2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu
2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2024/25 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

tolga1903, Kapkarakartal, Doğukan E., Darkeagle, Necmi, ulumemo, mayguntr, emre_1978, COB, Ahmet Kömürcüler, sozkul, Fatih_, Özgür Gültekin, LORDBJK, hasankale, saricasi, radiohead, Ugur Turan, BlackEagle16, Monza, murat, matias_27, annoca, Kartal Ç, celiker1, Serdar3444, murat baltacı, Samet Ç, Cihan1903, Sinan66, Sedat.Y, BJKTÜRK23, KartalPencesi, İsmail Özyurt, atikbayram, cornelius, besiktasimoley, Sefa Kara, Nartallo, uğur07, kartal meriç, Georgetown, Yancos, golazokartal, Umutcan Kaya, sefaköykartali, ozeratalay, zafkan, uno_bjk, Dogan1903, Mustafa UZUN ve 300 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 221421 defa] 2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Samet Demir

1+1 falan olsa daha iyi olabilirdi. 3 yıl çok olmuş. Onun harici beğendiğim bir oyuncu. Hayırlısı olsun.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi ONUR KOLCU

1+1 falan olsa daha iyi olabilirdi. 3 yıl çok olmuş. Onun harici beğendiğim bir oyuncu. Hayırlısı olsun.

2+1 ' dir. Sert agresif bir oyuncu ayaklarıda Colley' den fersah fersah iyidir.

Hayırlı uğurlu olsun. yanına humels yaşlı hat istiyırumn

Çevrimiçi Samet Ç

Transferler doğru profilde olsun ismin yaşın önemi yok hocayada rahat çalışma ortamı sağlayabilirsek şampiyon oluruz oynattığı oyunun Turkiye'de şampiyon olmama ihtimali yok

Çevrimiçi Necmi

İşlerine gelince Ajax, Münih, iskandinav.

İşine gelince Türk kafası :)

Hummels tartışmak ayrı bi kafa zaten Bizim takımda tam anlamıyla bi lider eksikliği bariz Oraya 23 yaşında çocuğu koysa 1 teneke bırakır zaten çok kötü sezondan çıkmışız. bana kalırsa en az 4 tane tecrübeli, Lider takımı toparlayacak adam şart.
ona lider demeyelimde abi diyelim abilik yapacak ağırlık koyacak gerektiğinde kulak çekecek bir profilin olması gerekiyor
Şu kafası bu kafası diye birşey yok ortada insanın doğası var insan her yerde insandır evrimini sürü yaşayarak sürdürmüştür avrupadada böyledir asyadada afrikadada böyledir bir yerde sürü varsa hiyerarşi de olmak zorunda sen aynı seviyedeki canlılarla sürü oluşturursan bütünlüğü sağlayamazsın o sürü yok olmaya mahkumdur insanların olduğu her yerde bu sistem olmak zorunda yani amazonda kopuk yaşayan kabilelerle en medeni toplum arasında hiç bir fark yok sistem aynı işliyor sadece teknolojik gelişimden kaynaklı nüans farklılığı var
Senin dediğin lider oyuncu için yaş önemli değil genç lider oyuncuda olur ama demek istediğin ağırlığını koyacak birilerine nerde olduğunu neyi temsil ettiğini hatırlatacak isimlere ihtiyaç var ghezzalin kupa öncesi takıma konuşması böyle birşeydi komple sıfırladığımız takımda bunu yapabilirmiyiz zor
Birileri belçika takımlarını örnek vermişti genç kadro olarak ama kadrosunda otuz yaş üstü altı oyuncu var ikisi 36 yaşında
Hollanda takımlarındada otuz yaş üstü dört beş oyuncu var ajax psv de kırk yaşında oyuncu var bayernde otuz yaş üstü sekiz oyuncu var neuer 38 yaşında
Realde otuz üstü dokuz oyuncu var avrupa kafası işde
Avrupayı örnek verirken neden neden süzgeçten geçirip konuşulurki
Barcada otuz üstü sekiz oyuncu var lewandowsky ye 35 yaşında diye barca taraftarı sövüyordur yönetimine herhalde 😂

Çevrimiçi gokhans

Valla her isim tartışılabilir. küme düşen takımdan transfer edilen 30 yaşında marcelo'nun yerini, futbol tarihinin en iyi stoperlerinden pepe ile dolduramadık. 26-30 yaş arası doğru bir scout ile doğru bir transfer, 36-37'lik hummelden çok daha fazla katkı sağlayabilir. marcao örneği var sivok örneği var, illa 36-37lik veteran şart değil. Bu arada söylediklerim varsayım elbette bende isterim ve başarılı olacaktır bencede hummels, ama ben karar mercihi değilim. Şu transfer dönemi için yönetimin arkasında durma vaktidir, sezon başladığı zaman gerekirse eleştirirz ama daha transfer tahtası açılmadan linç hakim yönetime..
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi ONUR KOLCU

ona lider demeyelimde abi diyelim abilik yapacak ağırlık koyacak gerektiğinde kulak çekecek bir profilin olması gerekiyor
Şu kafası bu kafası diye birşey yok ortada insanın doğası var insan her yerde insandır evrimini sürü yaşayarak sürdürmüştür avrupadada böyledir asyadada afrikadada böyledir bir yerde sürü varsa hiyerarşi de olmak zorunda sen aynı seviyedeki canlılarla sürü oluşturursan bütünlüğü sağlayamazsın o sürü yok olmaya mahkumdur insanların olduğu her yerde bu sistem olmak zorunda yani amazonda kopuk yaşayan kabilelerle en medeni toplum arasında hiç bir fark yok sistem aynı işliyor sadece teknolojik gelişimden kaynaklı nüans farklılığı var
Senin dediğin lider oyuncu için yaş önemli değil genç lider oyuncuda olur ama demek istediğin ağırlığını koyacak birilerine nerde olduğunu neyi temsil ettiğini hatırlatacak isimlere ihtiyaç var ghezzalin kupa öncesi takıma konuşması böyle birşeydi komple sıfırladığımız takımda bunu yapabilirmiyiz zor
Birileri belçika takımlarını örnek vermişti genç kadro olarak ama kadrosunda otuz yaş üstü altı oyuncu var ikisi 36 yaşında
Hollanda takımlarındada otuz yaş üstü dört beş oyuncu var ajax psv de kırk yaşında oyuncu var bayernde otuz yaş üstü sekiz oyuncu var neuer 38 yaşında
Barcada otuz üstü sekiz oyuncu var lewandowsky ye 35 yaşında diye barca taraftarı sövüyordur yönetimine herhalde 😂

Bende onu diyorum abi güzel bi harman yapmamız lazım genç gelişime açık potansiyelde olacak

Çevrimiçi Necmi

insan suratına baksa tırsar gece karşına çıksa elin ayağın dolanır

Çevrimiçi Necmi

Bende onu diyorum abi güzel bi harman yapmamız lazım genç gelişime açık potansiyelde olacak
semihin önüne cenk koyarsan ondan anca yatmayı öğrenir yani olgun oyuncuyuda doğru seçmek lazım

Çevrimiçi doganay

Hüseyin Yücel: "Kesinlikle yapılacak ama emekli olmaya çalışan oyuncularla anlaşmaya çalışmıyoruz."

Buna istinaden en onemli nokta bizimle adi gecen 30 yas ustu adamlarin emekli maasi almaya mi geliyorlar yoksa hala futbol oynamaya niyetleri var mi buna bakmak lazim. Bazaisi Rebic gibi 32 yasinda emekli maasi almaya geliyor , bazisi Pepe gibi 42 yasinda hala oynuyor. Almadan once buna dikkat etmek lazim.

Çevrimiçi Samet Demir

Poulista-Tayyip-Emrecan-Necip ile 4 stoper imiz oldu. En az 1 tane daha alırız.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi gokhans

yasin'de geldi sanırım oda sol stoper orjinalde.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Stefan Savic, Beşiktaş'tan talep ettiği ücrette indirime gitti. Savic, Beşiktaş'ın teklif ettiği maaşa sıcak bakıyor.

Beşiktaş, Gabriel Paulista'nın menajerini son görüşme için İstanbul'a davet etti. (Sercan Dikme)

Çevrimiçi ONUR KOLCU

Stefan Savic, Beşiktaş'tan talep ettiği ücrette indirime gitti. Savic, Beşiktaş'ın teklif ettiği maaşa sıcak bakıyor.

Beşiktaş, Gabriel Paulista'nın menajerini son görüşme için İstanbul'a davet etti. (Sercan Dikme)

Maaşlar birbirine yakın olursa Savic tercih edilir.  Muhtemelen diğer stoper için hummels zorlanıyor olamasa bile ayakları ve oyun kurma yeteneği daha üst düzey birisi gelcektir.

Çevrimiçi gokhans

Paulista sağ ayaklı hamle stoperi. Sol ayaklı denge stoperi, lider stoper alınmalı bence. İnigo martinez, saiss gibi..

Çevrimiçi Necmi

kulüpten açıklama varmı yoksa yağızın ağzıylamı konuşuyoruz

Çevrimiçi ONUR KOLCU

Paulista sağ ayaklı hamle stoperi. Sol ayaklı denge stoperi, lider stoper alınmalı bence. İnigo martinez, saiss gibi..

Paulista solda oynuyor.

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi gokhans

Paulista solda oynuyor.
adam sağ ayaklı, sol stoperde verimli olur mu? Gio savunmadan pasla çıkan bir oyun oynatacak. Oyuncunun soluna gelen paslar riskli olmaz mı? Kritik bir durum!!

Çevrimiçi Samet Ç

adam sağ ayaklı, sol stoperde verimli olur mu? Gio savunmadan pasla çıkan bir oyun oynatacak. Oyuncunun soluna gelen paslar riskli olmaz mı? Kritik bir durum!!
Olmaz solağı sağda oynatırsan sıkıntı

Çevrimiçi Mehmet57

Paulista hakkinda ne dusunecegimi bilmiyorum. 2 stopper daha gelecekse is gorur. Agresif (hatta cok fazla agresif), ayaklari iyi ama benim begendigim tarzda bir stopper degil.

Çevrimiçi ONUR KOLCU

Paulista hakkinda ne dusunecegimi bilmiyorum. 2 stopper daha gelecekse is gorur. Agresif (hatta cok fazla agresif), ayaklari iyi ama benim begendigim tarzda bir stopper degil.

2 Tane daha gelmez 1 tane daha gelir.

öncelik olarak 1 tane sağ kanat 1 tane daha stoper ve Forvet alırlar, sonrada giden oyuncuların durumuna göre sol kanat merkez ortasaha ve sol bek olarak devam eder.

Çevrimiçi kartalizma190399

Tabii var ama Belcika Hollanda takimlari 18-19 yasinda 2-3 oyuncu da oynatiyor ilk 11'inde ve 30 yas ustu oyuncu sayisini sinirliyor. Takimin buyuk kismi orta yasli oluyor.
Bizde transfer gundemdeki oyuncularla tamamlanirsa;

Mert 35
Svensson 31
Hummels 35
Savic/Paulista 35/33
Masuaku 30
Al Musrati 28
Gedson 25
Muci 23
Berghuis 32
Semih 18
Haller/Schick 29/28

Takimin yarisi 30 yas ustu, defans komple 30 yas ustu.
Yas ortalamasi 30. Senin kiyasladigin ve aynisini yapiyor dedigin Brugge'un gecen sene en cok oynayan oyunculari ve yaslari:

Bu da Brugge'un son playoff macindaki 11 ve yaslari:

Mignolet   36
De Cuyper   23
Mechele   31
Ordonez   20
Odoi   36
Onyedika   23
Vetlesen   24
Vanaken   31
Skoras   24
Olsen   24
Jutgla   25

Ortalama 27. Tecrube'yi de kale'de kullanmislar, onu cikarsan dinamizm gerektiren saha ici mevkilerde yas ortalamasi daha da dusuk.
[ Son Düzenleme: 11 Haziran 2024, 18:31:58 kartalizma190399 ]

Çevrimiçi kartalizma190399

2 stoper daha gelecekse zaten hata olur, 3. stoper'e o maasi vermek sacmalik.
Ilk 11'in baba stoperi degil de 2. stoper olarak fena degil bence.
Ama ben yine de memnun degilim. Tecrube olacaksa ve maas gomulecekse baba stopere gomulmeliydi.
Yaninda tamamalayici yabanci stoper olarak da orta yasli daha dinamik potansiyele yatirim yapilmaliydi.

Çevrimdışı levitate

zenit gedson ve bahtiyar'la ilgileniyormuş
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Etiketler: