36. Hafta Beşiktaş 1-1 Fenerbahçe
36. Hafta Beşiktaş 1-1 Fenerbahçe

Beşiktaş Forum|36. Hafta Beşiktaş 1-1 Fenerbahçe Tarih : 08.05.2022 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Arda Kardeşler - Mustafa Emre Eyisoy - İbrahim Çağlar Uyarcan - Bahattin

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

36. Hafta Beşiktaş 1-1 Fenerbahçe  [Okunma sayısı 13408 defa] 36. Hafta Beşiktaş 1-1 Fenerbahçe
Anket
Beşiktaş, Fenerbahçe maçından kaç puan alır?
3 puan
2 [%50]
1 puan
2 [%50]
0 puan
0 [%0]

Toplam Oy Verenler: 4

Çevrimiçi Talisca1903

Yine bas bas kaos futbolu şu leş feneri yenemedik yürümeyecek bu iş böyle Şampiyonluk koşusu yapamayız sonra çok üzülürüz bir an önce dönelim şu işten

Çevrimiçi Talisca1903

Defansta Novak Tisserand oynayan orta sahası mhy Gustavo olan takımı yenemedik şuursuzca bir oyun oynadık Beşiktaş böyle oynamaz ısrar bizi yakar olmaz bu iş

Çevrimdışı mrred

Valerian hoca çok hırslı ve tutkulu bizim camiaya cuk oturuyor fakat elindeki oyuncu grubu her maç canını dişine takarak oynamaz.

3 futbolcumuz sakatlanarak çıktı dikkatinizi çekerim. Serdar Umut ghezzal (bacağını tutuyordu bir ara)

O yüzden hoca ya çok tutkulu ve genç oyuncuları oynatacak arada karakterli yaşlı oyuncuları serpiştirecek ya da bu oyundan vazgeçecek yoksa sonu hüsran olabilir.
The great gig in the sky

Çevrimiçi COB

Alex, Batshuayi ve Pjanić, Sergen hocanın kreatif futbolcu takıntısı yüzünden teansfer edildi. Özellikle Alex ve Pjanić te geç farkettiğimiz, bu tarz oyuncuların modern futbolda yerlerinin kalmaması idi. Ikisini toplasan, Emirhan kadar dikine oynayamadı.

Batshuayi gerçekten şaşırttı.

Çevrimiçi Necmi

Yine bas bas kaos futbolu şu leş feneri yenemedik yürümeyecek bu iş böyle Şampiyonluk koşusu yapamayız sonra çok üzülürüz bir an önce dönelim şu işten
öndekiler beceriksiz olmasa farka gidecek maç buda sistemin işlediğini gösterir hocadan değil bazı oyunculardan kurtulsak kafi ikinci yarı tek kaleye çevirdik işi bu sistemle gol atmaya başlasak takım coşar

Çevrimiçi underworld

Emirhan, bu yaz Amerika yapıp fiziğini üst seviyeye çıkarırsa ateş eder ateşşş

Çevrimiçi Talisca1903

Bugünkü oyunu beğenen var mı gerçekten şişirip durduk son yarım saat kontra oynadık bir gol yesek bitecek maç fener leş ötesiydi Avcı oyunundan bile kötü

Çevrimdışı mrred

Alex, Batshuayi ve Pjanić, Sergen hocanın kreatif futbolcu takıntısı yüzünden teansfer edildi. Özellikle Alex ve Pjanić te geç farkettiğimiz, bu tarz oyuncuların modern futbolda yerlerinin kalmaması idi. Ikisini toplasan, Emirhan kadar dikine oynayamadı.

Batshuayi gerçekten şaşırttı.
Alex ve Pjanici toplasan Emirhanın tırnağı etmez. Gitti 6 milyon euro . Yazık vallahi ya
The great gig in the sky

Çevrimiçi Necmi

Valerian hoca çok hırslı ve tutkulu bizim camiaya cuk oturuyor fakat elindeki oyuncu grubu her maç canını dişine takarak oynamaz.

3 futbolcumuz sakatlanarak çıktı dikkatinizi çekerim. Serdar Umut ghezzal (bacağını tutuyordu bir ara)

O yüzden hoca ya çok tutkulu ve genç oyuncuları oynatacak arada karakterli yaşlı oyuncuları serpiştirecek ya da bu oyundan vazgeçecek yoksa sonu hüsran olabilir.
geldiğinde bu takım koşamıyordu bir taraflarını tutuyorlarsa suç hocanınmı ne yapsın koşmayın kendinizi zorlamayınmı desin önceki koşmadıkları mücadele etmedikleri için alkış tutup ödüllendiriyordu

Çevrimdışı mrred

Emirhan, bu yaz Amerika yapıp fiziğini üst seviyeye çıkarırsa ateş eder ateşşş
Sanki orta saha değilde kenar oynasa çok daha etkili olur gibime geliyor.
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

geldiğinde bu takım koşamıyordu bir taraflarını tutuyorlarsa suç hocanınmı ne yapsın koşmayın kendinizi zorlamayınmı desin önceki koşmadıkları mücadele etmedikleri için alkış tutup ödüllendiriyordu

Oyunu ben beğendim fakat bu oyunda devamlılık çok zor bir de rezil bir santraforumuz var. Yine de 2. yarı Larin pozisyonlardan birini atsa olay farklı yerlere giderdi.
The great gig in the sky

Çevrimiçi Necmi

Alex ve Pjanici toplasan Emirhanın tırnağı etmez. Gitti 6 milyon euro . Yazık vallahi ya
bir gence şans vereceklerse emirhana ve genç kaleciye versinler serdar kendine oynuyor piyasa yaratmak için ama sıvadığının farkında değil rıdvan eskiden kötüydü şimdi daha kötü rakibin kalecisi çataldan top çıkarırken seninki donup kalıyorsa maç kazanamazsın canın kafasını ersinin çıkarabileceğini hayal eden varmı

Çevrimiçi Samet Demir

bir gence şans vereceklerse emirhana ve genç kaleciye versinler serdar kendine oynuyor piyasa yaratmak için ama sıvadığının farkında değil rıdvan eskiden kötüydü şimdi daha kötü rakibin kalecisi çataldan top çıkarırken seninki donup kalıyorsa maç kazanamazsın canın kafasını ersinin çıkarabileceğini hayal eden varmı
o top bizde oraya gitmezdi. Dualarımız ile savuştururduk. Giderse yapacak birşey yok. Ersin kurtarsın diye dua edeceğiz bu defada. Yani çok kuvvetli dua etmemiz gerekiyor ki gol yemeyelim.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Necmi

Oyunu ben beğendim fakat bu oyunda devamlılık çok zor bir de rezil bir santraforumuz var. Yine de 2. yarı Larin pozisyonlardan birini atsa olay farklı yerlere giderdi.
oyunda devamlılık havaya girmeyle alakalıdır yoksa bu koşamayan takım geldiğinden beri devamlılığı sağlıyor ben beğeniyorum takım iyi oynuyor üçlü defansla pozisyon vermiyoruz hücumda çok fazla pozisyon buluyoruz atamamaları hocanın suçu değilki görmüyormusunuz kenarda kendi atıyor😂

Çevrimiçi levitate

+1903
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Talisca1903

Bu oyun iyi değil kendi sahamızda beraberliğime sevineceğiz inşallah yönetimle beraber şu hocayı sa değiştiririz

Çevrimiçi Necmi

Hani penaltıda ters köşeye atlarsın normal ama pozisyonda nasıl ters köşeye atlarsın oda laf olsun atlaması üstüne gidip açıyı kapatıp kötü vurmasını sağlamaya çalışmak yerine hiç birşey yapmayıp yalandan soluna atlıyor
Yemin ediyorum bu kaleci falan değil herhalde genç takımda 11 kuramayıp yoldan geçen bir genci çağırdılar sonra haspelkader a takıma yükseldi

Çevrimiçi Necmi

o top bizde oraya gitmezdi. Dualarımız ile savuştururduk. Giderse yapacak birşey yok. Ersin kurtarsın diye dua edeceğiz bu defada. Yani çok kuvvetli dua etmemiz gerekiyor ki gol yemeyelim.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
bütün evren bir araya gelip dua etse bu ersini kıpırdatmaya yetmez  melekler cinler periler bile katılsa çıık

Çevrimiçi underworld

Sanki orta saha değilde kenar oynasa çok daha etkili olur gibime geliyor.
Mevkiye bir şey diyemem ama reşfırd antrenmanı yapmalı

Çevrimdışı goktasoktay

Yahu forumda ne çok Şenol Güneş seven var. Gerçekten anlamıyorum. Nasıl gittiğini, sonrasındaki söylem ve milli takımdaki eylemlerini ne de çabuk unutmuşsunuz. Hırslı ve mücadeleyi seven bir hoca bulmuşuz. Genç ve dinamik bir adam. Bu takımı da o oluşturmadı. Kamp yapmamış takım da bu kadar oluyor. Bence umut vadediyor hala. Sürekli hoca değiştirmek çözüm değil. Şenol Güneş gelecekse zaten hiç gelmesin. Gidecek birileri var ise o da yönetim. Acilen değişmeli. Hakkımızı Ali Koç savunuyor, şaka gibi..

Çevrimiçi Talisca1903

Yahu forumda ne çok Şenol Güneş seven var. Gerçekten anlamıyorum. Nasıl gittiğini, sonrasındaki söylem ve milli takımdaki eylemlerini ne de çabuk unutmuşsunuz. Hırslı ve mücadeleyi seven bir hoca bulmuşuz. Genç ve dinamik bir adam. Bu takımı da o oluşturmadı. Kamp yapmamış takım da bu kadar oluyor. Bence umut vadediyor hala. Sürekli hoca değiştirmek çözüm değil. Şenol Güneş gelecekse zaten hiç gelmesin. Gidecek birileri var ise o da yönetim. Acilen değişmeli. Hakkımızı Ali Koç savunuyor, şaka gibi..
Beni birinci sıraya yazabilirsiniz süper top oynatmış tarihimizin en başarılı hocasını istemek en doğal hakkım
Adını sanını duymadığımız Hocanın şu kaos futbolunu büyük Beşiktaşıma yakıştıramıyorum doğal olarak bence ışık YÖK seneyi de berbat etmenin anlamı yok derim bu oyun bize Şampiyonluk koşturmaz Şenol Güneş yada Lucascu olmadı Roza Hocayla yürürüm şu berbat Feneri yenemedik neyin güzellemesi bu

Çevrimdışı mrred

Mevkiye bir şey diyemem ama reşfırd antrenmanı yapmalı
O çocuk 10 numara falan goygoyuna umarım kurban gitmez. Avrupada 10 numara diye bir şey kalmadı.

Ya fiziğini hayvan gibi geliştircek o zaman orta sahada oynar ama bu haliyle kanatta oynaması çok daha verimli.

Çocukta kumaş var belli zaten ama ben nasıl "daha pahalıya satarız" kafasında olduğum için o gözle izliyorum.
The great gig in the sky

Çevrimiçi Özgür Gültekin

O çocuk 10 numara falan goygoyuna umarım kurban gitmez. Avrupada 10 numara diye bir şey kalmadı.

Ya fiziğini hayvan gibi geliştircek o zaman orta sahada oynar ama bu haliyle kanatta oynaması çok daha verimli.

Çocukta kumaş var belli zaten ama ben nasıl "daha pahalıya satarız" kafasında olduğum için o gözle izliyorum.

Daha pahalı mı?
Şu an yazayım da sonra hatırlatırım.
Bu beceriksiz yönetimle, bu çocuk 2023 ocak ayında bonservissiz sözleşme imzalar.

Çevrimdışı mrred

Daha pahalı mı?
Şu an yazayım da sonra hatırlatırım.
Bu beceriksiz yönetimle, bu çocuk 2023 ocak ayında bonservissiz sözleşme imzalar.
Yönetim imzalamak istiyordur da çocuk sözleşmesi bittiği için belki imzalamak istemiyordur.

Sözleşmesine çıkış maddesi koyarlarsa avrupada oynama hayallerini de elinden almamış olurlar

Bence 7 ile 10 milyon arası bir çıkış maddesi makuldür.

Rıdvan ve Ersinde avrupada oynamak istiyorlar insanları zorla takımda tutamazsın bunun yerine sözleşme uzatmak

istiyorsak çıkış maddesi koymak en mantıklısı. Ama ben yönetimin yerinde olsam Torinonun verdiği teklifi kabul ederim.

Ersin de 7 ye falan giderse şahane olur. Bizim her sene en az 5 milyonluk satış yapmamız şart. O yüzden her sene en az

2 gence şans vermemiz gerek. Zaten Beşiktaşta oynayan bir genç her zaman takip edilir.
The great gig in the sky

Çevrimiçi Necmi

ne çok dediğin bir kişi 🤔

Etiketler: