20.Hafta / Beşiktaş - Gaziantepspor
20.Hafta / Beşiktaş - Gaziantepspor

Beşiktaş Forum|20.Hafta / Beşiktaş - Gaziantepspor Skor : Beşiktaş 4-0 Gaziantepspor Tarih : 07.02.2016 Saat : 19:00 Stadyum : Başakşehir Fatih Terim Stadı Hakem : Cüneyt Çakır Yayın :

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

20.Hafta / Beşiktaş - Gaziantepspor  [Okunma sayısı 100728 defa] 20.Hafta / Beşiktaş - Gaziantepspor

Çevrimdışı Hasan Akten

Nerde o ersan gitti şampiyonluk gitti diyenler ?

2 tane yeni stoperle oynadık düşün artık.

Öyle bir şey düşünmedim ama Allah korusun Rhodolfo'nun sakatlığı da ciddiyse 2 erteleme maçında Necip-Tosic sıkıntı yaratabilir.

Çevrimdışı can1903

:evillol: :evillol: :evillol: :evillol:
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı celiker1

Adamin sevilmesi neden zorunuza gidiyor bu kadar anlam veremiyorum :alala:

Mac 3-0 olmus tribunler Quaresmayi istiyor bu dogal bir hareket Hocanin da oyuna almasi lazimdi Hoca hic isindirmayacakti ozaman..
Yanlış anlaşılma olmasın diye yazıyorum.Trübünler Quaresma oyuna girsin diye tezahürat yapmadı.Isınmaya gittiği  kale arkası trübünler sevgi tezahüratı yaptı
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı ahmetx

Marcello iyi transfer , Alexis bana Takoz Recepi anımsattı
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı can1903

Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı GörkemGörkem

İlk kez bukadar gercek gibi bir rüya gördüm. dk 29 da 3-0 öndeyiz , bizden biri kırmızı kart görüyor ( rüyamda kırmızıyı gören serdardı  :evillol: ) ardından 2. yarı kerim atıyor ve 4-0 bitiyor mac. Bu arada macın ilk golünüde ismail atıyor. Diger golleri hatirlamiyorum.

Beyler bana tebrik yokmu ?  :evillol:

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

hocanın gökhan ve olcayın yerine oyuna alması düşünülebilirdi belki ama tribün istediği için değil oyun gerektirdiği için. ikisi çok farklı şeyler.
Oyun cift forvete donmeyi mi gerektiyordu abi ??

Mac 82.dakika ve 3-0 olmus Cenk girse ne olacak Quaresma girse ne olacak ? Taktiksel.olarak hicbir aciklamasi yok kendimizi kandirmayalim , Kesinlikle tribunler istedigi icin almadi oyuna..

Gokhan yine macin en kötüsüydu Ezdigi top sayisini ve öldürdüğü atak sayisini sayamadim..

Neyse vardir hocanin bir bildigi..
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı cursedofdragon

Konya maçında boyko oynaması biraz zora girdi gibi.

Alexis-marcelo arkalarında sağlam bir kaleci olması gerektiğini düşünebilir şenol hoca.

Çevrimdışı can1903

Mac 82.dakika ve 3-0 olmus Cenk girse ne olacak Quaresma girse ne olacak ? Taktiksel.olarak hicbir aciklamasi yok kendimizi kandirmayalim , Kesinlikle tribunler istedigi icin almadi oyuna..

Gokhan yine macin en kötüsüydu Ezdigi top sayisini ve öldürdüğü atak sayisini sayamadim..

Cenkin attığı gol sayısını rakip takımın forveti atamıyor yalnız, Gomez gibi bi adamın arkasında bekliyor çocuk biraz morallenmesi lazım

Çevrimdışı Ensar

Eğer bu yüzden almadıysa ayakta alkışlarım helal olsun hocaya
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı can1903

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
 :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20:

Çevrimdışı can1903

Rhodolfo 6-7 ay yokmuş. Böyle talihin ta a

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
 :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20:
:bawling: :bawling: :bawling: :bawling:

Necip - Tosic = Korku filmi

Kalp ilaclarimizi hazirlayalim...
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı ilhan mansız

kendini kandıran biri varsa sen ve tribündeki saçmalayan gruptur. quaresma kim? Beşiktaşın işçisi neticede, bırakın artık bu yalan yanlış şekilde insanları idolleştirme çabalarını. çok yanlış işler bunlar ve bu zihniyettir Beşiktaşı asıl küçülten. 4-0 biten maçı ardından bile bu saçma muhabbet gerçekten itici. Sana da yakışmıyor iyi Beşiktaşlı olduğun belli hiç gerek yok bunlara

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Doğru olmasın ya nerden çıktı çarpraz bağ

Çevrimdışı Hasan Akten

Rhodolfo kapatmış sezonu. 2 stoperle zorlanacağız. Erteleme maçları da cabası :s20:

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Ya abi ciddi bir şey yok dediler nerden çıktı çapraz bağ

Çevrimdışı can1903

Çevrimdışı can1903

Çevrimdışı Kalyoncu

Fena moralim bozuldu

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi yorgo_d(geodem)

Rhodolfo nun  sag  diz  on  carpraz gitmis :(  6 ay  yok 
Yorgo

Çevrimdışı LuceGel

Şenol hoca yükleme yapsın federasyon 2 maçımızı ertelesin böyle olur işte  :evillol:(Marcelo çok çok iyi nasıl alabildik devre arası bedavaya anlayabilmiş değilim,İsmail koçum benim hep inandım sana aynen devam  :ok:)
Birgün değil hergün BEŞİKTAŞ...

Çevrimdışı ALDENYX

sezonu kapadı...... :s20: neden yaaa neden...
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı Hasan Akten

Veli ya da Tolgay iyi durumdaysa Atiba stopere geçebilir 2 erteleme maçında. Necip-Tosic başımızı çok ağrıtır.

Etiketler: