11. Hafta Hatayspor 1-0 Beşiktaş
11. Hafta Hatayspor 1-0 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|11. Hafta Hatayspor 1-0 Beşiktaş Tarih : 30.10.2021 Saat : 16:00 Stadyum : Antakya Atatürk Stadyumu Hakemler : Cüneyt Çakır - Bahattin Duran - Tarık Ongun - Ramazan Keleş

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

11. Hafta Hatayspor 1-0 Beşiktaş  [Okunma sayısı 17152 defa] 11. Hafta Hatayspor 1-0 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Hatay maçından kaç puan alır?
3 puan
7 [%46.7]
1 puan
2 [%13.3]
0 puan
6 [%40]

Toplam Oy Verenler: 15

Çevrimdışı worns

Şu kadar kritik maçta şu planla çıkıp şu oyunu oynamamıza sinirlenmemek elde değil. Gs maçının da pek bi kıymeti kalmadı.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Beşiktaş sahipsiz kalmış. Niye söylemiyorsunuz? Ona göre maç izlerdik  :tabe:

Skandaldır şu gol iptali.
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı 38life

Bir teknik direktörün maç taktiği "ceza sahasına şişirin karambol olsun atarız." olabilir mi? Adı Sergen Yalçınsa mümkün.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı worns

Ne yapıcaz be kamil? Kime sayıp sövsem içim rahatlamıyor.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Cüneyt’e bak benden senin ..

Çevrimdışı worns

Çevrimiçi levitate

16 dk fazla oynadık yine bir şey yok inanılmaz
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı ferdi1903

Pijanic de oynamadi kime salicaz simdi

Çevrimiçi Samet Ç

Pjanic'in aynısı olan oyuncuya bak topu ayağında tutamıyor hoca kovulmaz bu sene bir şey beklemeye gerek yok.

Çevrimiçi MUSTAFA_

iki penaltımızın verilmediği maçın sonunda hocan çıkıp hakem iyi yönetti derse yönetim ne yapsın
Şayet yönetim diye bir birimimiz olsa yapması gerekeni çoktan yapardı. Ama yönetim diye bir birimimizin olduğunu düşünmüyorum. Taraftar tepkisi ile günlük karalar alan bir avuç insan var. O taraftar da Sergen sevdasından küle dönmüş vaziyette. Sevgileri gözlerini kör etmiş  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı AigleBordeaux

Hahaha baskı Bile kuramadık

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı ferdi1903

Alla seni bildi gibi yapsin cüneyt

Çevrimiçi MUSTAFA_

Pjanic'in aynısı olan oyuncuya bak topu ayağında tutamıyor hoca kovulmaz bu sene bir şey beklemeye gerek yok.
Ben bu seneyi çoktan kafamda bitirdim. Next season will be better. New season, new hopes...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi Özgür Gültekin

adam göz göre göre bizimle alay ediyor.
Neymiş hayali İspanya' da hocalık yapmakmış. Hoca bir yerlerini iyi ört seni İspanya' da bırak hoca top toplayıcı yapmazlar.

Çevrimdışı kartalgolgolgol

sergen ile rekor mağlubiyet gelir bu sezon değil hatay herhangi bir takım yürüye yürüye yener bu takımı. bir de sahipsiz kalmış hakemler resmen içinden geçiyor gıkını çıkartamıyorlar. bu sezon maç muç izlenmez.
Çok cefalar çektik, bir gün olsun vazgeçmedik senden Kartal

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Sergen Yalçın'dan bu sezon cacık olmaz dışında fazla söylenecek bir şey yok herhalde.

Alaçatı'ya geri dön.

Çevrimdışı ALDENYX

En kötü Turkiye kupası ve takim iskileti kurmak icin yeni hir hoca gelmeli...sergene emekleri icin tessekkurler...
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Geçen sene Ömer Erdoğan'ın açıklamaları çok speküle edilmişti ama o açıklamada hiç bir problem yoktu.
Efsane olay yaratmak için işimize geldiği gibi davrandık, adam bizi küçümseyecek hiç bir şey söylememişti.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Sergen Yalçın'dan bu sezon cacık olmaz dışında fazla söylenecek bir şey yok herhalde.

Alaçatı'ya geri dön.
Hayaller Avrupa, hayatlar Anadolu...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Etiketler: