Beşiktaş JK - Liverpool / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur Rövanş Maçı
Beşiktaş JK - Liverpool / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur Rövanş Maçı

Beşiktaş Forum|Beşiktaş JK - Liverpool / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur Rövanş Maçı Skor : Beşiktaş JK - Liverpool Tarih : 26/02/2015 Saat : 20.00 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Hakem : Yayın : Star TV

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş JK - Liverpool / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur Rövanş Maçı  [Okunma sayısı 142783 defa] Beşiktaş JK - Liverpool / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur Rövanş Maçı

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 26 Şubat 2015, 23:18:23
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Sol bek diye afedersiniz eşek izliyormuşuz.

Bu adam daha ilk maçında böyle oynadı yahu aklım almıyor bu motivasyon nereden :biggrinking:

:biggrinking: :biggrinking:

Bugün mükemmeldi tek kelimeyle. Ama acele etme biraz daha sabır.

Oyun şablonu çok farklı. Burada mücadele var. AYnı futbolu Karabük vb kapalı takımları açarken de oynayabilir de asistleri yaparsa ayakta alkışlarım.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Deniz

Abi sag ve sol bekler iyi olunca takim neler yapabiliyor gorduk.

Serdara da helal olsun hayatinin topunu oynadi..
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 26 Şubat 2015, 23:19:41
  • Beşiktaş / Bodrum
Sırada Everton var bence yazın bir yere bir sonraki turda EVERTON Gelecek.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Türkay

Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı ALI RIZA

Çevrimdışı ALDENYX

Takım Liverpool'u, Opare de Motta'yı eledi, uzun zamandır sol kanatı böyle etkili görmemiştim... Tebrikler sana Opare...     hizi ile tekniği vede çektiği 2 şut...dikine dripling...iyidi bu maç hemde çok iyi
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı Kartal Ç

ÇILDIIIIIIIIRRRRRR  !!!  :ishock: :ishock: :ishock: :ishock: :ishock:
off saçımda beyazlayan teller oldu sanırım  :evillol:

Bi ingiliz takımı daha çekelim yarın kurada :ebebe:

Çevrimdışı ZORBEY

GÜNTEKİN ONAY IN, YALNIŞ BİRŞEY SÖLEDİĞİNİ SANMIYORUM. BEN ÖNDER ÖZEN İN BAŞKA TAKIMLI OLDUĞUNA İNANMIYORUM. ÜSTÜNDE FORMA BİLE GÖRSEM YİNEDE İNANMAM. KENDİ AĞZINDAN BİLE DUYSAM YİNE İNANMAM. CÜNKÜ BEŞİKTAŞ MARŞINI SÖLERKEN ONU VİDEOYA CEKERKEN ÖYLE İÇTEN GÖĞSÜNE VURA VURA SÖYLEYİŞİ BENİ İŞTE BEŞİKTAŞLI BÖYLE OLUNUR DEDİRTMİŞTİ.

KALDIKİ GÜNTEKİN ONAY. ADAM GİBİ ADAMDIR, HANGİ SPOR YORUMCUSU BEŞİKTAŞI BUKADAR ÖVE ÖVE ANLATİYOR? KARŞISINDAKİ YORUMCU BEŞİKTAŞI ELEŞTİRSE BİLE O YİNEDE KONUYU İYİ TARAFLARA CEKİP BAŞKA PENCERELERDEN BAKILMASINI ÖNE SÜRÜYOR...

SİZE RASİM OZAN KÜTAHYALI, AHMET ÇAKAR, ABDULKERİM,GİBİ ADAMLAR İYİ GÖZÜKÜYOR..

OPARE BEN İYİ İŞLER YAPACAĞINI UMUT EDİYORDUM. NECİP İ KADRODA GÖRÜNCE EYWAH DEDİM, VE BENİ ASIL YANILTAN TOLGAY OLDU. ONUN HAKKINDA COK ELEŞTİRİ YAPTIM AMA BU AKŞAM BİZİM YILLARDIR HESABINI KAPATMAK İSTEDİĞİMİZ BU KARŞILAŞMADA OYUNA SONRADAN GİRMESİNE RAĞMEN ATTIĞI GOL İLE KENDİSİNDEN ÖZÜR DİLİYORUM..
VE 1. KALECİMİZ ARTIK CENK OLMASI GEREKİYOR:)
Kargalar sürüyle KARTALLAR Yanlız uçar..

Çevrimdışı Tolga

Maç içinde de söyledim yine söylüyorum bir oyuncu var ki tüm Beşiktaş taraftarlarını her maç oynadığı futbolla utandırıyor.

Serdar'ın bu sezon ki performansına şapka çıkartılır harika işler yapıyor tek kelimeyle.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı ALI RIZA

Çevrimdışı Tolga

Sırada Everton var bence yazın bir yere bir sonraki turda EVERTON Gelecek.
İngilizler'den devam diyorsun bence de doğru diyorsun :)

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 26 Şubat 2015, 23:22:31
  • Beşiktaş / Bodrum
Maç içinde de söyledim yine söylüyorum bir oyuncu var ki tüm Beşiktaş taraftarlarını her maç oynadığı futbolla utandırıyor.

Serdar'ın bu sezon ki performansına şapka çıkartılır harika işler yapıyor tek kelimeyle.

Kesinilikle öyle. Maçın da en iyisiydi 120 dk git gel tık etmedi adam.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Türkay

Slaven Bilic: "Everton çıkarsa şaşırmam ama 3 İngiliz takımıyla oynadık, bu kadar yeter artık.''

Çevrimdışı Tolga

Slaven Bilic: "Everton çıkarsa şaşırmam ama 3 İngiliz takımıyla oynadık, bu kadar yeter artık.''

Hakikaten de öyle İngiliz takımları sıktı artık ama yine gelirse şaşırmam yani.

Çevrimdışı EagleForce

Helal olsun cocuklar. En korktugum oyuncularimiz bile hatasiz canla basla mucadele etti. Elenseydik gercekten cok yazik olacakti. Tolgay bu takimda ilk 11 oynar. Opare biraz daha kendini bulsun Tore'yle ayni kanatta otoban yaparlar. Necip beklemedigim kadar iyiydi. Ama Pedro'nun hakkini vermek lazim. 2 stoperden biri Pedro olunca defans hep daha derli toplu oluyor. Olcay'a bikac pozisyonda kizdim maci izlerken ama cikana kadar kostu pres yapti. Takimin kendine inanci icin cok onemliydi turu atlamak ve basardilar. Bundan sonra rakip kim olursa olsun daha bir guvenle oynarlar. Tekrar helal olsun hepsine. 
[ Son Düzenleme: 26 Şubat 2015, 23:26:42 EagleForce ]

Çevrimdışı blackeagle35

Baştan aşağı emek veren herkese helal olsun..Bilic'e de helal olsun..Eleştiririz o ayrı kendi adıma Avrupa maçlarında sadece hücum yönünde eleştirdim..Lig için ayrı yine eleştireceğiz..Amacımız kendi çapımızda fikir koymak..Yoksa Bilic gitse ben mi geleceğim..Amacımız Beşiktaş'ın gelişmesi için kendi fikrimizi söylemek.. Saygı çerçevesinde her türlü eleştiri olabilir,olacaktır..Neyse çoğu avrupa maçında olduğu gibi strateji mükemmeldi.. Benim gözümde Beşiktaş'ın en önemli avrupa başarılarından birisidir..Tam düşündüğüm gibi oynadık..İlk maç 0-0 gibi oynadık uzun süre gerektiği gibi..

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Serdar gozunden opuyorum. Kusursuz 120 dk oynadi adam.   Ayni sekilde Necip, Pedro, Opare cok iyilerdi.

Tolgay Sosa'ya nasil oynamasi gerektigini gosterdi.

Sosa disinda butun oyuncular yureklerini ortaya koydular. Dk 115 Tore kaleciye pres yapiyor.

Bu macin donum noktasi Sosa Tolgay degisikligidir.
[ Son Düzenleme: 26 Şubat 2015, 23:28:46 Serkan_KaNaDa ]

Çevrimdışı quentine83

yalnız bi ara farkettim kadro kalitesi baya arttı.daha doğrusu usta ayaklar attı maç içinde.gökhan ba tolgay kerim atiba .işte o an anladım bu takım turu geçecek...
İsmet Yarkın ONUR

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Serdar'i gozunden opuyorum. Kusursuz 120 dk oynadi adam.

Tolgay Sosa'ya nasil oynamasi gerektigini gosterdi.

Sosa disinda butun oyuncular yureklerini ortaya koydular. Dk 115 Tore kaleciye pres yapiyor.

Bu macin donum noktasi Sosa Tolgay degisikligidir.
Tamamen katılıyorum :claps: :claps:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

yalnız bi ara farkettim kadro kalitesi baya arttı.daha doğrusu usta ayaklar attı maç içinde.gökhan ba tolgay kerim atiba .işte o an anladım bu takım turu geçecek...
Demba Ba'nın şutu direkten döndüya, orda tamamen inandım ben abi :D
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Türkay

Atiba'ya helal olsun sözleşme yok diye Sivok gibi yatmıyor at gibi oynadı bu maçta  :claps:

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Atiba'ya helal olsun sözleşme yok diye Sivok gibi yatmıyor at gibi oynadı bu maçta  :claps:

Ne de olsa Kanadali :D

Çevrimdışı Türkay

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 26 Şubat 2015, 23:30:24
  • Beşiktaş / Bodrum
Şuana kadar 12.5 puan topladık Uefa'da takım sıralama puanı olarak.

Sonrası için çok çok önemli bu. Her sene 15 civarı puan alan takım ilk 20'ye giriyor neredeyse ve en kötü 3. torbadan gieiyor Şampiyonlar ligi kurasına.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı quentine83

buda benim karakartal olmak için 1000. mesajım olsun.   BÜYÜKSÜN BEŞİKTAŞŞŞŞ
İsmet Yarkın ONUR

Etiketler: