Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

0 Üye ve 52 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1762321 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimiçi levitate

az beyni olan fbyi parçalar diyorduk uygulamasını görüyoruz şu an :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Gökhan Kurt

feneri 3'lediler. Rezil herifler.

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Bats yanına Tiquinho'yu alsaydık keşke. Adam fenaa  :biggrinking:

Çevrimdışı Erman1903

Mazuras aynı golden iki tane attı. Gustavo yanında sağlam adam olmayınca sekiyor, Zajc - Mert Hakan, Alman Çocuk uçu de vasat altı. Geçkin Sosa ve Crespo dışında merkezde kullanabilecekleri biri yok, Crespo varken Gustavo anca olur.

Çevrimdışı levent14

Bu spikerde maç boyu sürekli gereksiz aksiyon yaptı bagirip duruyor sanıyorum gol pozisyonu odadan geliyorum top ortasahada tam mal ayarini bilmiyor

Çevrimdışı Çağrı Öz

Çevrimdışı Çağrı Öz

Ligde full çekip ajax deplasmanında kafa kafaya oynayabileceğimiz bir dönemde takımın tamamı sakatlandı.

Böyle şansa tüküreyim ama Beşiktaş’ın bu sezon şampiyon olmaması için Vodafone Park’a göktaşı düşmesi lazım; mamafih söz konusu Beşiktaş olunca böyle bir ihtimal de var.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Ne diyordu bu geri zekalı spor yazarları "Efendim Beşiktaş tam olsaydı da skor farklı olmazdı"

Şimdi de "efendim fener tam kadro olsaydı bir de kendi sahasında oynasaydı skor böyle olmazdı"

Puhahaha bu o değil lan mal.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Yalnız Tiqinho fena olurmuş.
Bugün Szalai' nin yaldızlarını da üzerinden silkelediler. Her pozisyonda neredeyse adamın içinden geçtiler.

Çevrimdışı goktasoktay

Ajaxın bize 7-8 atmasını bekleyen über fener, oly den 3 yedi işte fenerin seviyesi bu. Ligde hakemler ittirmese en az 6 puan daha aşağıda olurlardı, en az o da.

Vaclik iyi kaleciymiş, beğendim. Bizle adı geçmişti sanırım.

Çevrimdışı goktasoktay

Yalnız Tiqinho fena olurmuş.
Bugün Szalai' nin yaldızlarını da üzerinden silkelediler. Her pozisyonda neredeyse adamın içinden geçtiler.
İlk golü akıl doluydu. Çok güzel aşırttı. Ben gol vuruşlarına bakarım futbolcunun zekasını anlamak için. Akıllı futbolcu hemen hemen her yakaladığında karşı karşıya affetmez. En doğru vuruşu yapar. Dün leva mesela kalecinin soluna, kendi sağına enfes bıraktı plaseyi. Gomez de yapardı, karşı karşıya çok kaçırdığını hatırlamıyorum. Kaleyi karşısına aldı mı, büyük olasılıkla golü yapardı ah gomez ah. Ben bu konuda üstüne tanımam (bize son yıllarda gelen forvetler arasında)

Çevrimdışı Çağrı Öz

Son 2 maçta hakemle 6 puan aldılar. Bu korkunç bir şey ama beni zerre endişelendirmiyorlar. Trabzon filan uzun vadede iyi olur diyordum onlar da bir cacık değil.

Beşiktaş’ın tek rakibin kendisi olduğu böyle bir sezon ömrü hayatımda hiç hatırlamıyorum.

Çevrimdışı caner.eryigit

Harbiden taş gibi takımmış öve öve bitiremediler bir tane adam gibi yöneten hakem geldi mi ittiren de yok öyle 3 lük yaparlar adamı

Çevrimdışı goktasoktay

Altan tanrıkulu exxen de oly güzelliyor utanmasa ajaxtan iyi takım diyecek

Çevrimdışı goktasoktay

Harbiden taş gibi takımmış öve öve bitiremediler bir tane adam gibi yöneten hakem geldi mi ittiren de yok öyle 3 lük yaparlar adamı
Altay çok iyi toplar çıkardı, dua etsinler 5-0 da bitebilirdi

Çevrimiçi ferdi1903

fener ucup kacmis diyola

Çevrimdışı goktasoktay

fener ucup kacmis diyola
Deli gibi pres yaptılar, deli gibi koştular.  İnşallah bizim hoca izlemiştir, çok koşan değil, daha çok gol atan maçı kazanıyor.
Allahı var, adamlar da derinde savunmayı fena yapmadılar. Bir iki kritik top vardı, atamadılar. Oly de fırsatı değerlendirdi.

Ben seyirciye bayıldım vura vura, kıra kıra diyenler, maç 3-0 olunca onu bunu ıslıklamaya başladılar, sesleri kesildi..

Çevrimiçi Necmi

Ayıp ya düşene vurulurmu 😳

Şakaşaka abanın

Çevrimiçi sEuL

Ulan komsuyuz diye bu yapilir mi be, adamlar aciyip 3'te birakmislar. Ah sizi gidi sansli sarisinlar  :tabe:

Çevrimdışı goktasoktay

Ayıp ya düşene vurulurmu

Şakaşaka abanın
yağmurlu günde su vermem bunlara. Biz tarihi fark yiyelim diye nasıl da heveslenmişlerdi..

Çevrimdışı goktasoktay

Bizim bu avrupadaki türk taraftarları neden böyle problemli? Anlam veremiyorum

Çevrimdışı Erman1903

Ayıp ya düşene vurulurmu 😳

Şakaşaka abanın

Onlar milli aradan sonra zorlu bir fikstüre giriyorlar, Rize'ye kadar kolay maçları yok orada da vuranlar olur.

Bizimki de kolay değil gerçi kendi işimize bakmamız daha önemli.
[ Son Düzenleme: 30 Eylül 2021, 23:20:03 Erman1903 ]

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi qp 383

?s=20

Kanada Larin ve Atiba'yı çağırmış. Sakatlıkları devam etmiyor mu ?
Aslolan hayattır hayat da Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

?s=20

Kanada Larin ve Atiba'yı çağırmış. Sakatlıkları devam etmiyor mu ?
farketmez sakatta olsa çağırır milli takım doktorları durumuna bakar kadroda tutar yada çıkarır