33. Hafta Beşiktaş 3-0 Alanyaspor
33. Hafta Beşiktaş 3-0 Alanyaspor

Beşiktaş Forum|33. Hafta Beşiktaş 3-0 Alanyaspor Skor : Beşiktaş - Alanyaspor Tarih : 07.04.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Ümit Öztürk - Kerem Ersoy - Alpaslan Dedeş -

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

33. Hafta Beşiktaş 3-0 Alanyaspor  [Okunma sayısı 29375 defa] 33. Hafta Beşiktaş 3-0 Alanyaspor
Anket
Beşiktaş, Alanyaspor maçından kaç puan alır?
3 puan
4 [%30.8]
1 puan
3 [%23.1]
0 puan
6 [%46.2]

Toplam Oy Verenler: 13

Çevrimdışı Erman1903

Çevrimdışı mrred

Hoca hiç ljajic mensahla falan zaman kaybetmesin her maç ozi ile başlasın

en azından topu kapabiliyor

İstatistiklerine baktım şimdi 8 kez ikili mücadeleye girmiş 4 kez kazanmış

ayrıca 2 top kapması var.

Pasları zaten çok iyi. Oyun görüşü de aynı şekilde.

İlk yarı çok güzel 2 ye 1 ler yaptılar . Cenk ile uyumları her zaman iyi oluyor. Bu maçta da aynısı oldu
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Nsakala genel olarak bence de iyi oynadı fakat bazen dalıp gidiyor. Onu çözmesi lazım
The great gig in the sky

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Erman1903

İlk yarı çok güzel 2 ye 1 ler yaptılar . Cenk ile uyumları her zaman iyi oluyor. Bu maçta da aynısı oldu

Ben de ilk yarı sonu aynı şeyi yazacaktım, ikiye bir ve tek pas olayını yapabiliyor ve Cenk ile uyumu gerçekten iyi. Ljajic-Mensah boşa kastırdık koca sezon.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

"Ahtapotların okyanustaki en yaratıcı canlılar arasında olduğunu söylüyorlar. Asistlerle bir hat-trick yapan Ahtapot, neden boğazın en yaratıcıları arasında olduğunu bir kez daha gösteriyor."
Eyvallah Mustafa :alala:

AtiBABAAAAA :super:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi kahyaoglueren

Ben de ilk yarı sonu aynı şeyi yazacaktım, ikiye bir ve tek pas olayını yapabiliyor ve Cenk ile uyumu gerçekten iyi. Ljajic-Mensah boşa kastırdık koca sezon.
Ne zaman iyi oynasa ardından ufak tefek sakatlıklar yaşadı umarım yine yaşamaz. Zamanla ghezzalle de daha iyi olacaklarıni düşünüyorum ben.

Çevrimdışı Erman1903

Biz benim izlediğim kadarıyla iyiydik ama Alanya gerçekten dağılmış bir takım görüntüsünde, yine yok yere uçup kaçmayalım maç maç devam etmek lazım.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı worns

ersin büyük takım kalecisi efekti saçmaya devam ediyor. bu maçta kendisine puanım gayet yüksek. rosier'in tutuk gözükmesinin bir nedeni de davidson'a karşı oynaması ve daha az ileriyi düşünmesiydi ve yerinde bir tercihti de bu. n'sakala gerçekten de savunma yönünden iyiydi. atiba her zaman ki gibi. ghezzal gerçekten de büyük oynamaya başladı artık. cenk işini yaptı umarım sezon sonuna kadar kadroda olmayı sürdürür. abou varken özellikle kulübedeki varlığı önemli olacak.

ama bence oyunu ilerde akışkan kılan en önemli parçalardan biri ozi'ydi. benim maçlardır ljajic'den gördüğüm her oyundan daha iyisiydi ozi'nin bu maçta verdiği verim. belki birebirlerde zayıf gözüküyor ama ljajic'e göre çok daha hareketli ve boşluk değerlendirme konusunda maharetli ozi. hocaya çağrım kalan bölümde ljajic'in yerine ozi'yi ideal 11'e yerleştirmesi. ljajic'in de hamle oyuncusu olarak daha verimli olma şansı var.

Çevrimdışı worns

kesinlikle katılıyorum. bu sene o pozisyonda gördüğüm en iyi performanslardan birini verdi özellikle ilk yarıda. ljajic ve mensah'ı da düşününce kesinlikle birinci tercih olmalı artık.

Çevrimdışı Erman1903

Ne zaman iyi oynasa ardından ufak tefek sakatlıklar yaşadı umarım yine yaşamaz. Zamanla ghezzalle de daha iyi olacaklarıni düşünüyorum ben.

Ne olursa olsun zeki bir futbolcu, onunla başlamak forma adaleti açısından da daha iyi olacaktır. Oynayamayan Ljajic ve Mensah'da ısrar ederek onlara kazanmayı başaramadık, belki böyle kazanırız.

Derler ki, Ahtapotlar okyanuslardaki en zeki canlılardan biridir. Bu akşamki 3 asist gösterdi ki boğazdaki en zeki canlı gerçekten ahtapot.
:icool: :icool:

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Cenk ve Oğuzhan’ın uyumu çok güzel cidden.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Zuhahahahahaha. Bu fenerliler tineri bizden daha fazla içmeye başladılar sanırım.

Maçta şike varmış.

Çevrimdışı Erman1903

Çevrimdışı worns

atiba 28 maç 4 gol 8 asist, fazla söze gerek yok.

Atibaba kısaca diyor ki , Sergen Yalçın Effect :icool: :icool:

Çevrimdışı worns

Senin adam da 3. golü atmış ben göremedim  :)

nkodou, açık alan bulacağı oyunlarda oyunun şeklini bile değiştirebilecek kadar tehlikeli. maliyeti, ıvır zıvırını saymazsak kulübede olması istenecek oyuncudur her zaman.

Senin adam da 3. golü atmış ben göremedim  :)
Sorma ya çok kıl oluyorum

Sonradan girdiği her maç katkı verdi ama ilk 11 başlayınca hiç katkı alamıyoruz , kanser ediyor

Çevrimdışı Erman1903

nkodou, açık alan bulacağı oyunlarda oyunun şeklini bile değiştirebilecek kadar tehlikeli. maliyeti, ıvır zıvırını saymazsak kulübede olması istenecek oyuncudur her zaman.

Ne yapsın işte iyi niyetli, ben seviyorum N'Koudou'yu. Geçen maç arkasında N'Sakala, yanında Ljajic önünde Larin hepsi kötü oynadılar, böyleyken onun iyi oynaması pek mümkün değil. Herkes kötüyken oyunu onun üzerinden kurmaya çalışıyoruz, o da iyi niyetli olduğu için sürekli deniyor ama yapamayınca en kötü o gözüküyor.

Çevrimdışı Erman1903

Sorma ya çok kıl oluyorum

Sonradan girdiği her maç katkı verdi ama ilk 11 başlayınca hiç katkı alamıyoruz , kanser ediyor

Ben seviyorum da işte tüm sorumluluk -oyun planı onun üzerinden olunca ağır geliyor. Sıra Faik'de, o da girip bir dahaki maç yazsın ve Töreing yapsın.

Çevrimiçi kahyaoglueren

Ne olursa olsun zeki bir futbolcu, onunla başlamak forma adaleti açısından da daha iyi olacaktır. Oynayamayan Ljajic ve Mensah'da ısrar ederek onlara kazanmayı başaramadık, belki böyle kazanırız.
Kesinlikle katiliyorum  :tabe:

Çevrimdışı mrred

kesinlikle katılıyorum. bu sene o pozisyonda gördüğüm en iyi performanslardan birini verdi özellikle ilk yarıda. ljajic ve mensah'ı da düşününce kesinlikle birinci tercih olmalı artık.
Taktik disiplin konusunda mensahtan iyi

Rakibi karşılamada ve ön alan baskısından da ljajicten daha iyi

O sebeple hücumda pek bir şey yapmasa bile pas istasyonu olup oyunu hızlandırsa yeter.
The great gig in the sky