2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 111 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1814584 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Özgür Gültekin

transfer tam olarak ne zaman hangi saatte kapanıyor?

Çevrimdışı alimm

transfer tam olarak ne zaman hangi saatte kapanıyor?
bu gece son... 00.00
Bundan Sonra Her Sene Böyle...

Çevrimiçi Özgür Gültekin

bu gece son... 00.00

Son dakika en azından Atakan Karazor falan bir şekilde alsak?
Gerçi yerli statüsünde oluyor mu bu arkadaş?

Çevrimdışı Erman1903

Son dakika en azından Atakan Karazor falan bir şekilde alsak?
Gerçi yerli statüsünde oluyor mu bu arkadaş?

Ben o çocuğu izledim daha önce, yerliye giriyor mu bilmiyorum. Klasik 6 numara için temiz alternatif, stoper biraz şüpheli o konuda emin olmak güç.

Çevrimdışı alimm

Stoper için herhangi birini alacaklarına necip izlemeyi tercih ederim...
Bundan Sonra Her Sene Böyle...

Çevrimdışı murat baltacı

Şuradan cenk ve ercani kapsak seneye batsuda kalırsa o bölge tamamdır ferdide bizde iş yapar feneri bu senede alt edersek koşa koşa gelir zaten,arda Kızıldağda denenebilir.
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Ya Sergen yada yönetim çok ballı gerçekten. Geçen sene transfer döneminde gelen düşeşler ile bu seneki düşeşler baya şans işi. O performansı da alabilirse zaten bu ligte şampiyon oluruz.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Gökhan Kurt

UEFA'nın şu konuya kesinlikle müdahale etmesi gereken bir konu .
Sadece biz değil Avrupa'da da sorun bu konu.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Herkes takımda kaldı. Bu oyuncuları asla unutmamız lazım. Bu kadar para düşkünü oyuncu bulmak zor.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Necmi

Herkes takımda kaldı. Bu oyuncuları asla unutmamız lazım. Bu kadar para düşkünü oyuncu bulmak zor.

seneye kendilerine takım bulmaları mümkün değil artık
bu sadece ljajic için sorun olur diğer ikisinin futbol hayatı zaten bitti

Çevrimdışı tuncaboylu

Başta fesih edilmesini kabul ettiler de sonra vazgeçtiler muhabbeti nedir?

Neden vazgeçtiler, anlamadım.

Çevrimdışı Zafer55

Elde kalan oyuncu durumundan ders çıkartmak lazım..
  Her transferin bir hayal kırıklığı olma riski mevcut.Saçma sapan sözleşmeler verilmezse bu risk gerçekleştiğinde zarar nispeten az olur.
 Saçma sapan sözleşme sunmadan transfer gerçekleşmiyorsa varsın gerçekleşmesin.

Çevrimdışı worns

Başta fesih edilmesini kabul ettiler de sonra vazgeçtiler muhabbeti nedir?

Neden vazgeçtiler, anlamadım.

bunlardan kurtuluş yok. neyse ki seneye çilemiz bitiyor. sadece 3'ünden açılan maaş slotuna 2 tane net ilk 11 oyuncusu konulur.

Çevrimdışı Zafer55

seneye kendilerine takım bulmaları mümkün değil artık
bu sadece ljajic için sorun olur diğer ikisinin futbol hayatı zaten bitti
Temennimiz o yönde ama... 😁
Seneye ülkelerine giderler en az 2 şer yıl daha para kazanırlar.

Çevrimdışı Okan1903

Su Belcikadaki Boyata tam bizlikmis. zamaninda bedava gitmis herthaya.

Çevrimiçi Kursad_Duran

Bats hoşuma gitmedi. Sanki biraz kendine güven eksikliği var. Artık Süper ligin içinden geçip kendine güveni geri gelecek.

Çevrimdışı Zafer55

Keyifle bir kez daha yazayım.
Çifte kupalı takımdan

Abubakar<<>>Batshu
Mensah <<>> Teixeria
Ljaic     <<>>  Pjanic
Dorukhan <<>> Salih
Cenk      <<>> Kenan
Utku      <<>>  Mert

+ Umut , M.Topal , Can

Gidenlerden fayda gördüğümüz Utku ve Abubakar vardı..Benim için Utku daha değerli(finale kadar katkı verdi).

Giden ve yerine gelenlere baktığımda keşke şu kalsaydı da yerine bunu almasaydık diye hayıflandığım kimse yok.

Geçen sezonun  ikinci yarısını Leccede geçiren  Güven ve bu sene hocanın şans vereceği sinyalini verdiği Serdar Saatçi yi de sayarsak kadroda geçen seneye göre sayısal olarak 5 artı var.Şişkinlik değil zenginlik olarak değerlendiriyorum bu durumu zira geçen sezon birçok  maçta yedek kulübesinde boş koltuklar vardı.

Kendi adıma bu transfer döneminden çok memnunum.Bazı beklentilerim gerçekleşmedi ama son yıllarda bundan iyi transfer dönemi de hatırlamıyorum.

Hayırlı olsun.

Çevrimdışı Beşiktaş Arena

2021/22 Yaz Transfer Dönemi sona erdi. Konu, 2021/22 Kış Transfer Dönemi bitene kadar açık kalacak, ancak mevcut başlıkta sezon ya da maç değerlendirmeleri ile ilgili mesajlara yer verilmeyecektir. Arzu eden üyeler takip ettikleri futbolcuları ya da yapılmasını uygun gördükleri transferlerle alakalı fikirlerini sarf edilen kaidelere bağlı kalarak bu alanda paylaşabilir.

Forum Kuralları

Üyeler forum yönetimi ya da işleyişiyle ilgili taleplerini, itirazlarını, sorularını kişisel ileti ile @Beşiktaş Arena hesabına ya da Forum ile İlgili Öneri ve Şikâyetler başlığı vasıtasıyla yöneticilere bildirmelidir. İlgisiz başlıklarda forum alanına taşınan istek ve şikâyetler konu dışı olarak işlem görür.

Çevrimiçi Necmi

Keyifle bir kez daha yazayım.
Çifte kupalı takımdan

Abubakar<<>>Batshu
Mensah <<>> Teixeria
Ljaic     <<>>  Pjanic
Dorukhan <<>> Salih
Cenk      <<>> Kenan
Utku      <<>>  Mert

+ Umut , M.Topal , Can

Gidenlerden fayda gördüğümüz Utku ve Abubakar vardı..Benim için Utku daha değerli(finale kadar katkı verdi).

Giden ve yerine gelenlere baktığımda keşke şu kalsaydı da yerine bunu almasaydık diye hayıflandığım kimse yok.

Geçen sezonun  ikinci yarısını Leccede geçiren  Güven ve bu sene hocanın şans vereceği sinyalini verdiği Serdar Saatçi yi de sayarsak kadroda geçen seneye göre sayısal olarak 5 artı var.Şişkinlik değil zenginlik olarak değerlendiriyorum bu durumu zira geçen sezon birçok  maçta yedek kulübesinde boş koltuklar vardı.

Kendi adıma bu transfer döneminden çok memnunum.Bazı beklentilerim gerçekleşmedi ama son yıllarda bundan iyi transfer dönemi de hatırlamıyorum.

Hayırlı olsun.
yanlış yazmışsın mensah yerine pjanic ljajic yerine alex olmalı  :D
geçen sene kulübe boştu çünkü oyuncular tribünde oturuyordu  :D

Çevrimdışı Zafer55

yanlış yazmışsın mensah yerine pjanic ljajic yerine alex olmalı  :D
geçen sene kulübe boştu çünkü oyuncular tribünde oturuyordu  :D

Mensah neydi, ljaic neydi unuttuk tabi :D

Çevrimiçi Necmi

-7 m euro ile kapattık transfer dönemini ve hiç oyuncu satamadığımız ikinci sene oldu
bunun üzerinde çalışmaları lazım