20.Hafta / Beşiktaş - Gaziantepspor
20.Hafta / Beşiktaş - Gaziantepspor

Beşiktaş Forum|20.Hafta / Beşiktaş - Gaziantepspor Skor : Beşiktaş 4-0 Gaziantepspor Tarih : 07.02.2016 Saat : 19:00 Stadyum : Başakşehir Fatih Terim Stadı Hakem : Cüneyt Çakır Yayın :

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

20.Hafta / Beşiktaş - Gaziantepspor  [Okunma sayısı 100726 defa] 20.Hafta / Beşiktaş - Gaziantepspor

Çevrimdışı Ensar

Tolga böyle oynayabilekken oynamadiysa bu en hafif tabirle ihanettir. Bunu mu diyelim . Bence şanslı gününde ydi diyelim de ne şiş yansın ne kebap
rezillik abi başka birşey değil böyle oynadıkça nefretim daha da artıyor balık hafızalı olmaya gerek yok
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı MUSTAFA_

Bizim erteleme maçlarını oynatmasınlar ligi 2 maç handikapla da kazanırız gibi oynuyoruz  :iblush:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı mellfred

Hoca bi türlü barajı doğru kuramadı. Gomez için çok mutluyum dünyanın en iyi santroforlarondan biri  bizi seçmiş şu adamı daha fazla paslamalıyız. Töre Querasma  haftaya yerlerini değişir. marceloyu çok beğendim

Çevrimdışı ilhan mansız

çok şükür kazandık. iyi bir maç oldu. Biraz gökhanı zayıf gibi gördüm. Onun dışında çok iyiydik. İsmail i özellikle tebrik etme gerek. Gerçekten mükemmele yakın oynadı. Fizik gücünün artık zirve yaptığını düşünüyorum Allah nazardan korusun.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Metin Albayrak: "Rhodolfo'da çok korktuk. Bağlarında bir problem olmadığını, kıkırdakta sorun olduğunu öğrendik."

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı uğur07

Kaç maçtır isteksiz, mutsuz, en önemli maçlarda sakatlanma numaraları, ucuz kahramanlıklar, defansa gereksiz fırça çekmeler. Sonra boyko gelince uçmalar, kaçmalar, sakatlansa bile oyuna devam etmeler. Yazık. Ne adamlara bel bağlamışız. Şu hareketleri için bile gönderilmeli.

Çevrimdışı uğur07

Böyle oynamasaydı benim için sadece tembel ve kötü bir kaleci olarak kalacaktı. Ama şimdi daha kötü hissettiklerim.

Çevrimdışı Kalyoncu

rezillik abi başka birşey değil böyle oynadıkça nefretim daha da artıyor balık hafızalı olmaya gerek yok
Bugünü konuşuyo herkes sendede az adalet varsa bugün iyiydi demesini bil.geçmiş herkesin aklında merak etme

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı cadavra

Haydi bakalim simdi onlar dusunsun haftayada fb puan kaybetse diecem de kendi evletinde kolay kolay puan birakmiolar.

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı ALDENYX

1 kaleci transfer ettik Tolga  neredeyse, United'da De Gea'yı bile kesecek gibi performans göstersin...acaba boyko böğle kaleciniz var beni neden aldınız diyormudur... ?  :money:
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı Ensar

Bugünü konuşuyo herkes sendede az adalet varsa bugün iyiydi demesini bil.geçmiş herkesin aklında merak etme

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
bugün iyiydi.

ne oldu şimdi milyon eurolarimiz geri geldi mi

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Bende ilk gomez çıkacak zannettim cenk hazirlaninca bi karışıklık olmuşda olabilir insallah huysuzluk cikarmaz.

LG-H500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Huysuzluk çıkarmadı Gecti yerine oturdu uzgun bir sekilde izledi maci

Iyi mimlediniz adami , Yalniz Hoca ayip etti , Isindirdi adami oyuna alicakken Tribunler Quaresma tezahurati yapinca vazgecti oyuna almaktan Hocaya yakismadi...
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı ilhan mansız

arkadaşlar bırakın Tolgayı falan, 4 atmışız, hata yapmadan oynasınlar kim oynarsa oynasın, biz yeter ki maçları alalım. keyfine bakın. ne meraklısınız polemik çıkarıp tartışmaya. şimdi şampiyonluğa konsantre olma zamanı

Çevrimdışı ahmetx

Takım işte böyle olmalı 6-0 olsa 7 yi kovalamalı .
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Hasan Akten

Huysuzluk çıkarmadı Gecti yerine oturdu uzgun bir sekilde izledi maci

Iyi mimlediniz adami , Yalniz Hoca ayip etti , Isindirdi adami oyuna alicakken Tribunler Quaresma tezahurati yapinca vazgecti oyuna almaktan Hocaya yakismadi...

Şenol hocanın Quaresmayı oynatmaması mı ayıp tribünlerin takım 3-0 öndeyken Quaresma diye tempo tutması mı ayıp?

Çevrimdışı Ensar

sen antrenmanların yarısına katılma, fizik olarak sürekli zayıf ol her maç sakatlan , saçma salak goller yiyip takımı en önemli maçlar da yak , iki sene uefa dan elenmesine sebep ol , sonra kaleci transferi yapılınca maçlara asılmaya başla , bu düpedüz karaktersizliktir işte , ne de olsa ben oynayacağım deyip rahat takılıp yeni kaleci gelince coş, vay be

Çevrimdışı cursedofdragon

Adamin sevilmesi neden zorunuza gidiyor bu kadar anlam veremiyorum :alala:

Mac 3-0 olmus tribunler Quaresmayi istiyor bu dogal bir hareket Hocanin da oyuna almasi lazimdi Hoca hic isindirmayacakti ozaman..

Alexis Delgado resmi hesabindan

Güzel bir zafer diye paylasim yapti

Çevrimdışı Ensar

Mac 3-0 olmus tribunler Quaresmayi istiyor bu dogal bir hareket Hocanin da oyuna amasi lazimdi
abi boşuna savunma şu an acayip antipatik oluyor , yanlış işte bu kadar basit

Çevrimdışı cursedofdragon

Nerde o ersan gitti şampiyonluk gitti diyenler ?

2 tane yeni stoperle oynadık düşün artık.

Çevrimdışı ilhan mansız

Mac 3-0 olmus tribunler Quaresmayi istiyor bu dogal bir hareket Hocanin da oyuna almasi lazimdi Hoca hic isindirmayacakti ozaman..
hocanın gökhan ve olcayın yerine oyuna alması düşünülebilirdi belki ama tribün istediği için değil oyun gerektirdiği için. ikisi çok farklı şeyler.

Çevrimdışı ALDENYX

Bu Marcelo'yu öneren Atiba'ya sonsuz teşekkürler
Hava topu hakimiyeti çok iyi, rahatlatan paslar, ters kanada uzun paslar. 50 yıllık Beşiktaş'lı sanki mübarek  :)
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı can1903

Ne alaka kaçtane ısınan oyuncu oyuna girmiyor, 3-0 önde olan takıma saygısızlık yapıldı. Bizde girmesini istedik ama tribünde bağırmaya gerk yoktu
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

MARCELO henuz ilk macinda % 100 hava topu kazanma istatistigi yapti :claps: :claps:

Nokta atisi bir transfer oldu emegi geçenlere tesekkurler

Ben cok begendim Rhodolfonun aksine Onde oynamayi ve rakibi onde karsilamayi iyi yapıyor , Ayaklarida iyi tam aradigimiz Stoper..

Etiketler: