Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

0 Üye ve 80 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1762681 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimiçi Samet Demir

Herkes bizim gibi "" mı 3-0dan falan maç versin 1-0 öne geçtiğim maçta beraberliği bile tutamasın.
Bu sene bu takım hayatta şampiyon olamaz, Sergen efendinin de takımın da bir yerleri kalmış. Şampiyonlar liginde de salı günü en az 5 yer geliriz. Rıza hocada yener.

Devam bu kafada. 17-18 olacağından emindim ve şuana kadar hiç şaşırmadım. Bari apo alsın şampiyonluğu dedirtecek yönetiminde hocanın da Allah iyiliğini versin. Herkese geçmiş olsun.
Umarım hayatınıda bu şekilde hep olumsuzlukları düşünerek geçirmiyorsundur.

Çok zor gerçekten. Allah kurtarsın

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı 'TaNeR'

Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Okaka bizim ligde iş yapar derken bunu kastediyorduk.
Herif hayvan gibi güçlü, stoperlerin birini sağına diğerine soluna alıp kaleye kadar koşar.

Çevrimiçi Samet Demir

YOK

Eğitimlere koysunlar. Destek eli ile topa temas bu oluyormuş :)

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Gökhan Güvenç

Fenerbahçe bu sene de deplasmanlarda iç sahadan daha fazla puan toplar gibi görünüyor. Oyuncu grupları buna müsait. Yalnız iç sahada sürekli Mesut'un ve Valencia'nın ayağına bakmaları gerekecek.

Penaltı pozisyonu bayağı komik. Yani MHK'ye göre bundan sonra herhangi bir futbolcunun uçarak topu manşetlemesinde bir kusur yok anlaşılan. Destek kolu deyip geçeriz.
Be the change you want to see in the world.

Çevrimdışı 'TaNeR'

Eğitimlere koysunlar. Destek eli ile topa temas bu oluyormuş :)

Kafasına değmedi ki top, sekerek destek eline/koluna çarpsın; doğrudan voleybolcu kurtarışı...
Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi levitate

Rize'yi geçmek lazım bizim maçta da hakem faktörü falan vardı ama 3-0'dan puan almayı başardılar, Sumudica'yı biliyorum tabi ama Antep'in kadro boş değil yine ligin iş yapan bazı topçuları var o kadar kötü durumda değiller gol yemeden 4 atmak iyi iş. Adana takım savunmasını iyi yapıyordu zaten, Belhanda geziniyordu bir maç 8 pasla mı ne oynadı Balotelli safi ceza sahası dışından dan dun topa vuruyordu bu ikisinin yaptığı bana sabotaj gibi geliyor.

Çok fazla böyle gider mi bilmem yine dalgalanmalar olacaktır, bence hayırsız bir ortam var orada bunun için onlardan bir şey beklemiyordum ama o kanser görüntüden de kurtulmuş gibiler. Yönetim yapısı bana çok sağlıksız geliyor ama ligin kalite ortalamasının üstünde isimler var açıkçası bizim maçtaki hareketlerden ve şu son maçta soyunma odasında yaptıkları 'İyi geceler büyük Adana Demir ailesi' fotoğraflarından falan baya gıcık aldım.

yeni hoca gazı diyorum, biraz sendelesinler fabrika ayarlarına dönerler
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

gs berrrrbat oynuyor

ne şut var ne başka bir şey boş boş top çeviriyorlar

eli yüzü düzgün bir morutan vardı onu da kendi seviyelerine çekmişler
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

Kafasına değmedi ki top, sekerek destek eline/koluna çarpsın; doğrudan voleybolcu kurtarışı...
Sosyal medyada bu şekilde yorum yapıp penaltı değil diyor civcivler.

Çevrimdışı Erman1903

yeni hoca gazı diyorum, biraz sendelesinler fabrika ayarlarına dönerler

Aynen bir dahaki maça kadar onlarla bir işimiz yok ben zaten bizim takımın performansa tutuldum bunlara sarıyorum.

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı Erman1903

gs berrrrbat oynuyor

ne şut var ne başka bir şey boş boş top çeviriyorlar

eli yüzü düzgün bir morutan vardı onu da kendi seviyelerine çekmişler

Yediler zaten gollerini top oynamaya dair hiçbir motivasyonları yok gibi gözüküyor, orta sıralardaki yerlerini sağlamlaştırıyorlar.

Çevrimiçi levitate

Yediler zaten gollerini top oynamaya dair hiçbir motivasyonları yok gibi gözüküyor, orta sıralardaki yerlerini sağlamlaştırıyorlar.
bunlar çökerken arada çaktırmadan morutan alsak

2 maça adam ederiz

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Umarım hayatınıda bu şekilde hep olumsuzlukları düşünerek geçirmiyorsundur.

Çok zor gerçekten. Allah kurtarsın

Hayalperest olmaktan iyidir. Keşke bizim yönetim ve hocada hayallerde değilde gerçeklerde olsaydı da ayakları yere bassaydı daha ciddi bir rakiple bile oynamadan 2 puan geriye düşüp 3-0lardan falan maç vermeseydik. Üstüne üstlük ne için hiç bir şey için. Şampiyonlar liginden de eleneceğiz. Neyse yolla ordan bir pjanic araba videosu

Çevrimdışı Erman1903

bunlar çökerken arada çaktırmadan morutan alsak

2 maça adam ederiz

:) ederiz muhtemelen ama oyuncudan bol bir şey yok istesek buluruz bir şeyler. Aç oyuncular konusunda piyasada biraz daha aktif olmamız lazım.

Çevrimdışı goktasoktay

Hayalperest olmaktan iyidir. Keşke bizim yönetim ve hocada hayallerde değilde gerçeklerde olsaydı da ayakları yere bassaydı daha ciddi bir rakiple bile oynamadan 2 puan geriye düşüp 3-0lardan falan maç vermeseydik. Üstüne üstlük ne için hiç bir şey için. Şampiyonlar liginden de eleneceğiz. Neyse yolla ordan bir pjanic araba videosu
Senin gibi yandık, öldük bittik, yok 17-18 e benzeyecek bilmem ne demek başka bir şey; olumsuzlukları görüp de eleştiri yapmak başka bir şey. Seninki biraz ‘şom ağızlılık’ oluyor. (Hakaret için söylemiyorum, deyim böyle)… benim gözlemim bu yönde.

Çağırın, ne kadar olumsuzluk varsa çağırın.
Sonra oturup, ben biliyordum, ben demiştim dersiniz. Elinize artık ne geçecekse..

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi ferdi1903

Oha noluyor ya? Hayirdir daha dün bir bugün iki. Okadar sakat var ken kötü sonuclar gelebilir , hele bi sakatlar düzelsin gecen sezonda ayni yanginlari yaptiniz bu sezon baya erkencisiniz

Çevrimdışı Erman1903

Kardeş kulüplerin mücadelesi işte, kendi işimizi görsek bu tiyatroyu boşa izlemezdik.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

İki sarışın bizden çok daha fazla mücadele ediyor.
bir an önce sakatların iyileşip tempo yapmamız lazım.

Çevrimdışı Orhan_

şöyle rakip kaleci bi de bize denk gelse. ne güzel yumurtladı.

Çevrimdışı 'TaNeR'

tiyatro:
Fransızca théatre "sahne gösterisi" sözcüğünden alıntıdır. Fransızca sözcük Latince aynı anlama gelen theatrum sözcüğünden evrilmiştir. Bu sözcük Eski Yunanca théatron θέατρον "gösteri yeri, tiyatro" sözcüğünden alıntıdır. Yunanca sözcük Eski Yunanca theáomai θεάομαι "bakmak, seyretmek" fiilinden +tēr ekiyle türetilmiştir.

[ Son Düzenleme: 26 Eylül 2021, 22:17:16 'TaNeR' ]
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Nazım Ar

Fener aleyhine en az 4 net penaltı çalınmadı 7 haftada tüm o maçları da tek golle kazandılar.

Bizim takım için yorum yapmıyorum ortada bizim takım yok ilk 18 den 2 kişi falan sağlam, hayatta sakatlanmayan adamlar sakatlandılar, gökhan, kenan, salih, güvenle çıkan takımın nesine yorum yapayım?

Çevrimdışı Erman1903

Real'e gol atan Jasur Yakhshiboev'i burada paylaşıyordum ilginç adam diye, işin komiği asisti de geçen yaz yoklukta gidecek sol bekler listemden Cristiano yaptı :).