26. Hafta Beşiktaş 1-0 Göztepe
26. Hafta Beşiktaş 1-0 Göztepe

Beşiktaş Forum|26. Hafta Beşiktaş 1-0 Göztepe Skor : Beşiktaş 1-0 Göztepe Tarih : 16.03.2019 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakem : (H) Serkan ÇINAR (Y) Ceyhun SESİGÜZEL (Y) Kerem

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

26. Hafta Beşiktaş 1-0 Göztepe  [Okunma sayısı 26792 defa] 26. Hafta Beşiktaş 1-0 Göztepe

Çevrimdışı Liquidator

Golü göremedim burakmi atti

Q7 orta, Burak kafa ve gol

Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimiçi sEuL

Medel yedirecek sol bek de olmadı ciddi alarm veriyor.

Sol taraf felc, Medel her atakta pozisyonunu kaybediyor.

Kagawa ile Ljajic cok etkisiz kaldilar su ana kadar. Orta sahadaki butun yuk Atiba'nin omuzlari uzerine yikilmis durumda.

Atiba'da olmasa zaten ...

Çevrimiçi ferdi1903

Q7 orta, Burak kafa ve gol

Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk
Hmm ok saol

Çevrimdışı tangaz

Necip'e noldu yahu niye cikti?

protestolardan dolayı mı çıktı acaba  :alala:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Orhan_

quaresma susturmuş herkesi :evillol:

daha çok gömelim bir iki asist daha yapsın  :icool:
Bu sefer ben gömmeden yaptı işini. Normalde beni beklerdi.

Çevrimiçi yaço58

hakem 4-5 atağımızı kesmistir burak dokunup adamlar düştü diye ayrıca kagawa adama faul yaptımı tekrarı bile gösterilmedi devam ettirsene kardeşim faulse var diye bi icat diye taraaftar baskısıda olmayınca çok kolay düdük çalıyor bizim aleyhimize

Çevrimdışı tangaz

Bu sefer ben gömmeden yaptı işini. Normalde beni beklerdi.

sen ankaradan taraftarı gömüyorsun bugün
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Orhan_

sen ankaradan taraftarı gömüyorsun bugün

Abi ben Ankara'da değilim biliyorsun değil mi? Ben bir şeyleri kaçırıyorum galiba :D

Ha ayrıca Ankara İstanbul fark etmez öyle bir goygoycu ekip var ki onlar etkilerini arttırdıkça o stat çekilmez çile olur.
[ Son Düzenleme: 16 Mart 2019, 20:33:10 Orhan_ ]

Çevrimdışı tangaz

lens elini adamın sadece göğsüne doğru götürdü ancak formayı düzeltir o temas düüüt faul anında bu fauller neden bize çalınmıyor

Çevrimdışı Eray_Steiermark

protestolardan dolayı mı çıktı acaba  :alala:

Göremedim golü de kacirdim üc dakika gec acinca.

Çevrimdışı tangaz

Abi ben Ankara'da değilim biliyorsun değil mi? Ben bir şeyleri kaçırıyorum galiba :D

Ha ayrıca Ankara İstanbul fark etmez öyle bir goygoycu ekip var ki onlar etkilerini arttırdıkça o stat çekilmez çile olur.

olsun sen aynı ankaradaymış gibi yazıyorsun  :D staddamısın şuan değilsin ama taraftarı gömüyorsun işte

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Bu lens de ciddi sıkıntı herif ya savunma yaparken faul hücum yaparken faul başka bir numarası yok.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimiçi sEuL

Kagawa ve Ljajic'in etkisizligi yetmiyormus gibi ustune Lens'i de sol kanada hapsederek Lens'in cok az olan oyun katkisinida sifira indirgemis durumdayiz. Oyun gidisati pek iyi degil, mac her an 1-1'e gelebilir. Ardindanda klasiklesen Besiktas macini izleriz heralde 90+'lara kadar maci cevirmeye calistigimiz sacma bir oyun.

Çevrimdışı worns

Aslında şu an ki 3-6-1 bir şeyler vaat edebilir ama asimetrinin yarattığı problemler var. Sağ tarafta 2 oyuncuyla oynamanın ekstraları var. Quaresma ve Gökhan fırsat yakalayabiliyor. Ama orta sahada kısmen Ljajic'in yardım etmeye çalıştığı Atiba şu anda göbeği tek başına kapatmaya çalışıyor. Dakikalar ilerledikçe bu başımıza dert açaçacaktır. Daha da fazla açardı ama sevdiğim Tamer hoca ciddi bir oyun okuma zaafı göstererek Borges'i çıkarttı ve kendi orta sahasını zayıflattı.

Normalde Quaresma çıksa Oğuzhan girse ve Atiba'nın yanına geçse şu dizilişle topa sahip olarak maçı bitirebilecek bir takım ortaya çıkardı. Ama deneneceğini sanmam.

Şu an hücumdaki eşleşmelerde yakalayabileceğimiz sayısal üstünlüklerden 2-0'ı bulmak önemli hale geldi. Keza şu orta saha yapısıyla son bölümü pozisyon vermeden geçirmek çok zor olacak.

Çevrimdışı tangaz

atiba bunu vurmayacan neyi vuracan

Çevrimdışı Orhan_

olsun sen aynı ankaradaymış gibi yazıyorsun  :D staddamısın şuan değilsin ama taraftarı gömüyorsun işte

Yahu abi o tayfanın savunulacak bir yanı yok ki.. İstersen Mars'tan yaz. Oyuncusunu ıslıklar, goygoy yapar, sahaya sırtını döner sonra da ölmeden mezara koymayın bizi kartal gol gol gol...

Çevrimdışı tangaz

Bu lens de ciddi sıkıntı herif ya savunma yaparken faul hücum yaparken faul başka bir numarası yok.

top tekniği yetersiz çünkü

Çevrimdışı tangaz

Yahu abi o tayfanın savunulacak bir yanı yok ki.. İstersen Mars'tan yaz. Oyuncusunu ıslıklar, goygoy yapar, sahaya sırtını döner sonra da ölmeden mezara koymayın bizi kartal gol gol gol...

çok bilen biri geçen yazıyordu boşboş ankaradan ne anlarsın en son ne zaman maça geldin yakında boğaz havasınıda yazarsın filan die goygoycuları destekliyordu da :bandit:

bu arada hay senin quaresma gibi ortana :akuma:

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Hay pasınıza ya bunlar mevzuyu yanlış anlamış bu kadar pas topu ceza sahasına getirip  Kaleyi gördün mü de vurmak için yapılıyor. boş kale bulsalar pası arıyorlar hala..

Çevrimdışı tangaz

çok top kaybı yapıyoruz

Çevrimiçi sEuL

Bu kadar laubali bu kadar sorumsuzca da oynanmaz ki arkadas.

Çevrimdışı kartal190321

dorukhan çok kötü, sahada varmı yokmu belli değil hoca ısrarla çıkarmıyor, oguzhan  20 dakika oynayacak durumda değilmi, o zaman neden milli takıma aldın, hocada sıkıntı var,maçı okuyamıyor  belkide kafası maçta değil  hocayı kovacak cesaretli yönetim yok
“Ne yani, üstümde Beşiktaş forması varken yalan mı söyleyecektim!”

Çevrimdışı tangaz

hay ben senin lens gibi kaybedeceğin topa  :akuma:

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Sakin lan sakin sürekli acele panik oynuyorlar. Skor bizde...

Çevrimiçi sEuL

dorukhan çok kötü, sahada varmı yokmu belli değil hoca ısrarla çıkarmıyor, oguzhan  20 dakika oynayacak durumda değilmi, o zaman neden milli takıma aldın, hocada sıkıntı var,maçı okuyamıyor  belkide kafası maçta değil  hocayı kovacak cesaretli yönetim yok

Oguzhan simdi girdi maca, az once kontra yedik. Orta sahada Oguzhan basacak mi diye baktim adama ama adami resmen izledi. Oyuna yeni giren bir oyuncunun bir depar atip en azindan rakibi bozmasini beklerdim ama Oguzhan iste...

Etiketler: