23. Hafta Sivasspor 1-0 Beşiktaş
23. Hafta Sivasspor 1-0 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|23. Hafta Sivasspor 1-0 Beşiktaş Tarih : 04.02.2023 Saat : 16:00 Stadyum : Yeni 4 Eylül Stadyumu Hakemler : Zorbay Küçük - Mustafa Sönmez - Samet Çiçek - Mert Güzenge VAR

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

23. Hafta Sivasspor 1-0 Beşiktaş  [Okunma sayısı 9926 defa] 23. Hafta Sivasspor 1-0 Beşiktaş

Çevrimiçi tolga1903

Welinton denen mal solda iki tane boş adam varken topu havaya kaldırıp kaybediyor delirtti bu takım beni artık

Çevrimiçi Talisca1903

Masuaku ve kevin zaten kerhen oynuyorlardı oynamasalardı olur

Çevrimdışı goktasoktay

bizim taraftar görmez tepki vermesi için birilerinin çıkıp kral çıplak demesi lazım
Abi kral hiç bu kadar çıplak olmamıştı.

Çevrimdışı Unnamed

Çevrimiçi levitate

bari orta falan açın diyeceğim ama kendi yarı sahamızı geçemiyoruz
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Unnamed

Hadziahmetovic'e 3 milyon vermek için kimsenin göremediği neyi görmüşler acaba merak ettim doğrusu.

Çevrimiçi Savaş

İkinci yarıda ilk şutu 75. dakikada çektik.

SM-A325F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi tolga1903

Muleka'ya bi iq testi lazım çok acil

Çevrimiçi sEuL

Kaleyi bulan sutumuz yok, taktigimiz kaleciyi sogutup kaleyi ilk bulan suttan gol atmak sanirim, mantiklica aslinda.

Çevrimiçi tolga1903

Cenk neden topun gelmesini bekliyosun devamlı herif geriye doğru gidiyo top gelirken yarabbim aklımı oynaticam

Çevrimdışı beno1903

Cenk herşeyi ayağına bekliyo beyim

Çevrimdışı goktasoktay

“Hoca” ilk değişikliği 60 tan sonra, ikinci değişikliği 77 de yaptı. Bilmediğimiz birşey biliyor galiba

Çevrimdışı goktasoktay

Bu arada geri pasıydı o pozisyon. Vermedi hakem. Ayağıyla gayet kontrollü atmış topu

Çevrimiçi Samet Demir

@Talisca1903 kerem atakanı iyi izle abi. :)

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi tolga1903

Abicim hiçbir korner duran topta vuramiyoruz kenar ortalarına vuramiyoruz lan nasil aticaksiniz golu

Çevrimiçi sEuL

Inanabiliyor musunuz, Necip ciktiktan sonra rakip sahada iki pas yapmaya basladik.

Çevrimdışı Liquidator

Kerem ve Delle girdikden sonra bir az kıpırdama var

Отправлено с моего 21081111RG через Tapatalk

Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimiçi levitate

necip çıktı takım top oynamaya başladı
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Savaş

Koskocaman bi maçı Necip, Tayfur ve türevleri ile heba etti yine.

SM-A325F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Liquidator

Mert helal olsun

Çevrimdışı Liquidator

Şenol hocayı severim, amma bu inat niye ? Neciple falan

Çevrimiçi tolga1903

Muleka... Yok mu şu kardesime bi mısır liginden falan talep allah rızası için

Çevrimiçi sEuL

Klasik Senol Gunes, sacma sapan oyuncu tercihleri ile yine ilk yariyi cope atti, sonra cikar cikarabiliyorsan.

Çevrimiçi sEuL

Sivasli oyuncularin hepsinin ... koyayim, (Hakaret Yasak)₅ cocuklari iki dakika ayakta kalamadilar. Butun mac yerde yuvarlanmaktan baska birsey yapmadilar. Kume duserler insallah.

Çevrimdışı goktasoktay

Klasik Senol Gunes, sacma sapan oyuncu tercihleri ile yine ilk yariyi cope atti, sonra cikar cikarabiliyorsan.
Yukarda yazdım, ne ilk yarısı, ilk değişikliği 60 tan sonra, keremi ve alliyi 77 de aldı oyuna. Öndeyiz ya..

Etiketler: