21.Hafta / Eskişehirspor - Beşiktaş
21.Hafta / Eskişehirspor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|21.Hafta / Eskişehirspor - Beşiktaş Skor : Tarih : 22 / 02 / 2015 Saat : 19:00 Stadyum : ESKİŞEHİR ATATÜRK Hakem : Ali Palabıyık Yayın : Lig TV İLK 11 : Cenk Serdar Ersan

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

21.Hafta / Eskişehirspor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 101279 defa] 21.Hafta / Eskişehirspor - Beşiktaş

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Ulan sağ kanatta bomba gibi Töre var. Gidiyolar soldan oynuyolar sizin yapcanız işi :s20:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Mustij1903

kapattım maçı dizi izlemeye başladım. İkinci yarı bitmişiz biz. Takımın koşmaya dermanı yok. Ferev de pektemeği istiyorsa verelim gitsin. Yüzüne aldığı darbe meğer aslen beynine gelmiş. Böyle forvet mi olur arkadaş. Gerçi bu akşam hangisine sallasam bilemedim ama
şşşşşşşşşşş bbbiiiiiir   kiiiiiiii üççççç BEŞİKTAŞ..... Lay lay lay lay lay lay lay lay layyyyyyy.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Şubat 2015, 20:48:04
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Tamam da ben takım kötü oynuyor dediğim de kondisyona bağlamıştın taktik çalışılmadı pik çalışması yapıldı takım ilk haftalardaki gibi olacak demiştin.

Evet çünkü takımın fiziği çok kötüydü hiçbiri koşamadı ilk 3 maç bu devre.

Şuan baya baya koşuyorlar. Ama Sosa, Töre , Ba formda olmazsa buna zaten mahkumuz biz başlarda niye iyidik? Takım diri bu üçü formdaydı.

Bursa maçı da böyleydi. Muhtemelen Balıkesir maçı da böyle olacak.

Kondisyon beni son derece tatmin etti açıkçası 85 dakikanın tamamı rakip sahda oynandı ama Oğuzhan, Pektemek önde oynuyorken Olcay Sosa bu kadar kötü oynuyorken ne bekliyorsun ki?
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Anıl

Bilic kalsın Bilic çok hakediyo Vodafone Arena'yı...

Çevrimdışı Tolga

türkiye kupası alabileceğimiz tek kupaydı bu sezon da hüsran oldu
Aynen öyle.

Bir tek onu alabilirdik ama ondan da elendik.

Niye çünkü lig de şampiyon olacağımız için.

Alın size şampiyonluk.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı cisse557

türkiye kupası alabileceğimiz tek kupaydı bu sezon da hüsran oldu
Aynen kupadan elenelim külfet diyenler memnun mu acaba şu an?

Çevrimdışı Türkay

Liderle puan farkımız 2 olacak. Yeniden lider olabilir miyiz? Evet olabiliriz fener ve gs puan kaybettiği haftalarda kazanarak. Peki böyle bir şey olabilir mi? Tabi ki hayır.
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Türkay

Ba'nın sakatlığı da uzun sürerse eyvah gene eyvah.

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Adamlarin kalecisi kurtaris bile yapmadi daha. Sadece bir topu defans cizgiden cikartti.

Çevrimdışı ozan062

hiçbiri ferdiden birsey ogrenememiş , adam gidiyordu içeriden asırtma ortalar acıyordu onu yapıyıordu bunu yapıyordu bir sürü goll attırıyordu hiçbirinizmi ogrenemediniz
hala yerden orta acıyorlar deliriyorum yav
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı Türkay

Bilic'in maç sonu açıklamalarını çok merak ediyorum.

Çevrimdışı blackeagle35

Kondisyon beni son derece tatmin etti açıkçası 85 dakikanın tamamı rakip sahda oynandı ama Oğuzhan, Pektemek önde oynuyorken Olcay Sosa bu kadar kötü oynuyorken ne bekliyorsun ki?
Takımın rakip sahada görünmesinin sebebi biz değiliz Eskişehir'in topu bize bırakması,rakibin taktiği gereği bu şekilde oyun kondisyonla alakası yok..

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Şubat 2015, 20:52:39
  • Beşiktaş / Bodrum
Bilic'in basın toplantısını merak ediyordum.

İngiltere'de bütün ilgiyi seve seve üstüne aldığı gibi şu maçın da tüm hatası ben de diyebilecek mi bakalım.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Anil

Bilic e çok sinirliyim. Resmen kendi avrupada pr yapmak için şampiyonluğu sattı.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Şubat 2015, 20:53:26
  • Beşiktaş / Bodrum
Takımın rakip sahada görünmesinin sebebi biz değiliz Eskişehir'in topu bize bırakması,rakibin taktiği gereği bu şekilde oyun kondisyonla alakası yok..

Kondisyonun iyi olmasa bu kadar itemezsin rakibi dizinin bağı çözülür. Bursaspor bizden kat kat iyi oynuyor ama 70'ten sonra rakip sahaya geçemiyorlar.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Bilic için de şunu söyleyeyim eğer gitmek istiyorsa da böyle kıvrım kıvrım kıvranmayacak.

Net olacak artık.Bizde ona göre hareket edelim.

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Bilic'in basın toplantısını merak ediyordum.

İngiltere'de bütün ilgiyi seve seve üstüne aldığı gibi şu maçın da tüm hatası ben de diyebilecek mi bakalım.
istediklerimiz yapamadık vs saçmalıycak nolcak
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Şubat 2015, 20:55:19
  • Beşiktaş / Bodrum
Buna benzer maçı 2003 yılında 30.haftada Elazığspor ile oynadık.

0-1 kazanmıştık sanırım Zago atmıştı.

Takım tecrübesiz olabilr, ama menajer de tecrübesiz olunca..
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Türkay

O değilde şu gs bile bizi geçiyor  puan tablosunda :s20:

Çevrimdışı EagleForce

[ Son Düzenleme: 11 Mart 2015, 21:28:08 EagleForce ]

Çevrimdışı Tolga

Buna benzer maçı 2003 yılında 30.haftada Elazığspor ile oynadık.

0-1 kazanmıştık sanırım Zago atmıştı.

Takım tecrübesiz olabilr, ama menajer de tecrübesiz olunca..
Lucescu ile Bilic'i karşılaştırmam bile.

O sezon aldırdığı tüm oyunculardan maksimum fayda sağladı.

Benim için hocalık orada ortaya çıkıyor.

Çevrimdışı Tahsin Ç.

Eserinle övün Bilic efendi, sen bizi ite köpeğe rezil ettin ya iki elim yakandadır.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

4. yıldızın iyice bir üstüne otursun renkliler. Biz izleriz bilic sorun yok.

Çevrimdışı Çağatay

biliçin kaçış yolu belli

liverpool maçını düşündüğüm için oyuncuları dinlendirdim diye

:s20: :s20: :s20:
Hope for the Best, Plan for the Worst

Etiketler: