitmeseydi her söyleneni yapan birinin beşiktaş başkanlık koltuğunda işi ne oraya oturacak olanın sağlam irade ve kararlılığa sahip olması gerekir bugün çıkar sezonu sergen hocayla tamamlayacağız der ben bunu kabul ederim yada göndereceğiz der bunuda kabul ederim kabul etmeyeceğim şey birikerine bakarak haraket etmesi kararlarını sorgulamam yeterki kendi kararı olsun
O yüzden söylediğin şey yaşandıysa tam bir aciziyettir can

Çevrimiçi Necmi

Rıza Hoca nasıl olur ki

😳 olmaz

Çevrimiçi levitate

?t=hO8JMIhW1Qns9MJRXAhdjQ

...

Çevrimdışı Erman1903

Umarım Beşiktaş taraftarı futboldan zerre anlamayan, sürekli olarak saha dışını mevcut duruma bahane eden Twitter ağalarını dinlememesi gerektiğini anlamıştır. Sergen'in haftalar öncesinden gitmesi gerekiyordu, aksiyon alabilseydik belki bu durumda olmayacaktık - en azından bu kadar düşmezdik. Zaten yönetim aksiyon almakta gecikiyor bir de camiayı yönlendiren, göz göre göre sezonu satan adamcı tayfayla sınanıyoruz. Gidin Gs'yi tutun kardeşim, işte orada tam sevdiğiniz gibi bir profil var, ne zaman isterse bırakır ayaklarını bu camiaya bulaştırmayın leş herifler sizi. Daha konuşmayın futbol falan, kulübün burada olmasında en çok pay sahibi olanlardansınız.
[ Son Düzenleme: 27 Kasım 2021, 23:44:30 Erman1903 ]

Çevrimiçi yaço58

emeği geçenlere yazıklar olsun geçen sene şampiyon olunan kadrodan kimi tutarsın ghezzal ile rosieri derdi herkes takımda tutuldu 2si orta sahamız kötüydü pjanic gibi bir yıldız geldi sol bekte umut-rıdvan kalede mert-ersin rotasyonu oluşturuldu 10 numaraya alex forvete iyi yada kötü batsuayı geldi ne oldu peki önce sakatlıklar patlak verdi herkes bir bir sakatlandı altay deplasmanında ajax deplasmanında falan oynayacak oyuncu kalmadı geçen sezon şampiyon olmuşsun ve rezil bir şekilde bu duruma düşüyoruz çok çok üzücü ne desek boş beşiktaş iyiyse iyiyiz kötüyse kötüyüz sergen hoca ile hemen vedalaşmak lazım bu böyle gitmiyor

Çevrimiçi levitate

aaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAA

Etiketler: