24. Hafta Kayserispor 2-2 Beşiktaş
×
24. Hafta Kayserispor 2-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum - Vodafone Park|24. Hafta Kayserispor 2-2 Beşiktaş Skor : Kayserispor 2-2 Beşiktaş Tarih : 02.03.2019 Saat : 16:00 Stadyum : Kadir Has Stadyumu Hakem : (H) Suat ARSLANBOĞA (Y) Serkan OK (Y)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

24. Hafta Kayserispor 2-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 25005 defa] 24. Hafta Kayserispor 2-2 Beşiktaş

Çevrimdışı cursedofdragon

harbi komikmişşin he sen güzel futbol muhabbeti olur senle arsenal maçlarını skorlara göre yorum yaptığına göre izlememişşin maçları demekki arsenale totthenama kök söktürdük dışarda içerde ayrıca ne mükemmel kadroymuş be o zamanki arsenali alexisizini mesutunu falan ezer geçermiş sağ bek elinde olan bu yönetim transfer yapmadı bunu herkes görüyor biliyor zaten ayrıca sana göre o zaman karius süper topçu sen isme göre gidiyorsunya cv desen liverpolla şampiyonlar ligi finali falan şenol güneş ne kadar hatalıysa yönetimde o kadar hatalıdır

Bu kadar boşuna konuşmuşum onu anladım bu kadar zaman.

Zamanıma yazık.

Çevrimiçi goktasoktay

Gülhan, yukarda belirttim, yönetimin net suçu vardır. Ancak şenol hoca bizi ligin başında kafasında bitirdi. Aç benim sezon başındaki postlarıma bak. Belirtmiştim, haklı da çıktım sanırım.
Kimse hocanın dünya 3. lüğüne falan laf söyleyemez. Başarısız addedemez. Ancak hoca koptu tamamen bizden. Milli takım mevzusu çıktığından beri bu böyle. Yönetim de arkasında durmadı. Başkan sanıyor ki, biz kovmayalım, kendi gitsin olunca taraftar bunu anlamayacak. Kendi çatışmalarına Beşiktaşımı alet ettiler. Benim görüşüm böyle. Keşke ipler koptuğunda gereği yapılsaydı. Hocanın bizi kafasında bitirdiğinin en büyük kanıtı kendi sözleridir: ben bu kulüpten kovsanız da gitmem demişti. Şimdi ne değişti de sezon bitmeden imzaladı milli takımla?? Olan bize oldu maalesef.
Durumun net tespiti budur. Bu yüzden moral bozukluğunun da etkisiyle kimse birbirini kırmasın.


 

Çevrimdışı Özgür Gültekin

Bende gerek yok hocaya ne güzel yüklüyorsunuz yönetim suçsuz diyorum işte.
Sakatlığı varmış çekmesi varmış hocanın söylediğine göre (Hoca yalancıda olabilir gerçi dün gözümüzün içine baka baka yalan söylediğini de okuduk)
Bu Dorukhanın dizginlenmiş hali mi ? Atiba'da ileri çıkıp gol attı bugün.Dorukhanda 3 gol 1 asist oldu bu oyuncular DOS oynuyor yanlış anlaşılmasın.Dizginlenmiş hali bu.Bir pozisyonla açıklamıyorum zaten 3 gol 1 asist dorukhan diyorum 3 gol atiba diyorum.Yani hocaya laf sokmak için nerden bir şey bulsak diye uğraşıp duruyorsunuz oyuncu dizginlemeye kadar geldi iş.

Burak bizde 3 gol attı devre arası geldi yalnız.İlk yarıda love,negredo vardı biz de 3 ayda 1 gol atarlarsa seviniyorduk.Burağı geçen sene negredonun yerine isteyen hoca tü kaka dendi negredo getirildi 5 milyon €'ya maaş verildi yaka paça devre arası gönderildi müthiş işler.

Bence de insalarda bi alzhemirlik var katılıyorum.

En başta bu sezon yönetime yazar diyorum anlamıyorsun.
Kadroyu bu hale getiren hoca da bu işe çanak tuttu diyorum bunu da anlamıyorsun.
Neyse boşver, gitsin milli takıma paracıklarına kavuşsun bizde rahat edelim.Etiketler: