23. Hafta Sivasspor 1-0 Beşiktaş
23. Hafta Sivasspor 1-0 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|23. Hafta Sivasspor 1-0 Beşiktaş Tarih : 04.02.2023 Saat : 16:00 Stadyum : Yeni 4 Eylül Stadyumu Hakemler : Zorbay Küçük - Mustafa Sönmez - Samet Çiçek - Mert Güzenge VAR

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

23. Hafta Sivasspor 1-0 Beşiktaş  [Okunma sayısı 10107 defa] 23. Hafta Sivasspor 1-0 Beşiktaş

Çevrimiçi Samet Demir

Sivas 2. Sakatlığı verdi. Yazık değil mi? Bir kuru inat uğruna.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı goktasoktay

E be adam, gormuyor musun, Abou ile Cenk yuruyor resmen sahada. Rakip daha 1. dakikadan ilerde hicbir baski olmadan rahatca geliyor ustumuze. 2'yi yedikten sonra mi oyuna mudahale edeceksin?
Yoo, gayet iyiyiz. Şansımız yok sadece
Heralde böyle düşünüyor kenardakiler…

Çevrimdışı goktasoktay

Maçı izlemiyorum (iyi ki de izlemiyorum) ama istatistiklere bir bakayım dedim, sivasın 7 bizim 2 gol girişimimiz var. Üstelik rakibimiz küme mücadelesi veriyor.

Hocam ne top oynatıyor bee.
Kadro yetersiz be abi…

Çevrimiçi tolga1903

Cenk neden topu izliyorsun cenkkkk

Çevrimiçi sEuL

Maçı izlemiyorum (iyi ki de izlemiyorum) ama istatistiklere bir bakayım dedim, sivasın 7 bizim 2 gol girişimimiz var. Üstelik rakibimiz küme mücadelesi veriyor.

Hocam ne top oynatıyor bee.

VI sucu, Senol hoca daha yeni gelmis ne yapmasini bekliyorsunuz? Onumuzdeki sezon SG'in sezonu olacak.

Çevrimiçi sEuL

Cenk neden topu izliyorsun cenkkkk

Senol'un maci izledigi gibi Cenk'te topu izliyor belki gelir diye. 2 adim atsa alacak ama neyse.

Çevrimiçi tolga1903

Abi çıkar şu cenkle necip'i gözünü sevim

Çevrimdışı goktasoktay

Sivas 2. Sakatlığı verdi. Yazık değil mi? Bir kuru inat uğruna.

Yooook, iyi oluyor. Maç başında beddua ettim. Beter olsunlar

Çevrimiçi tolga1903

Alma oyuna şu adamı dicem de sonraki maçlarda oynasa nolacak girecekse girsin ghezzal ya

Çevrimdışı goktasoktay

En temel ve en büyük sorun YÖ-NE-TİM! Acil bırakmaları lazım artık. Yeter yeter yeter yeter…

Çevrimdışı Karabay

Aman izleme abi. Tam kanser olmalık maç. Hocanın son senesi oyununu izliyoruz, kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Büyük bir yanlışlık var. Hocanın performansı her zaman o son senesindeki gibiydi. İlk geldiği anlarda oynanan oyun kendisine miras kalan fişek gibi takımın oyunuydu. Hoca geriye çeke çeke çeke ancak o hale getirebildi ve sonra gitti. Şimdi ise kendisine öyle bir miras bırakılmadığından hocanın etkilerini de çıplak gözle göremiyoruz.

Çevrimdışı goktasoktay

Hey yavrum be, Umut girdi oyuna. Şimdi görür sivas!

Çevrimiçi levitate

üfff umut girdi banko dönecek maç
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı goktasoktay

Büyük bir yanlışlık var. Hocanın performansı her zaman o son senesindeki gibiydi. İlk geldiği anlarda oynanan oyun kendisine miras kalan fişek gibi takımın oyunuydu. Hoca geriye çeke çeke çeke ancak o hale getirebildi ve sonra gitti. Şimdi ise kendisine öyle bir miras bırakılmadığından hocanın etkilerini de çıplak gözle göremiyoruz.
Deme öyle, kadrosu yetersiz

Çevrimiçi tolga1903

Ali şaşal o kadar hareketsiz duruyor ki adam donacak kalede 2 şut çekmişiz kaleciyi görmedim bile ikinci yarı bu nasıl takım ya

Çevrimiçi Samet Demir

Abi böyle söyleyenleri VI'ci yapıyorlar. :)

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Necmi

Senol'un maci izledigi gibi Cenk'te topu izliyor belki gelir diye. 2 adim atsa alacak ama neyse.
cenk zaten hep böyle topları ayağına beklerken kaybediyor yada faul yapıyor ona topu at rakip atak başlatsın

Çevrimiçi Necmi

Ali şaşal o kadar hareketsiz duruyor ki adam donacak kalede 2 şut çekmişiz kaleciyi görmedim bile ikinci yarı bu nasıl takım ya
ne zaman çekmişiz ben niye görmedim 🤔

Çevrimdışı goktasoktay

Abi böyle söyleyenleri VI'ci yapıyorlar. :)

Samet, şunu görmemiz lazım( ki sen zaten biliyorsun bence) sorun hiç hoca olmadı. Sorun klübü yönetemeyenler. Önce onların gitmesi lazım ki belki iyi yönetecek birileri gelip bizi ayağa kaldırır…

Çevrimiçi tolga1903

ne zaman çekmişiz ben niye görmedim 🤔

Bitane abubakar çekti kaleciyi geçip diğerini ben de hatırlamıyorum valla

Çevrimdışı goktasoktay

ne zaman çekmişiz ben niye görmedim
İlk yarıdakiler abi. Kaleyi tutmayan 2 ( yazıyla iki) şut.

Çevrimiçi Samet Demir

Samet, şunu görmemiz lazım( ki sen zaten biliyorsun bence) sorun hiç hoca olmadı. Sorun klübü yönetemeyenler. Önce onların gitmesi lazım ki belki iyi yönetecek birileri gelip bizi ayağa kaldırır…
Abi kesinlikle. Ben bu nedenle VI kalsın dedim. Şenol hocada gelse değişen pek birşey olmayacak dedim. Vasat sevici olduk.

Çevrimiçi sEuL

cenk zaten hep böyle topları ayağına beklerken kaybediyor yada faul yapıyor ona topu at rakip atak başlatsın

Cenk takimdaki en iyi bitiricilerden, rakibi ablukaya almissindir sagdan soldan ortadan geliyorsundur oynatirsin. Pozisyonu buldu mu atar. Ama rakip sahada 2 pas yapamadigimiz bir ortamda Abou ile ilerde 70 dakika yurumelerini izlemekte ne biliyim, olsun ama Senol Gunes oley oley.

Çevrimiçi tolga1903

Hocam şu yetenek fakiri herifi daha neden tutuyosun sahada baskı yapıyor adamın ayağına basıyor ya

Çevrimiçi Necmi

bizim taraftar görmez tepki vermesi için birilerinin çıkıp kral çıplak demesi lazım

Etiketler: