Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu  [Okunma sayısı 381556 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Çevrimdışı ALDENYX

Nkodou - Larin - Bats - Ghezzal
ileride nasıl bir format olacak merak ediyorum.

Bana kalsa Larini keser orta sahaya Josef-Pjanic önüne Can'ı koyarım.
4 4 2 gibi gozukuyor kadro larin batduhayi ileride iyi pres yapar nkoduda burda olmazsa olmaz ghezaal . . .bende olsam josef  can yaparim  ileride cikartmam ileri  uc ne yapiyorsa yapsin  defansida serdar montero  yaparim hata olupda gol yiceksek serdar yapsin... biktim vida ve welingtondan  dewre arasida muhakkak  bir stoper boylu poslu bir orta sah bir golcu cenk harici....gonderebildiginide göndersinler kinseye laf etmem....
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimiçi sEuL

?t=PtZVawTJYmsIKAbQ_7kn0w

bu hafta menüde ersin varmış
Elinde ayagi duzgun geriden oyun kurabilen tek bir stoperin var, oynadigi maclardada fena bir performans gostermemis. Ama sen israrla her mac gol yediren Vida’yi oynatiyorsun.

Elinde iyi kotu satip para kazanabilecegin 2 oyuncu var (Larin’i kacti sayiyorum). Ama buyuk ihtimalle Ersin’ide bundan sonra zor gorecegiz kalede. Ridvan zaten istim ustunde, bir hata yaptiginda cocuk en iyi doneminde N’Sakala’nin yedegi olarak haftalarca klubeye mahkum edildi.

System, oyun plani, rakip analizi, teknik taktik zaten yoktu, forma adaletininde olmadigini goruyoruz uzun zamandir. Teknik ekibin oyuncu grubu ile diyalogununda iyi olmadigini okuyoruz ve duyuyoruz. Teknik ekip birakmiyorsa yonetim neyi bekliyor anlayamiyorum. Giresun karsisinda alinacak bir galibiyet ile sorunlarimizi halinin altina supurecegiz sadece, yazik gercekten.

Çevrimiçi levitate

Nkodou - Larin - Bats - Ghezzal
ileride nasıl bir format olacak merak ediyorum.

Bana kalsa Larini keser orta sahaya Josef-Pjanic önüne Can'ı koyarım.

saha içinde ne kadar berbat dizildiğimizi düşünürsek hoş olmayacak :D

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

giresun küçümseniyor, küme hattındalar ama öyle aşırı leş bir takım değiller, vasat oyuncularla bir şeyler yapmaya çalışıyorlar

sanıldığı kadar kolay bir maç olacağını düşünmüyorum
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

giresun küçümseniyor, küme hattındalar ama öyle aşırı leş bir takım değiller, vasat oyuncularla bir şeyler yapmaya çalışıyorlar

sanıldığı kadar kolay bir maç olacağını düşünmüyorum
önemli olan giresunun ne olduğu değil

Çevrimiçi MUSTAFA_

önemli olan giresunun ne olduğu değil
Sergen'in ne düşündüğü

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

?t=Rd5v-ap-K_G-wKkGrm-5ww

Çevrimdışı Kartal Ç

?t=Rd5v-ap-K_G-wKkGrm-5ww

valla ben yönetimden birinin çıkıp açıklamasını istiyorum bu sezon içerde oynadığımız her maç için kaç bilet satılmış ne kadar gelir elde edilmiş.
vip koltukları bi kenara ayırırsak en ucuz bilet 130 en pahalısı 330.
Belli bi gelir elde edelim ama tribünde de fazla taraftar olmasın diye yapılıyor sanki bi anlatsınlar şunu.
Biletleri 50 - 150 tl arası yapıp, 7 bin kişiye oynayacağına 30 bin kişiye oynasan noluyor mesela? 2.lig takımı gibi 7 8 bin kişiye oynuyoruz sahadaki coşku da ona göre 2.lig seviyesi oluyor. gsnin önceki gün avrupa maçında tribün baskısını gördük. bizde gelen bi avuç taraftar bi süre sonra arabeske bağlıyor sahadakilerin çoğu yabancı zaten ne anlasın senin hüzünlü dramlı tezahuratlarından.

Çevrimiçi levitate

valla ben yönetimden birinin çıkıp açıklamasını istiyorum bu sezon içerde oynadığımız her maç için kaç bilet satılmış ne kadar gelir elde edilmiş.
vip koltukları bi kenara ayırırsak en ucuz bilet 130 en pahalısı 330.
Belli bi gelir elde edelim ama tribünde de fazla taraftar olmasın diye yapılıyor sanki bi anlatsınlar şunu.
Biletleri 50 - 150 tl arası yapıp, 7 bin kişiye oynayacağına 30 bin kişiye oynasan noluyor mesela? 2.lig takımı gibi 7 8 bin kişiye oynuyoruz sahadaki coşku da ona göre 2.lig seviyesi oluyor. gsnin önceki gün avrupa maçında tribün baskısını gördük. bizde gelen bi avuç taraftar bi süre sonra arabeske bağlıyor sahadakilerin çoğu yabancı zaten ne anlasın senin hüzünlü dramlı tezahuratlarından.

gs'de yakın fiyatlara satıyor

maalesef form durumuna bağlıyorum ben, takım dolu dizgin gitse parası olmayan bile bir yolunu bulur giderdi

çevremdeki en fanatik insanlar bile yıldı artık 2 haftadır maç falan izlemiyorlar, o yüzden maça gitmeyene çok kızamıyorum

Çevrimiçi Samet Demir

gs'de yakın fiyatlara satıyor

maalesef form durumuna bağlıyorum ben, takım dolu dizgin gitse parası olmayan bile bir yolunu bulur giderdi

çevremdeki en fanatik insanlar bile yıldı artık 2 haftadır maç falan izlemiyorlar, o yüzden maça gitmeyene çok kızamıyorum
Maddi durumda etken. Şahsen ben tv den bile izlemek istemiyorum o derece soğudum. İnsanlar ekonomik durumda sıkıntı çekerken izlediğinde zevk almadığı şeye neden para versinler. 5 lira 10 lira da değil. Min. 150 TL. Asgari ücretle geçinen bir insanın neredeyse 1 haftalık mutfak masrafı.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi levitate

Maddi durumda etken. Şahsen ben tv den bile izlemek istemiyorum o derece soğudum. İnsanlar ekonomik durumda sıkıntı çekerken izlediğinde zevk almadığı şeye neden para versinler. 5 lira 10 lira da değil. Min. 150 TL. Asgari ücretle geçinen bir insanın neredeyse 1 haftalık mutfak masrafı.

yine dediğim şeye çıkıyor abi, sonunda üzülüp sinirleneceğin bir şeye niye o kadar para veresin ki

Çevrimiçi MUSTAFA_

Yönetim Sergen'i gönderme cesareti gösteremeyerek kendi koltuğundan da olacak. Bu burada dursun. Açıklamaları sağ olsun güçlü başkan olduğunu da kanıtlar nitelikte.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı sefaköykartali

Yönetim Sergen'i gönderme cesareti gösteremeyerek kendi koltuğundan da olacak. Bu burada dursun. Açıklamaları sağ olsun güçlü başkan olduğunu da kanıtlar nitelikte.
Sergen kendisi göremiyor mu daha fazla olmayacağını? Aykut bile bazı topraklarda bazı çiçekler açmıyor diyip kendisi bıraktı. Tekrar geri dönmek istiyorsa erkenden bırakmalı.

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi Samet Demir

?t=sVpzxFVgpLpanzVtWydP3w
Ne istifası daha ispanyaya gidecek hocam.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Umutcan Kaya

sayın hocam gitt artık lütfen gitt
[ Son Düzenleme: 27 Kasım 2021, 21:00:49 Umutcan Kaya ]
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı can1903

Hoca ben sana kocaman HAYIR diyorum. Haydi alaçatıya.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi Umutcan Kaya

Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi MUSTAFA_

İnsanlar kendine yakışanı yapmayı uzun süre önce bıraktı ama bu işin raconu, yakışanı budur  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

favori şenol plase rıza
çağdaş desem linç yer miyim?

işini çok seven birisi gibi duruyor tutkulu falan merak ediyorum şahsen

Çevrimiçi MUSTAFA_

İşini çok seven, tutkulu diye teknik direktör bakılmaz. Futbol bilgisine ve kendini geliştirmeye yeniliklere ayak uydurma biçimine bakarak getirmek gerek. Uzun vadeli düşünüyorsak böyle. Kurt hocalar için artık bize ayrılan sürenin sonuna geldik: Lige havlu attık...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Umutcan Kaya

İnsanlar kendine yakışanı yapmayı uzun süre önce bıraktı ama bu işin raconu, yakışanı budur  :tabe:

bu kadro üst düzey bir kadro değil ki; oyuncu seçimleri kökten yanlıştı pjanic dışında hiçbiri üst klasmana ulaşamamış oyuncular ve ne yapacakları az çok belliydi özellikle batsh patlayacağı çok çok belliydi,  kenan vb transferleri tam komedi kadromuz abartılacak kadar iyi değil ama kötüde değil tamamen hocaya yazar bu kadroyu bu kadar kötü kullandığı için
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi levitate

İşini çok seven, tutkulu diye teknik direktör bakılmaz. Futbol bilgisine ve kendini geliştirmeye yeniliklere ayak uydurma biçimine bakarak getirmek gerek. Uzun vadeli düşünüyorsak böyle. Kurt hocalar için artık bize ayrılan sürenin sonuna geldik: Lige havlu attık...
işte onları da karşılıyor gibi geliyor bana

yazın pro lisansı için yurt dışında çalışma yapıyordu şimdi nerede bilmiyorum

Çevrimiçi sEuL

Edin Terzic’i alin getirin, yabancilikta cekmez klupte.

Çevrimiçi Umutcan Kaya

çağdaşın biraz daha pişmesi lazım ben de isterim, keşke okan yanına çağdaş olsa şöyle de olabilir şenol gelsin çağdaş yardımcı 1,2 sene sonra çağdaşa bıraksın ama içimden bir ses rıza gelirse çok iyi işler çıkaracak gibi geliyor
Sadece Beşiktaş

Etiketler: