33. Hafta Beşiktaş 3-0 Alanyaspor
33. Hafta Beşiktaş 3-0 Alanyaspor

Beşiktaş Forum|33. Hafta Beşiktaş 3-0 Alanyaspor Skor : Beşiktaş - Alanyaspor Tarih : 07.04.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Ümit Öztürk - Kerem Ersoy - Alpaslan Dedeş -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

33. Hafta Beşiktaş 3-0 Alanyaspor  [Okunma sayısı 29343 defa] 33. Hafta Beşiktaş 3-0 Alanyaspor
Anket
Beşiktaş, Alanyaspor maçından kaç puan alır?
3 puan
4 [%30.8]
1 puan
3 [%23.1]
0 puan
6 [%46.2]

Toplam Oy Verenler: 13

Çevrimdışı MUSTAFA_

Net skor, 3 puan. Hedefe kaldı 9 maç  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Sikeci fenerliler bizi sikeyle kazandiniz diyor, koduklarim sonuncu denizliye ikina ikina yenince biyerleri kalkti

Basaksehir macini ne cabuk unutmuslar, 80 milyon gördü şike nasil yapildigini
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı mrred

Orta Sahada 3. oyuncumuz net bir şekilde Oğuzhan olmalı bu maç tescillendi.

Mensah Ljajici falan geçelim artık
The great gig in the sky

Çevrimdışı Çağrı Öz

Kazanacağız, sakin.

Beklediğim gibi rahat bir maç oldu. Bu takım her türlü şampiyon olacak. Birkaç puan kaybında hemen yelkenleri indirmeyin yeter.

Sevgiyle kalın.

Çevrimiçi levitate

Sikeci fenerliler bizi sikeyle kazandiniz diyor, koduklarim sonuncu denizliye ikina ikina yenince biyerleri kalkti

başak maçı diyorum başka bir şey demiyorum
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı mrred

nsakala en iyi maçını çıkardı galiba
Bir pozisyonda yine uyudu

babacarın bomboş kaleye atamadığı pozisyon ikinci yarının başı
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Takım oğuzhan atiba ile oynayınca daha bir derli toplu karşılamayı daha iyi yaptı.

Atiba hayatımda gördüğüm en zeki futbolculardan biri
The great gig in the sky

Çevrimiçi Gökhan Kurt

renkiler şike diye ağlıyor :D
Kudursunlar. ,
20 tane transfer yapıp bir yerine kaçanlar daha çok ağlar.

Çevrimdışı Erman1903

Ben son 25 dakikayı izleyemedim, renkliler abandı herhalde iş insanının sitesine. İzlediğim kadarıyla Ghezzal-Atiba maçın en iyi iki ismiydi.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Tepki verip kazanacağımizi biliyordum. Oguzhan-Ghezzal uyumu iyiydi bence. 

Çevrimiçi levitate

Ben son 25 dakikayı izleyemedim, renkliler abandı herhalde iş insanının sitesine. İzlediğim kadarıyla Ghezzal-Atiba maçın en iyi iki ismiydi.
sanırsam "hakiki yayıncı kuruluş" demek istedin
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı haluk.m

3:0 gibi net bir skor ile galip gelsek de ciddi hatalar yaptık, rakibin bunları değerlendirememiş bizi rehavete sokmasın. 

Kaldı 9 maç  :boxin:

Atiba 3 Asist  :claps:

Çevrimdışı Erman1903

sanırsam "hakiki yayıncı kuruluş" demek istedin

Büyük hizmet insanının platformu. Muzik çaldı mı acaba maç sonu :D

Çevrimiçi Sinan23

Yeahhhhhhhh. Atiba be kralsin . Paşa maçında da çok iyidi demiştim. Bir forvetle hakempasayada koyardık.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Ahtapot :)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Takım oğuzhan atiba ile oynayınca daha bir derli toplu karşılamayı daha iyi yaptı.

Atiba hayatımda gördüğüm en zeki futbolculardan biri
Heykel işi bı an önce gerçekleşmeli :tabe: :tabe:

Bu kadar işine aşık , bu kadar disiplinli , bu kadar çalışkan , bu kadar işine saygılı , rakibine saygılı adam zor bulunur

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Ahtapot :)

Ne diyor , FIFA hesabı :icool: :alala:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Erman1903

Yeahhhhhhhh. Atiba be kralsin . Paşa maçında da çok iyidi demiştim. Bir forvetle hakempasayada koyardık.

Valla insanlar adamın şutları yerini bulmadı diye eleştiriyor, kimse inisiyatif almayınca ne yapsın. O maç Ersin'de çok iyiydi, gerçi bu maç da öyle.

Çevrimiçi levitate

Büyük hizmet insanının platformu. Muzik çaldı mı acaba maç sonu :D

yok ya kapattı bu sefer

Çevrimdışı can1903

N'sakala gayet iyi oynadı beyler kör olmayın allah aşkına. Rosierin kalıp kalmama muhabbeti çıktığından beri verdiği performans daha soru işareti de Mimlendi bi kere N-Sakala , Welington herkes onlara sallıyor.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı MUSTAFA_

"Ahtapotların okyanustaki en yaratıcı canlılar arasında olduğunu söylüyorlar. Asistlerle bir hat-trick yapan Ahtapot, neden boğazın en yaratıcıları arasında olduğunu bir kez daha gösteriyor."

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Çevrimdışı Erman1903

Derler ki, Ahtapotlar okyanuslardaki en zeki canlılardan biridir. Bu akşamki 3 asist gösterdi ki boğazdaki en zeki canlı gerçekten ahtapot.

Çevrimdışı worns

hücum iştahımız ve üretkenliğimiz yerindeydi. alanya savunmasının problemleri de gözüktü biraz şanslı biraz da dikkatli olsak son işlerde çok daha fazla gol de çıkartabilirdik. yine de bu maç babacar acayip bi gol kaçırmasa 1-1'e gelebilirdi. savunmadaki alan tutma hatalarına biraz daha özen. 2. yarı endişelendiğimden kolay geçti yine de bunu eklemek lazım.

önemli maç kazandık. yine olumsuz rüzgarın iki maçtan fazla sürmesine izin vermedik. şimdi ardarda kazanıp rakiplerin sezona dair umutlarını tamamen silme zamanı.